|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 7. Денсаулық- зор байлық |
||||||
|
Күні : 22.01.2025 |
Педагогтің аты-жөні: Ильясова Х.Н. |
||||||
|
Сынып: 5 Б |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: 7. Ас- адамның арқауы (2 сағаты) |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.5.1.6 мекен және мезгіл үстеулерді ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолдану. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: мекен және мезгіл үстеулерді ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолданады. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 минут |
«Бэкроним» әдісі Оқушылардың логикалық ойлау қабілетін, сөз қорын дамыту.
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Тақырыптық сөзде берілген әр әріптері бойынша мағыналы сөйлем құрылады. Сөздер бастапқы әріптен басталады. Мыс, тағам сөзі |
Ойлау қабілеті дамиды, сөздік қоры молаяды, жазылым дағдысы қалыптасады. |
|
|||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
Жазылым 6-тапсырма 7-тапсырма Айтылым Жазылым Айтылым 8-тапсырма ЕББҚ оқушыға тапсырма: 9-тапсырма Айтылым |
Жазылым Мәтінді оқы. Тағамға қатысты жазылған сөздерді қазақ тіліне аудар. Мәтін бойынша берілген сұрақтарға жауап беріңдер. 1.Тамақтану арқылы адам өз ағзасын немен қамтамасыз етеді? 2.Қандай тамақтар таза ақуыздан тұрады? 3.Көмірсутек қандай тамақтардың құрамында көп кездеседі? 4.Адамға тәулік сайын қанша ақуыз,май,көмірсутек қажет? Айтылым Жаңа сөздерді қатыстырып, «Дүкенде» тақырыбына диалог құрыңдар. Диалогте үстеу, сын есім, есімдік сөздер болсын. Айтылым Жазылым «Ассонанс» ойыны. Айтылым Сұрақтарға жауап бер. Жазылым «Біз салат жасадық» мәтін жазыңдар. Тірек сөздер: салат жасау, сатып алу, жуу, турау, дәмді. |
Дескриптор
-Сәйкестендіреді -Жауабын табады «Бас бармақ» Дескриптор 2 балл -Мәтін жазады Дескриптор 2 балл -Түсіндіреді -Талдайды «Баспалдақ» Дескриптор 2 балл -Мәтін жазады |
Оқулық сөздік Оқулық Оқулық,қабырғаға ілінген |
|||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үй тапсырмасын беру : 10-тапсырма, 18-бет |
|
|||||
|
Кері байланыс Сабақтағы жетістіктерім |
Өз деңгейлерін анықтайды.Оның себептері Сабақтағы жетістіктерім Оның себептері |
|
|||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: Ас- адамның арқауы (2 сағаты) 5 орыс сыныбы
|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 7. Денсаулық- зор байлық |
||||||
|
Күні : 22.01.2025 |
Педагогтің аты-жөні: Ильясова Х.Н. |
||||||
|
Сынып: 5 Б |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: 7. Ас- адамның арқауы (2 сағаты) |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.5.1.6 мекен және мезгіл үстеулерді ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолдану. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: мекен және мезгіл үстеулерді ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолданады. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 минут |
«Бэкроним» әдісі Оқушылардың логикалық ойлау қабілетін, сөз қорын дамыту.
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Тақырыптық сөзде берілген әр әріптері бойынша мағыналы сөйлем құрылады. Сөздер бастапқы әріптен басталады. Мыс, тағам сөзі |
Ойлау қабілеті дамиды, сөздік қоры молаяды, жазылым дағдысы қалыптасады. |
|
|||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
Жазылым 6-тапсырма 7-тапсырма Айтылым Жазылым Айтылым 8-тапсырма ЕББҚ оқушыға тапсырма: 9-тапсырма Айтылым |
Жазылым Мәтінді оқы. Тағамға қатысты жазылған сөздерді қазақ тіліне аудар. Мәтін бойынша берілген сұрақтарға жауап беріңдер. 1.Тамақтану арқылы адам өз ағзасын немен қамтамасыз етеді? 2.Қандай тамақтар таза ақуыздан тұрады? 3.Көмірсутек қандай тамақтардың құрамында көп кездеседі? 4.Адамға тәулік сайын қанша ақуыз,май,көмірсутек қажет? Айтылым Жаңа сөздерді қатыстырып, «Дүкенде» тақырыбына диалог құрыңдар. Диалогте үстеу, сын есім, есімдік сөздер болсын. Айтылым Жазылым «Ассонанс» ойыны. Айтылым Сұрақтарға жауап бер. Жазылым «Біз салат жасадық» мәтін жазыңдар. Тірек сөздер: салат жасау, сатып алу, жуу, турау, дәмді. |
Дескриптор
-Сәйкестендіреді -Жауабын табады «Бас бармақ» Дескриптор 2 балл -Мәтін жазады Дескриптор 2 балл -Түсіндіреді -Талдайды «Баспалдақ» Дескриптор 2 балл -Мәтін жазады |
Оқулық сөздік Оқулық Оқулық,қабырғаға ілінген |
|||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үй тапсырмасын беру : 10-тапсырма, 18-бет |
|
|||||
|
Кері байланыс Сабақтағы жетістіктерім |
Өз деңгейлерін анықтайды.Оның себептері Сабақтағы жетістіктерім Оның себептері |
|
|||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
||||||
шағым қалдыра аласыз













