Бекітілді: _________________
Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Бейнежазбаны өңдеу. Жобалық жұмыс
Бөлім: |
3-бөлім - Бейне жасау (ортақ тақырыбы: "Табиғи құбылыстар") |
|||||
Педагогтің аты-жөні: |
Балмағанбет Г.К. |
|||||
Күні: |
30.01.26 |
|||||
Сынып: 4 «А», «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы: |
Бейнежазбаны өңдеу. Жобалық жұмыс |
|||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.2.4.1 бейнеклиптерді жасау |
|||||
Сабақтың мақсаты |
-бейнефайлға ауысулар мен әсерлерді қосып, оларды қолдана алады |
|||||
Құндылықтарды кіріктіру |
Заң және тәртіп: Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну. |
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал
Өткенді қайталау: https://learningapps.org/38764485 Күнді, сабақтың тақырыбын жазғызу. |
Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі. Сұрақтарға жауап береді
|
Мадақтау Сабақ барысында белсенді болған оқушыға мадақтау сөздерін айтып отыру Керемет! Сен ақылдысың! Ғажап! Жарайсың! |
Оқулық Презентация Интерактивті тақта
|
||
Сабақтың ортасы |
Жеке жұмыс Сөздер құр.
|
Сөздер құрады
|
Дескриптор: -сөздер құрады; |
Жұмыс дәптері
|
||
|
Жұптық жұмыс . Видеоны
түсіретін адамда мұқияттылық жоғары
болу керек. Берілген өрнекке өте мұқият
қара. Үшбұрыштың
мәні қандай санға тең болады? Тап |
Тапсырманы орындайды
|
Дескриптор: - үшбұрыш мәнін табады; |
Жұмыс парағы |
||
Жобалық жұмыс 1-тапсырма. Абай Құнанбайұлының табиғат туралы өлеңдерін негізге ала отырып, бумаға Интернеттен суреттер, ақпараттар жинқта. 2-тапсырма. VideoPad редакторында жиналған ақпаратпен видео жазба жаса. Интернеттен Абайдың табиғат туралы өлеңін дыбыстық файл ретінде көшір. Дыбыс файлын видеожазбаға жүкте. 3-тапсырма. Видежазбаны суреттермен толықтырып өңдеп, видеоәсерлер, түрлі ауысулар қос. Оған мәтіндік әсерлерді пайдаланып, мәтін қос. Видеожазбаны жұмыс үстелінде сақта. Ойнату (Воспроизведение) батырмасы арқылы видеожазбаны тамашала. |
Практикалық тапсырманы орындайды
|
Дескриптор: -бума ашады; -файлды қосады; -файлды өңдейді; -фалды ойнатады; -әсер қосады;
|
Компьютер VideoPad редакторы |
|||
Бекіту https://wordwall.net/resource/85167041
|
Сұрақтарға жауап береді
|
Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді; |
Интерактивті тақта Презентация |
|||
Үйге тапсырма
|
Цифрлық кітапшаны оқу |
Тақырыпты оқиды |
Жазып алады |
оқулық |
||
Сабақтың соңы
|
Рефлексия
|
Маған барлығы түсінікті Маған сәл қиындау Мен ештеңе түсінбедім |
Ауызша мадақтау |
Интерактивті тақта |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: Бейнежазбаны өңдеу. Жобалық жұмыс 4 сынып
Бекітілді: _________________
Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Бейнежазбаны өңдеу. Жобалық жұмыс
Бөлім: |
3-бөлім - Бейне жасау (ортақ тақырыбы: "Табиғи құбылыстар") |
|||||
Педагогтің аты-жөні: |
Балмағанбет Г.К. |
|||||
Күні: |
30.01.26 |
|||||
Сынып: 4 «А», «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы: |
Бейнежазбаны өңдеу. Жобалық жұмыс |
|||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.2.4.1 бейнеклиптерді жасау |
|||||
Сабақтың мақсаты |
-бейнефайлға ауысулар мен әсерлерді қосып, оларды қолдана алады |
|||||
Құндылықтарды кіріктіру |
Заң және тәртіп: Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну. |
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал
Өткенді қайталау: https://learningapps.org/38764485 Күнді, сабақтың тақырыбын жазғызу. |
Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі. Сұрақтарға жауап береді
|
Мадақтау Сабақ барысында белсенді болған оқушыға мадақтау сөздерін айтып отыру Керемет! Сен ақылдысың! Ғажап! Жарайсың! |
Оқулық Презентация Интерактивті тақта
|
||
Сабақтың ортасы |
Жеке жұмыс Сөздер құр.
|
Сөздер құрады
|
Дескриптор: -сөздер құрады; |
Жұмыс дәптері
|
||
|
Жұптық жұмыс . Видеоны
түсіретін адамда мұқияттылық жоғары
болу керек. Берілген өрнекке өте мұқият
қара. Үшбұрыштың
мәні қандай санға тең болады? Тап |
Тапсырманы орындайды
|
Дескриптор: - үшбұрыш мәнін табады; |
Жұмыс парағы |
||
Жобалық жұмыс 1-тапсырма. Абай Құнанбайұлының табиғат туралы өлеңдерін негізге ала отырып, бумаға Интернеттен суреттер, ақпараттар жинқта. 2-тапсырма. VideoPad редакторында жиналған ақпаратпен видео жазба жаса. Интернеттен Абайдың табиғат туралы өлеңін дыбыстық файл ретінде көшір. Дыбыс файлын видеожазбаға жүкте. 3-тапсырма. Видежазбаны суреттермен толықтырып өңдеп, видеоәсерлер, түрлі ауысулар қос. Оған мәтіндік әсерлерді пайдаланып, мәтін қос. Видеожазбаны жұмыс үстелінде сақта. Ойнату (Воспроизведение) батырмасы арқылы видеожазбаны тамашала. |
Практикалық тапсырманы орындайды
|
Дескриптор: -бума ашады; -файлды қосады; -файлды өңдейді; -фалды ойнатады; -әсер қосады;
|
Компьютер VideoPad редакторы |
|||
Бекіту https://wordwall.net/resource/85167041
|
Сұрақтарға жауап береді
|
Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді; |
Интерактивті тақта Презентация |
|||
Үйге тапсырма
|
Цифрлық кітапшаны оқу |
Тақырыпты оқиды |
Жазып алады |
оқулық |
||
Сабақтың соңы
|
Рефлексия
|
Маған барлығы түсінікті Маған сәл қиындау Мен ештеңе түсінбедім |
Ауызша мадақтау |
Интерактивті тақта |
||
шағым қалдыра аласыз


