Қысқа мерзімді жоспар
Қазақ тілі
12-сабақ
|
Бөлім: 7 |
|
Қазақстандағы ұлттар достығы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
Калдыбаева Ж.М. |
|||||
|
Күні: |
|
14.02.2024ж |
|||||
|
Сынып: 7 |
|
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
Достығы жарасқан ел |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
7.2.3.1 хроника, хабар, очерктердің және кеңсе құжаттарының қызметтік жазбалардың құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
-қызметтік жазбалардың құрылымын ажыратады; |
|||||
|
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы/ 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатын, бағалау критерийлерін белгілеу. Ойтүрткі
|
Халықтар достығы туралы мерекелерді айтады. |
Мадақтау, қолдау сөздері |
1-слайд
2-слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы /35 мин
Бекіту тапсырмасы |
Оқылым 1-тапсырма. Мәтінді оқы, мәтіндегі тұрақты тіркестерді анықтап, оларға анықтама бер.
Айтылым
|
Дескриптор
Дескриптор Мәтіндегі ақпараттар бойынша өз ойын дәлелмен жеткізеді. Мәтіннен шылауы бар сөйлемді табады. Талдау жасайды. Дескриптор «Дербес пікір жазу» тәсілін қолданады. Мәтін бойынша өз пікірін жазады. |
ҚБ 1-10 балл
ҚБ 1-10 балл
ҚБ 1-10 балл |
3-слайд
4-слайд 5-слайд 6-слайд |
|||
|
Сабақтың соңы /5 мин
|
Үйге тапсырма: 9-тапсырма, 132-бет.
|
Үй тапсырмасының берілгенін түсініп алады. Шығу парағын пайдаланады. |
|
7-слайд |
|||
|
|
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары "Достығы жарасқан ел" 7-сынып
Сабақ жоспары "Достығы жарасқан ел" 7-сынып
Қысқа мерзімді жоспар
Қазақ тілі
12-сабақ
|
Бөлім: 7 |
|
Қазақстандағы ұлттар достығы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
Калдыбаева Ж.М. |
|||||
|
Күні: |
|
14.02.2024ж |
|||||
|
Сынып: 7 |
|
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
Достығы жарасқан ел |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
7.2.3.1 хроника, хабар, очерктердің және кеңсе құжаттарының қызметтік жазбалардың құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
-қызметтік жазбалардың құрылымын ажыратады; |
|||||
|
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы/ 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатын, бағалау критерийлерін белгілеу. Ойтүрткі
|
Халықтар достығы туралы мерекелерді айтады. |
Мадақтау, қолдау сөздері |
1-слайд
2-слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы /35 мин
Бекіту тапсырмасы |
Оқылым 1-тапсырма. Мәтінді оқы, мәтіндегі тұрақты тіркестерді анықтап, оларға анықтама бер.
Айтылым
|
Дескриптор
Дескриптор Мәтіндегі ақпараттар бойынша өз ойын дәлелмен жеткізеді. Мәтіннен шылауы бар сөйлемді табады. Талдау жасайды. Дескриптор «Дербес пікір жазу» тәсілін қолданады. Мәтін бойынша өз пікірін жазады. |
ҚБ 1-10 балл
ҚБ 1-10 балл
ҚБ 1-10 балл |
3-слайд
4-слайд 5-слайд 6-слайд |
|||
|
Сабақтың соңы /5 мин
|
Үйге тапсырма: 9-тапсырма, 132-бет.
|
Үй тапсырмасының берілгенін түсініп алады. Шығу парағын пайдаланады. |
|
7-слайд |
|||
|
|
|||||||
шағым қалдыра аласыз
















