Материалдар / Сабақ жоспары "Ғ дыбысы және әрпі"
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Сабақ жоспары "Ғ дыбысы және әрпі"

Материал туралы қысқаша түсінік
керек
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
21 Желтоқсан 2017
689
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Пән: Сауат ашу Мектеп: №31 М.Әуезов ЖОМ

Ұзақ мерзімді жоспар бөлім: Бізді қоршаған әлем

Күні: Мұғалімнің аты-жөні: Байбакова Р

Сынып: 1 «А» Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы:

Ғ ғ дыбысы мен әрпі

Оқу мақсаттары:

1.2.9.1. Әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру.

1.2.5.1. Мәтін/ иллюстрация бойынша (мұғалім көмегімен) сұрақтар қоя білу және қойылған сұраққа жауап беру.

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушы: Ғғ дыбысы мен әрпін таниды.

Көптеген оқушылар: Ғғ әрпі бар сөздерді таба алады.

Кейбір оқушылар: Ғғ әрпі бар сөздерден сөйлем құрай біледі.

Бағалау критерийлері

  • Ғғ әрпін таниды

  • Сурет бойынша әңгіме құрайды.

Тілдік мақсаттар

  • Ғарыш дегеніміз не?

  • Қазақстанның тұңғыш ғарышкері кім?

Құндылықтарды дарыту

6. Мәңгілік Ел, бұл Тарихтың, Мәдениет пен Тілдің ортақтығы

Пәнаралық байланыстар

  Жаратылыстану,дүниетану

АКТ қолдану дағдылары

Бейнебаян

Бастапқы білім

Ғғ дыбысы мен әрпін біледі

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар


Сабақтың басы

5 минут





Психологиялық ахуал қалыптастыру.

"Көңілді күн"


"Миға шабуыл" әдісі арқылы өткенге шолу жасау

  • Йй дыбысы дауысты ма дауыссыз ба?

  • Йй дыбысы кездесетін сөздерді ата


Сабақтың ортасы

25 минут

Ұ.Ж. 1-тапсырма. Тыңдалым. Айтылым

Ғарыш туралы бейнебаян көрсету

«Сұрақ-жауап» әдісі арқылы бейнебаянды талқылау


Ө.Ж. 2-тапсырма. Оқылым.

«Шынжыр» әдісі арқылы мәтінді оқу.


Т.Ж. 3-тапсырма.

«Көршіңмен ақылдас» әдісі арқылы «Артығын тап » ойынын ойнату




Бағалау критерийлері

Дескриптор:


- Бейнебаянды талқылайды.

- Мәтінді оқиды.

- Артық затты ажыратады.

- Бейнебаянды талқылай біледі

- Мәтінді оқи алады.

- Артық затты ажырата біледі.



Бейнебаян








Суреттер














Сабақтың соңы

5 минут

Кері байланыс

«Желкенді қайық»





Қайықтың суреті






Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?







Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

Қабілеті жоғары оқушыларға

Ғғ дыбысы бар сөздерден сөйлем құрату.

«Жетістік баспалдағы» әдісі арқылы бағалаймын



Қаламдар мен қаламсаптарды пайдаланғанда абай болу.





Пән: Сауат ашу

Ұзақ мерзімді жоспар бөлім: Өзім туралы

Күні: 11.09.17ж Мұғалім: Даужанова А

Сынып: 1 «Б» Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы:

Әдептілікке үйренейік. Сөз.

Оқу мақсаттары:

1.1.5.1
Түрлі жағдаяттарда этикет сөздерін қолдана білу.

1.2.5.1. Мәтін/ иллюстрация бойынша (мұғалім көмегімен) сұрақтар қоя білу және қойылған сұраққа жауап беру.

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушы: әдептілік ережелерін біледі

Көптеген оқушылар: Мәтін бойынша (МК) сұрақтар қояды және қойылған сұраққа жауап береді.

Кейбірі: Түрлі жағдаяттарда этикет сөздерін қолдана біледі

Бағалау критерийлері

Түрлі жағдаяттарда этикет сөздерін қолдана алады.

Қойылған сұрақтарға жауап бере біледі.

Тілдік мақсаттар

Әдептілік дегеніміз не?

Құндылықтарды дарыту

6. Мәңгілік Ел, бұл Тарихтың, Мәдениет пен Тілдің ортақтығы

Пәнаралық байланыстар

  Жаратылыстану, дүниетану

АКТ қолдану дағдылары

Бейнебаян

Бастапқы білім

Сәлемдесе біледі

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар


Сабақтың басы

5 минут





Психологиялық ахуал қалыптастыру.

Аққу болып ұшамыз

Көлге келiп қонамыз

Көлдiң бетiн құшамыз

Қайта самғап ұшамыз.

"Миға шабуыл" әдісі арқылы өткенге шолу жасау

Оқу құралдарын ата.


Сабақтың ортасы

25 минут

Ұ.Ж. 1-тапсырма. Тыңдалым. Айтылым

Бөбектерім, оқы, ойна

Оқу, білім саған пайда

Кітабыңның шетін жыртпа

Сиямен бояп қойма

Қолынды жу,тірнағынды ал

Мұрынынды сүрт орамалмен

Кешігіп қалмай мектепке бар

Алысып жүтмей балалармен

Ата-ана , мұғалімге

Қарсы келмей әдепті бол

Өтрік айтпа,үйрен шынға,

Тілейтін сеннен сол


«Сұрақ-жауап» әдісі арқылы өлеңді талқылау


Ө.Ж. 2-тапсырма. Оқылым.

«Шынжыр» әдісі арқылы сөйлемдер құрастыру.


Т.Ж. 3-тапсырма.

«Көршіңмен ақылдас» әдісі арқылы «Артығын тап » ойынын ойнату


Бағалау критерийлері

Дескриптор:


- өлеңді талқылайды.

- Мәтінді оқиды.

- Артық затты ажыратады.

-өлең мазмұнын талқылай біледі

- Артық затты ажырата біледі.



Бейнебаян








Суреттер














Сабақтың соңы

5 минут

Кері байланыс

«Желкенді қайық»





Қайықтың суреті






Саралау

Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

Қабілеті жоғары оқушыларға

Ғғ дыбысы бар сөздерден сөйлем құрату.

«Жетістік баспалдағы» әдісі арқылы бағалаймын

Қаламдар мен қаламсаптарды пайдаланғанда абай болу.

«Тексерілді»

Оқу ісінің орынбасары:____________________

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!