|
Пәні: қазақ тілі |
||||||||||||||||||
|
Күні: Сынып: 5 |
Мұғалімнің аты-жөні: Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Жол белгілерін білеміз бе? |
|||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламысына сілтеме) |
5.2.5.1 мәтін мазмұнын
түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар
құрастыру; |
|||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
- мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады; - сын есімдердің, шырай түрлерінің көркемдік ерекшелігін тану, сын есімді зат есім орнына қолданады. |
|||||||||||||||||
|
Ойлау дағдысының деңгейі |
Қолдану |
|||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||||||||||||||
|
Сабақ тың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақ тың басы |
Ұйымдастыру Оқушылармен амандасады, оларды түгелдейді, оқу құралдарын тексереді.
Үй тапсырмасын сұрау Топпен жауап береді. 1-топ Зат есім 2-топ Сан есім 3-топ Зат есімнің жалғаулары |
Сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалімнің кері байланысы. |
Стикерлер |
||||||||||||||
|
Кіріспе Қызығушылықтарын ояту |
|
|
|
|
||||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
5.2.5.1 мәтін мазмұнын
түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар
құрастыру; |
Оқушылар оқу мақсаты мен бағалау критерийімен танысады, ой қосады. |
|
|
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма «Бірге талдаймыз» әдісі Мәтінді оқып,мазмұны бойынша сұрақтар құрастырыңыз. 1-қадам:Мәтінді оқиды. 2-қадам: Сұрақтар құрастырады. 3-қадам: Сұрақтарға жауап береді. 4-қадам: мәтінде баяндалған жол белгілерін суреттен көрсетіңіз. ЖЖ. 2-тапсырма «Сәйкестігін тап» әдісі Сәйкестендіріңіз.
Ж.2-тапсырма Сын есімді қатыстырып, өзің жақсы білетін жол белгісін сипаттап, мәтін жазыңыз. |
Дәптерлеріне орындайды. |
Дескриптор: -сұрақтар құрастырады. -сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: Жол белгілерін сәйкестендіреді. Дескриптор: Мәтін жазады. Сын есімдерді қатыстырады. |
Суреттер |
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
|
|
|
|
||||||||||||||
Сәйкестендіріңіз.
|
|
Жол жөндеу жұмыстары жүруде |
|
|
Жаяу жүргінші жолы |
|
|
Автобус аялдамасы |
|
|
Жерасты өтпе жолы |
|
|
Жерүсті өтпе жолы |
|
|
Жаяу жүргіншілерге тыйым салынады |
Сәйкестендіріңіз.
|
|
Жол жөндеу жұмыстары жүруде |
|
|
Жаяу жүргінші жолы |
|
|
Автобус аялдамасы |
|
|
Жерасты өтпе жолы |
|
|
Жерүсті өтпе жолы |
|
|
Жаяу жүргіншілерге тыйым салынады |
Сәйкестендіріңіз.
|
|
Жол жөндеу жұмыстары жүруде |
|
|
Жаяу жүргінші жолы |
|
|
Автобус аялдамасы |
|
|
Жерасты өтпе жолы |
|
|
Жерүсті өтпе жолы |
|
|
Жаяу жүргіншілерге тыйым салынады |
Бұл қандай белгілер?


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары Жол белгілерін білеміз бе?
Сабақ жоспары Жол белгілерін білеміз бе?
|
Пәні: қазақ тілі |
||||||||||||||||||
|
Күні: Сынып: 5 |
Мұғалімнің аты-жөні: Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Жол белгілерін білеміз бе? |
|||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламысына сілтеме) |
5.2.5.1 мәтін мазмұнын
түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар
құрастыру; |
|||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
- мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады; - сын есімдердің, шырай түрлерінің көркемдік ерекшелігін тану, сын есімді зат есім орнына қолданады. |
|||||||||||||||||
|
Ойлау дағдысының деңгейі |
Қолдану |
|||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||||||||||||||
|
Сабақ тың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақ тың басы |
Ұйымдастыру Оқушылармен амандасады, оларды түгелдейді, оқу құралдарын тексереді.
Үй тапсырмасын сұрау Топпен жауап береді. 1-топ Зат есім 2-топ Сан есім 3-топ Зат есімнің жалғаулары |
Сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалімнің кері байланысы. |
Стикерлер |
||||||||||||||
|
Кіріспе Қызығушылықтарын ояту |
|
|
|
|
||||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
5.2.5.1 мәтін мазмұнын
түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар
құрастыру; |
Оқушылар оқу мақсаты мен бағалау критерийімен танысады, ой қосады. |
|
|
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма «Бірге талдаймыз» әдісі Мәтінді оқып,мазмұны бойынша сұрақтар құрастырыңыз. 1-қадам:Мәтінді оқиды. 2-қадам: Сұрақтар құрастырады. 3-қадам: Сұрақтарға жауап береді. 4-қадам: мәтінде баяндалған жол белгілерін суреттен көрсетіңіз. ЖЖ. 2-тапсырма «Сәйкестігін тап» әдісі Сәйкестендіріңіз.
Ж.2-тапсырма Сын есімді қатыстырып, өзің жақсы білетін жол белгісін сипаттап, мәтін жазыңыз. |
Дәптерлеріне орындайды. |
Дескриптор: -сұрақтар құрастырады. -сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: Жол белгілерін сәйкестендіреді. Дескриптор: Мәтін жазады. Сын есімдерді қатыстырады. |
Суреттер |
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
|
|
|
|
||||||||||||||
Сәйкестендіріңіз.
|
|
Жол жөндеу жұмыстары жүруде |
|
|
Жаяу жүргінші жолы |
|
|
Автобус аялдамасы |
|
|
Жерасты өтпе жолы |
|
|
Жерүсті өтпе жолы |
|
|
Жаяу жүргіншілерге тыйым салынады |
Сәйкестендіріңіз.
|
|
Жол жөндеу жұмыстары жүруде |
|
|
Жаяу жүргінші жолы |
|
|
Автобус аялдамасы |
|
|
Жерасты өтпе жолы |
|
|
Жерүсті өтпе жолы |
|
|
Жаяу жүргіншілерге тыйым салынады |
Сәйкестендіріңіз.
|
|
Жол жөндеу жұмыстары жүруде |
|
|
Жаяу жүргінші жолы |
|
|
Автобус аялдамасы |
|
|
Жерасты өтпе жолы |
|
|
Жерүсті өтпе жолы |
|
|
Жаяу жүргіншілерге тыйым салынады |
Бұл қандай белгілер?


шағым қалдыра аласыз



















