|
Ұзақ мерзімді сабақ жоспарының тарауы: |
ІІІ тоқсан 7 бөлім. Тарихи тұлғалар тағылымы |
||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Ильясова Х.Н. |
||||
|
Күні: |
15.01.2024 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Махамбет Өтемісұлы. 1-сабақ |
||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.1.1.1 мәтін тақырыбы, тірек сөздер, иллюстрациялар арқылы көтерілетін мәселені болжау; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
мәтін тақырыбы, тірек сөздер, иллюстрациялар арқылы көтерілетін мәселені болжайды. |
||||
|
Сабақ барысы |
|
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу. Психологиялық ахуал тудыру. Жаңа сөздер:
|
оқушылар бір-біріне өз тілектерін айтады. |
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
|
Жаңа сөздер |
|
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
1 - тапсырма. Сұрақтар бойынша ой бөлісіңдер. 1. Сенің ойынша, халың қандай жағдайда көтеріліске шығады? 2. Көтеріліске шыққандар үшін жазаның қандай түрлері бар? 3. Осы сабақтың тақырыбы саған қандай ой салады? Дескриптор:
2-тапсырма. Суреттерде кім бейнеленген тұлғалардың сабақ тақырыбына қандай қатысы болуы мүмкін?
Дескриптор:
3-тапсырма. Әртүрлі дереккөздерден Махамбеттің Исатаймен достығы туралы жазылған мәліметтерді жина. Олардың біреуі туралы өз ойыңды кеңірек айт. Дескриптор:
4-тапсырма. Мәтінді тыңда. Оқы. Мәтіннің стилін анықта. Сөзіңді дәлелде.
Дескриптор:
|
Сұрақтар бойынша ой бөліседі.
Суреттегі тұлғалардың сабаққа қандай қатысы бар екенін айтады.
Әртүрлі дереккөздерден Махамбеттің Исатаймен достығы туралы жазылған мәліметтерді жинайды.
Мәтінді тыңдап, оқиды. Мәтіннің стилін анықтайды. Сөзіңді дәлелдейді. |
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
|
Оқулық
Оқулық
Оқулық
Оқулық |
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс: Мен .... үйрендім. Мен ... білдім. Маған ... қиын болды.
Үйге тапсырма: 5-тапсырма, 93-бет |
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: Махамбет Өтемісұлы. 1-сабақ 8 орыс сыныбы
Сабақ жоспары: Махамбет Өтемісұлы. 1-сабақ 8 орыс сыныбы
|
Ұзақ мерзімді сабақ жоспарының тарауы: |
ІІІ тоқсан 7 бөлім. Тарихи тұлғалар тағылымы |
||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Ильясова Х.Н. |
||||
|
Күні: |
15.01.2024 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Махамбет Өтемісұлы. 1-сабақ |
||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.1.1.1 мәтін тақырыбы, тірек сөздер, иллюстрациялар арқылы көтерілетін мәселені болжау; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
мәтін тақырыбы, тірек сөздер, иллюстрациялар арқылы көтерілетін мәселені болжайды. |
||||
|
Сабақ барысы |
|
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу. Психологиялық ахуал тудыру. Жаңа сөздер:
|
оқушылар бір-біріне өз тілектерін айтады. |
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
|
Жаңа сөздер |
|
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
1 - тапсырма. Сұрақтар бойынша ой бөлісіңдер. 1. Сенің ойынша, халың қандай жағдайда көтеріліске шығады? 2. Көтеріліске шыққандар үшін жазаның қандай түрлері бар? 3. Осы сабақтың тақырыбы саған қандай ой салады? Дескриптор:
2-тапсырма. Суреттерде кім бейнеленген тұлғалардың сабақ тақырыбына қандай қатысы болуы мүмкін?
Дескриптор:
3-тапсырма. Әртүрлі дереккөздерден Махамбеттің Исатаймен достығы туралы жазылған мәліметтерді жина. Олардың біреуі туралы өз ойыңды кеңірек айт. Дескриптор:
4-тапсырма. Мәтінді тыңда. Оқы. Мәтіннің стилін анықта. Сөзіңді дәлелде.
Дескриптор:
|
Сұрақтар бойынша ой бөліседі.
Суреттегі тұлғалардың сабаққа қандай қатысы бар екенін айтады.
Әртүрлі дереккөздерден Махамбеттің Исатаймен достығы туралы жазылған мәліметтерді жинайды.
Мәтінді тыңдап, оқиды. Мәтіннің стилін анықтайды. Сөзіңді дәлелдейді. |
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
|
Оқулық
Оқулық
Оқулық
Оқулық |
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс: Мен .... үйрендім. Мен ... білдім. Маған ... қиын болды.
Үйге тапсырма: 5-тапсырма, 93-бет |
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз















