|
Ұзақ мерзімді сабақ жоспарының тарауы: |
ІІІ тоқсан 7 бөлім. Тарихи тұлғалар тағылымы |
||||||||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Ильясова Х.Н. |
||||||||||
|
Күні: |
16.01.2024 |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Махамбет Өтемісұлы. 2-сабақ |
||||||||||
|
Сынып: 8 Б |
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.4.3.1 жазба жұмыстарында символ мен кейіптеу түрлерін қолданып жазу. |
||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
жазба жұмыстарында символ мен кейіптеу түрлерін қолданып жазады. |
||||||||||
|
Сабақ барысы |
|
||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Көтерiңкi көңiл-күй oрнaту үшiн «Менің көңіл - күйім» жаттығуы орындалады. Мақсаты: оқушылардың көңіл - күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Оқушылар алдарыңдағы бланкіге өз көңіл – күйлерін суреттеп салады. Жаңа сөздер:
Өткен сабаққа шолу |
Оқушылар алдарыңдағы бланкіге өз көңіл – күйлерін суреттеп салады.
Жаңа сөздерді қайталап, еске түсіреді.
|
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
|
«Менің көңіл - күйім» жаттығуы
Жаңа сөздер
|
|||||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
1 - тапсырма. Мәтін мазмұны бойынша жоспар құр. Әр абзацтағы тірек сөздерді анықта. Дескриптор:
2-тапсырма. Жұптық жұмыс. Мәтін бойынша бір-біріңе сұрақ қойыңдар. Сұрақта жаңа сөздерді қолданыңдар. Дескриптор:
3-тапсырма. Өлең мазмұнына сүйеніп, оның авторы – Махамбет Өтемісұлына мінездеме жаз. Дескриптор:
4-тапсырма. Махамбет туралы фильм түсіру керек болса қандай фильм түсірер едің? Болашақ фильміңнің идеясын, жанрын ойлан, айт. Дескриптор:
|
Мәтін мазмұны бойынша жоспар құрайды. Әр абзацтағы тірек сөздерді анықтайды.
Мәтін бойынша бір-біріңе сұрақ қойады. Сұрақта жаңа сөздерді қолданады.
Махамбет Өтемісұлына мінездеме жазады.
Болашақ фильміңнің идеясын, жанрын ойланады, айтады. |
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш
шапалақ» әдісі. |
Оқулық
Оқулық
Оқулық
Оқулық |
|||||||
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс: «Менің сабақтан кейінгі әсерім» кестесін толтырыңдар.
Үйге тапсырма: 9-тапсырма, 16-бет |
«Менің сабақтан кейінгі әсерім» кестесін толтырады. |
|
«Менің сабақтан кейінгі әсерім» кестесі |
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: Махамбет Өтемісұлы. 2-сабақ 8 орыс сыныбы
Сабақ жоспары: Махамбет Өтемісұлы. 2-сабақ 8 орыс сыныбы
|
Ұзақ мерзімді сабақ жоспарының тарауы: |
ІІІ тоқсан 7 бөлім. Тарихи тұлғалар тағылымы |
||||||||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Ильясова Х.Н. |
||||||||||
|
Күні: |
16.01.2024 |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Махамбет Өтемісұлы. 2-сабақ |
||||||||||
|
Сынып: 8 Б |
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.4.3.1 жазба жұмыстарында символ мен кейіптеу түрлерін қолданып жазу. |
||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
жазба жұмыстарында символ мен кейіптеу түрлерін қолданып жазады. |
||||||||||
|
Сабақ барысы |
|
||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Көтерiңкi көңiл-күй oрнaту үшiн «Менің көңіл - күйім» жаттығуы орындалады. Мақсаты: оқушылардың көңіл - күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Оқушылар алдарыңдағы бланкіге өз көңіл – күйлерін суреттеп салады. Жаңа сөздер:
Өткен сабаққа шолу |
Оқушылар алдарыңдағы бланкіге өз көңіл – күйлерін суреттеп салады.
Жаңа сөздерді қайталап, еске түсіреді.
|
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
|
«Менің көңіл - күйім» жаттығуы
Жаңа сөздер
|
|||||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
1 - тапсырма. Мәтін мазмұны бойынша жоспар құр. Әр абзацтағы тірек сөздерді анықта. Дескриптор:
2-тапсырма. Жұптық жұмыс. Мәтін бойынша бір-біріңе сұрақ қойыңдар. Сұрақта жаңа сөздерді қолданыңдар. Дескриптор:
3-тапсырма. Өлең мазмұнына сүйеніп, оның авторы – Махамбет Өтемісұлына мінездеме жаз. Дескриптор:
4-тапсырма. Махамбет туралы фильм түсіру керек болса қандай фильм түсірер едің? Болашақ фильміңнің идеясын, жанрын ойлан, айт. Дескриптор:
|
Мәтін мазмұны бойынша жоспар құрайды. Әр абзацтағы тірек сөздерді анықтайды.
Мәтін бойынша бір-біріңе сұрақ қойады. Сұрақта жаңа сөздерді қолданады.
Махамбет Өтемісұлына мінездеме жазады.
Болашақ фильміңнің идеясын, жанрын ойланады, айтады. |
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш
шапалақ» әдісі. |
Оқулық
Оқулық
Оқулық
Оқулық |
|||||||
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс: «Менің сабақтан кейінгі әсерім» кестесін толтырыңдар.
Үйге тапсырма: 9-тапсырма, 16-бет |
«Менің сабақтан кейінгі әсерім» кестесін толтырады. |
|
«Менің сабақтан кейінгі әсерім» кестесі |
|||||||
шағым қалдыра аласыз













