Пәні
: Математика
|
Мектеп
: № 16
мектеп
|
Күні :
19.01.18ж
|
Мұғалімнің аты – жөні :
Оразниязова С.Т.
|
Сынып : 3
«Г»
|
Қатысқандар саны :
24
|
Қатыспағаандар
саны :0
|
Сабақ тақырыбы
: Теңдеу құру арқылы есептер
шығару
|
Осы сабақта қол жеткізілетін
оқу мақсаттары ( оқу бағдарламасына
сілтемесі
|
Есептерді теңдеу құра
отырып шешу жолын үғындыру. Теңдеу құру арқылы есептер шығарып,
оқушылардың білімдерін бекіту
Сөзді есептерден теңдеу құрап
және олардың шешу жолдарын түсіну
|
Сабақ
мақсаттары
|
Барлық
оқушылар: Есептерді теңдеу құра отырып
шешу жолын үғындыру.
Оқушылардың басым
бөлігі : Теңдеу құру арқылы есептер
шығарып, оқушылардың білімдерін
бекіту
Кейбір
оқушылар: Сөзді есептерден теңдеу құрап
және олардың шешу жолдарын түсіну
|
Тілдік
мақсат
|
Компонеттер –есептегі жасырын
сан, қолшам-жарық беретін құрал.
|
Бағалау
критерийлері
|
Есептерді теңдеу құра
отырып шешу жолын үғынады. Теңдеу құру арқылы есептер шығарып,
оқушылар білімдерін бекітеді.
Сөзді есептерден теңдеу құрап
және олардың шешу жолдарын
түсінеді.
|
Құндылықтарды
дарыту
|
«Мәңгілік Ел» бағдарламасы
негізінде Отанды сүюге, туған жер табиғатын қорғауға
тәрбиелеу
|
Пән аралық
байланыстар
|
Әдебиеттік оқу: Тапсырмалардың
мазмұнын түсіне оқып,есептің шартын құрап, шығара
алады
|
АКТ қолдану
дағдылары
|
Осы сабақта оқушыларға сурет
арқылы дағдыларын дамыту
|
Бастапқы
білім
|
Бағасы.Саны.Құны
|
Бұрыннан бар білімді қалай
белсендендіре аласыз ?
|
Сабақ
барысы
|
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған іс -
ірекеттер
|
Ресурстар
|
Сабақ
барысы
Сабақтың ортасы \
сабақтың негізгі бөлімі
Сабақтың
соңы
|
Сабақ басында :
Ынтымақтастық атмосферасын құру
Топқа
бөлу
«Кір жаю»» әдісі
бойынша үй жұмысын сұрау
қ/б: «Бағалау
тақтасы»
Жаңа
тақырып:
№ 1
Ж.
Дескриптор: Жасырын
санды тап
(Бүгін біз не
үйренуіміз керек? )
Есептерді тез,дұрыс,
шапшаң шығару керек
.Т.
ж
№ 2
Дескриптор: Сөзді
есептен теңдеу құру
С.
№3 «Миға
шабуыл»
Дескриптор:
Есепті
оқу,түсіну
№4
«Сұрақ-жауап»
Дескриптор: Орындап
жаттық
№ 5 « Айналмалы бекет»
әдісі
Дескриптор:
Есепте.
Қорытынды:«Тілші»
Үй тапсырмасы. 138-бет №
6,7
|
|
Саралау – оқушыларға
қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз ? Қабілетті жоғары
оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырасыз
?
Өз бетінше ойдан теңдеу
құрастыру, және дұрыс шығару
|
Бағалау –
оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді
жоспарлайсыз?
Бұл бөлімде
оқушылардың сабақ барысында үйренгенін бағалау үшін қолданатын әдіс
– тәсілдеріңізді жасаңыз
«Кір жаю»
әдісі
«Миға
шабуыл»
«Сұрақ-жауап»
|
Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының сақталуы
Мектепте, уйде тоқ
көздеріе тимеу.
( ҚР ЕК 1-бабы,
1-тармағының 55тармақшасы)
|
Жалпы баға
(мұғалімнің рефлексиясы)
Сабақтың жақсы
өткен екі аспектісі (оқыту туралы да , оқу туралы да
ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақты жақсартуға
не ықпал ете алады (оқыту туралы да , оқу туралы да
?)
1:
2:
Сабақ барысында сынып туралы
немесе жекелеген оқушылардың жетістік \ қиындықтары туралы нені
білдім ,келесі сабақтарда неге көңіл бөлу
қажет?
|
Сабақ бойынша тәлімгердің
кері байланысы
|
Бұл бөлімді сабақ туралы өз
пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз . Өз сабағыңыз туралы сол жақ
бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз
.
|
Сабақ мақсаттары \ оқу
мақсаттары дұрыс қойылған ба ?
|
|
Оқушылардың барлығы
ОМ қол жеткізді ме ?
|
|
Жеткізбесе неліктен
?
|
|
Сабақта саралау дұрыс
жүргізілді ме?
|
|
Сабақтың уақыттық кезеңдері
сақталды ма?
|
|
Сабақ жоспарынан қандай
ауытқулар болды ? Неліктен ?
|
|