Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Сабақ: қазақ тілі |
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Менің кітапшам. Бөлім бойынша жиынтық бағалау. |
|||||||||||||||||
|
Күні: 14.02.2019 ж. |
|
|||||||||||||||||
|
Сынып: 1 Л |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
|
|||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді. тапсырмаларды орындайды. |
|||||||||||||||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: |
||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: |
||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады: Жол көліктерінің атауларын атай алады.(автобус,машина,велосипед, ұшақ) Тақырыпқа байланысты диалог құрастырады. |
|||||||||||||||||
|
Пəнге қатысты сөздік қор мен терминдер:Мектеп,саябақ,жол,бағдаршам,жеңіл көлік,жаяу. |
||||||||||||||||||
|
Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Абай болыңыз,ереже сақтаңыз,жол болсын!бағдаршамға қара,оңға бұрыл,солға бұрыл. Талқылауға арналған сұрақтар: Көліктер не үшін керек? Мектепке бару үшін қандай көлік түрін таңдар едің? |
||||||||||||||||||
|
Алдыңғы оқу: |
|
|||||||||||||||||
|
Жоспар |
||||||||||||||||||
|
Жоспарланған Уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||||||||||
|
Басы 3 мин. 4 мин. 20 мин |
. «Шаттық шеңбері». «Шаттық шеңберіне» тұрып, бір- біріне тілек білдіртеді. Сандықшадағы түстердің көмегімен топтарға бөлінеді Түстер бойынша топтарға ат қояды «Немен келдің?» Әр топтан бір оқушыдан шығып,мектепке немен,қалай жеткендерін пантомимо арқылы көрсетіп,түсіндірулері керек. ҚБ «Бас бармақ» «Миға шабуыл» Мектепке бару туралы түрлі суреттер көрсетіледі және сұрақтар қойылады. - Машинамен, автобуспен, велосипедпен саяхатқа шықтың ба? Саған қай көлік ұнайды? Саяхаттың қандай түрлері бар?
Менің атым – Әсет. Мен 1-сыныпта оқимын. Мен жеті жастамын. Мен саябаққа барамын. Мен саябаққа анаммен барамын. Біз жаяу барамыз. Мен саябақта велосипед тебемін.
|
|
||||||||||||||||
|
Соңы 7 мин Рефлексия
|
ҚБ мадақтау Шынайы өмірде оқушының кіммен мектепке келетінін сұрақ – жауап арқылы айтқызу. Оқушыларға бір – біріне сұрақ қойғызып, дұрыс жауап берулеріне көмек жасау. |
Сиқырлы сандық. Сөзжұмбақты шешу |
|
|||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? 1. 2. |
||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары Менің кітапшам. 1-сынып
Сабақ жоспары Менің кітапшам. 1-сынып
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Сабақ: қазақ тілі |
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Менің кітапшам. Бөлім бойынша жиынтық бағалау. |
|||||||||||||||||
|
Күні: 14.02.2019 ж. |
|
|||||||||||||||||
|
Сынып: 1 Л |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
|
|||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді. тапсырмаларды орындайды. |
|||||||||||||||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: |
||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: |
||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады: Жол көліктерінің атауларын атай алады.(автобус,машина,велосипед, ұшақ) Тақырыпқа байланысты диалог құрастырады. |
|||||||||||||||||
|
Пəнге қатысты сөздік қор мен терминдер:Мектеп,саябақ,жол,бағдаршам,жеңіл көлік,жаяу. |
||||||||||||||||||
|
Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Абай болыңыз,ереже сақтаңыз,жол болсын!бағдаршамға қара,оңға бұрыл,солға бұрыл. Талқылауға арналған сұрақтар: Көліктер не үшін керек? Мектепке бару үшін қандай көлік түрін таңдар едің? |
||||||||||||||||||
|
Алдыңғы оқу: |
|
|||||||||||||||||
|
Жоспар |
||||||||||||||||||
|
Жоспарланған Уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||||||||||
|
Басы 3 мин. 4 мин. 20 мин |
. «Шаттық шеңбері». «Шаттық шеңберіне» тұрып, бір- біріне тілек білдіртеді. Сандықшадағы түстердің көмегімен топтарға бөлінеді Түстер бойынша топтарға ат қояды «Немен келдің?» Әр топтан бір оқушыдан шығып,мектепке немен,қалай жеткендерін пантомимо арқылы көрсетіп,түсіндірулері керек. ҚБ «Бас бармақ» «Миға шабуыл» Мектепке бару туралы түрлі суреттер көрсетіледі және сұрақтар қойылады. - Машинамен, автобуспен, велосипедпен саяхатқа шықтың ба? Саған қай көлік ұнайды? Саяхаттың қандай түрлері бар?
Менің атым – Әсет. Мен 1-сыныпта оқимын. Мен жеті жастамын. Мен саябаққа барамын. Мен саябаққа анаммен барамын. Біз жаяу барамыз. Мен саябақта велосипед тебемін.
|
|
||||||||||||||||
|
Соңы 7 мин Рефлексия
|
ҚБ мадақтау Шынайы өмірде оқушының кіммен мектепке келетінін сұрақ – жауап арқылы айтқызу. Оқушыларға бір – біріне сұрақ қойғызып, дұрыс жауап берулеріне көмек жасау. |
Сиқырлы сандық. Сөзжұмбақты шешу |
|
|||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? 1. 2. |
||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


















