|
Бөлім: |
9.2 Некені қию және тоқтату жолдары |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Құқық негіздері |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
§16. Некеге тұру және некені бұзу жолдары. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.5.2.1некені қию және тоқтатылу шарттарын анықтау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Некені қию және тоқтатылу шарттарын анықтау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылық |
Ұлттық мүдде: Қазақстан мемлекеттілігін нығайтуға атсалысу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру. Үй жұмысын сұрау. Сұрақ - жауап Жаңа сабақ: Тапсырма №1 Тірек сөздермен жұмыс
Ж: 1ә. 2в. 3а. 4б. |
Сұрақтарға жауап береді.
Тірек сөздердің мағынасымен сәйкестендіреді. |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Тапсырма №2 Мәтінмен жұмыс. Тапсырманы оқып ақиқат не жалған екенін анықта
Ж: 1ж. 2а. 3ж. 4а. 5а. Тапсырма №3 Ақпаратты қолдана отырып, берілген кестені толтырыңыз:
Тапсырма №4 Бүгінгі күні бала тәрбиесінің қандай қағидаттарын қолдану қажет? Пікірталас өткізу. |
Тапсырманың ақиқат не жалған екенін анықтайды.
Ерлі-зайыптылардың ажырасу себептерімен салдарын анықтайды.
Білім алушылар өз ойларын ортаға салады. |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс: «Сұрақ қорытынды» стратегиясы 1. Бүгінгі сабақтағы басты оқиға? 2. Не қызықты болды? 3. Бүгінгі сабақтан не үйрендіңіздер, қандай жаңалық алдыңыздар? |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары Некеге тұру және некені бұзу жолдары.
Сабақ жоспары Некеге тұру және некені бұзу жолдары.
|
Бөлім: |
9.2 Некені қию және тоқтату жолдары |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Құқық негіздері |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
§16. Некеге тұру және некені бұзу жолдары. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.5.2.1некені қию және тоқтатылу шарттарын анықтау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Некені қию және тоқтатылу шарттарын анықтау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылық |
Ұлттық мүдде: Қазақстан мемлекеттілігін нығайтуға атсалысу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру. Үй жұмысын сұрау. Сұрақ - жауап Жаңа сабақ: Тапсырма №1 Тірек сөздермен жұмыс
Ж: 1ә. 2в. 3а. 4б. |
Сұрақтарға жауап береді.
Тірек сөздердің мағынасымен сәйкестендіреді. |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Тапсырма №2 Мәтінмен жұмыс. Тапсырманы оқып ақиқат не жалған екенін анықта
Ж: 1ж. 2а. 3ж. 4а. 5а. Тапсырма №3 Ақпаратты қолдана отырып, берілген кестені толтырыңыз:
Тапсырма №4 Бүгінгі күні бала тәрбиесінің қандай қағидаттарын қолдану қажет? Пікірталас өткізу. |
Тапсырманың ақиқат не жалған екенін анықтайды.
Ерлі-зайыптылардың ажырасу себептерімен салдарын анықтайды.
Білім алушылар өз ойларын ортаға салады. |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс: «Сұрақ қорытынды» стратегиясы 1. Бүгінгі сабақтағы басты оқиға? 2. Не қызықты болды? 3. Бүгінгі сабақтан не үйрендіңіздер, қандай жаңалық алдыңыздар? |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













