Қысқа мерзімді жоспар
Қазақ тілі
13-сабақ
|
Бөлім: 5 |
|
Тарихи тұлғалар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
Калдыбаева Ж.М. |
|||||
|
Күні: |
|
03.12.2024 ж |
|||||
|
Сынып: 6 |
|
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
Қаһарман қыз – Хиуаз |
|||||
|
Оқу мақсаты |
|
6.2.6.1 оқылым стратегияларын қолдану: комментарий жасау, іріктеп оқу, рөлге бөліп оқу; |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
|
оқылым стратегияларын қолдану: комментарий жасау, іріктеп оқу, рөлге бөліп оқу; Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай құрылымын сақтай отырып, мінездеме жазу. |
|||||
|
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Ойтүрткі
Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатын, бағалау критерийлерін белгілеу |
Оқушылар бейнежазбаны көреді, жаңа ақпаратты ойға түйеді. Өз ойларын айтады. |
Оқушы пікірін қолдау, тыңдау, мадақтау |
1-слайд
2-слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы 35 мин
|
«Іріктеп оқу» стратегиясы Оқылым 8-тапсырма. Мәтінді мұқият оқыңдар. «Сұрақ-жауап» әдісі А Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беріңдер. 1.Хиуаздың “қанатты қыз” атану себебі неде? 2.Хиуаз өскен өлкені қалай суреттер едіңдер? 3.Хиауаздың батылдығын қандай әрекетінен байқауға болады? Мінездеме үлгісімен таныстырып, жазылу ретін түсіндіремін. Ә Мәтін мазмұнына сүйеніп, кестеге сәйкес Хиуазға мінездеме жазыңдар.
Б Мәтінді негізге ала отырып, кестені толтырыңдар. Жазылу емлесін түсіндіріңдер.
Жазылым 9-тапсырма. Көп нүктенің орнына көнерген сөздерді қойып жазыңдар. Өзге елде ... болғанша, Өз еліңде ұлтан бол. |
Дескриптор Мәтінді іріктеп оқиды; Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. Дескриптор Мәтін мазмұнына сүйенеді. Кестеге сәйкес мінездеме жазады. .
Мәтінді негізге алады. Кестені толтырады. Жазылу емлесін түсіндіреді.
Көп нүктенің орнына көнерген сөздерді қойып жазады. Көнерген сөздердің мағынасын түсінеді. |
ҚБ 2 балл
ҚБ 3 балл
ҚБ 3 балл
ҚБ 2 балл |
3-слайд Оқулық, 70- бет
4-слайд
5-слайд
6-слайд
7-слайд |
|||
|
Сабақтың соңы /5 мин
|
Үйге тапсырма: 10-тапсырма, 71-бет Тілдік бағдар жаттау
|
Үй жұмысын орындау туралы түсінік алады. |
|
8-слайд |
|||
|
|
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары "Қаһарман қыз - Хиуаз" 6-сынып
Сабақ жоспары "Қаһарман қыз - Хиуаз" 6-сынып
Қысқа мерзімді жоспар
Қазақ тілі
13-сабақ
|
Бөлім: 5 |
|
Тарихи тұлғалар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
Калдыбаева Ж.М. |
|||||
|
Күні: |
|
03.12.2024 ж |
|||||
|
Сынып: 6 |
|
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
Қаһарман қыз – Хиуаз |
|||||
|
Оқу мақсаты |
|
6.2.6.1 оқылым стратегияларын қолдану: комментарий жасау, іріктеп оқу, рөлге бөліп оқу; |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
|
оқылым стратегияларын қолдану: комментарий жасау, іріктеп оқу, рөлге бөліп оқу; Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай құрылымын сақтай отырып, мінездеме жазу. |
|||||
|
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Ойтүрткі
Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатын, бағалау критерийлерін белгілеу |
Оқушылар бейнежазбаны көреді, жаңа ақпаратты ойға түйеді. Өз ойларын айтады. |
Оқушы пікірін қолдау, тыңдау, мадақтау |
1-слайд
2-слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы 35 мин
|
«Іріктеп оқу» стратегиясы Оқылым 8-тапсырма. Мәтінді мұқият оқыңдар. «Сұрақ-жауап» әдісі А Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беріңдер. 1.Хиуаздың “қанатты қыз” атану себебі неде? 2.Хиуаз өскен өлкені қалай суреттер едіңдер? 3.Хиауаздың батылдығын қандай әрекетінен байқауға болады? Мінездеме үлгісімен таныстырып, жазылу ретін түсіндіремін. Ә Мәтін мазмұнына сүйеніп, кестеге сәйкес Хиуазға мінездеме жазыңдар.
Б Мәтінді негізге ала отырып, кестені толтырыңдар. Жазылу емлесін түсіндіріңдер.
Жазылым 9-тапсырма. Көп нүктенің орнына көнерген сөздерді қойып жазыңдар. Өзге елде ... болғанша, Өз еліңде ұлтан бол. |
Дескриптор Мәтінді іріктеп оқиды; Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. Дескриптор Мәтін мазмұнына сүйенеді. Кестеге сәйкес мінездеме жазады. .
Мәтінді негізге алады. Кестені толтырады. Жазылу емлесін түсіндіреді.
Көп нүктенің орнына көнерген сөздерді қойып жазады. Көнерген сөздердің мағынасын түсінеді. |
ҚБ 2 балл
ҚБ 3 балл
ҚБ 3 балл
ҚБ 2 балл |
3-слайд Оқулық, 70- бет
4-слайд
5-слайд
6-слайд
7-слайд |
|||
|
Сабақтың соңы /5 мин
|
Үйге тапсырма: 10-тапсырма, 71-бет Тілдік бағдар жаттау
|
Үй жұмысын орындау туралы түсінік алады. |
|
8-слайд |
|||
|
|
|||||||
шағым қалдыра аласыз


















