|
Бөлім: |
Қазақстан тоталитарлық жүйе кезеңінде |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Қазақстан тарихы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
§17. Қазақстандағы 1920-1930 жылдардағы индустрияландыру 3 – сабақ Зерттеу сұрағы: Қазақстандағы индустрияландыру саясатының қарама-қайшылығы неде? |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.4.2.1 Қазақстандағы индустрияландырудың жетістіктері мен кемшіліктерін талдау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қазақстандағы индустрияландырудың жүру барысы мен ерекшеліктерін анықтап, нәтижесін талдайды |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Өзін сыныптың, мектептің, қоғамның, Отанның бір мүшесі екенін сезіну |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру. Үй жұмысын сұрау. Тапсырма №1 Үш сурет – бір мағына
|
Индустрияландыру дәуіріне сипаттама береді |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық Тақырып тық суреттер
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Тапсырма №2 Кестені толтыр. Индустрияландырудың қажеттігі
Тапсырма №3 «Тұлғаны таны» әдісі арқылы сәйкестендіру
1б. 2г. 3а. 4д. 5ә. 6в Тапсырма №4. Жеке жұмыс Тест 1.Индустрияландыру кезінде Орал-Ембі мұнайлы ауданын зерттеген академик: A) Қ.И.Сәтбаев. B) И.М.Губкин. C) Н.С.Курнаков. D) А.Панкратова. E) А.И.Миронов. 2.Түркістан-Сібір темір жол құрылысында еңбек еткен адамдар саны: A) 100 мың. B) 150 мың. C) 200 мың. D) 220 мың. E) 300 мың. 3. Түркістан-Сібір темір жол құрылысы пайдалануға берілді: A) 1928 жылы. B) 1929 жылы. C) 1930 жылы. D) 1931 жылы. E) 1932 жылы. 4. «Қазақстан отар болып келді және солай болып қалды» деп айтқан қайраткер: A) Т.Жүргенов. B) О.Қожанов. C) С.Садуақасов. D) Т.Рысқұлов. E) О.Жандосов. 5. Ф.И.Голощекин ұсынған идея: A) «ЖЭС». B) «Әскери коммунизм». C) «Азық-түлік салғырты». D) «Индустрияландыру». E) «Кіші Қазан». |
Индустрияландырудың қажеттігін анықтайды. Тұлғаларды атқарған қызметтерімен сәйкестендіреді. Сұрақтарға жауап береді |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс. -Мен барлығын түсіндім, тапсырмаларды ..... .... орындадым -Мен орташа түсіндім,тапсырмаларды орындауда ......... қиналдым -Ешнәрсе түсінбедім, тапсырмаларды орындауда ... қиналдым |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары Қазақстандағы 1920-1930 жылдардағы индустрияландыру 3 – сабақ
Сабақ жоспары Қазақстандағы 1920-1930 жылдардағы индустрияландыру 3 – сабақ
|
Бөлім: |
Қазақстан тоталитарлық жүйе кезеңінде |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Қазақстан тарихы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
§17. Қазақстандағы 1920-1930 жылдардағы индустрияландыру 3 – сабақ Зерттеу сұрағы: Қазақстандағы индустрияландыру саясатының қарама-қайшылығы неде? |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.4.2.1 Қазақстандағы индустрияландырудың жетістіктері мен кемшіліктерін талдау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қазақстандағы индустрияландырудың жүру барысы мен ерекшеліктерін анықтап, нәтижесін талдайды |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Өзін сыныптың, мектептің, қоғамның, Отанның бір мүшесі екенін сезіну |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру. Үй жұмысын сұрау. Тапсырма №1 Үш сурет – бір мағына
|
Индустрияландыру дәуіріне сипаттама береді |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық Тақырып тық суреттер
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Тапсырма №2 Кестені толтыр. Индустрияландырудың қажеттігі
Тапсырма №3 «Тұлғаны таны» әдісі арқылы сәйкестендіру
1б. 2г. 3а. 4д. 5ә. 6в Тапсырма №4. Жеке жұмыс Тест 1.Индустрияландыру кезінде Орал-Ембі мұнайлы ауданын зерттеген академик: A) Қ.И.Сәтбаев. B) И.М.Губкин. C) Н.С.Курнаков. D) А.Панкратова. E) А.И.Миронов. 2.Түркістан-Сібір темір жол құрылысында еңбек еткен адамдар саны: A) 100 мың. B) 150 мың. C) 200 мың. D) 220 мың. E) 300 мың. 3. Түркістан-Сібір темір жол құрылысы пайдалануға берілді: A) 1928 жылы. B) 1929 жылы. C) 1930 жылы. D) 1931 жылы. E) 1932 жылы. 4. «Қазақстан отар болып келді және солай болып қалды» деп айтқан қайраткер: A) Т.Жүргенов. B) О.Қожанов. C) С.Садуақасов. D) Т.Рысқұлов. E) О.Жандосов. 5. Ф.И.Голощекин ұсынған идея: A) «ЖЭС». B) «Әскери коммунизм». C) «Азық-түлік салғырты». D) «Индустрияландыру». E) «Кіші Қазан». |
Индустрияландырудың қажеттігін анықтайды. Тұлғаларды атқарған қызметтерімен сәйкестендіреді. Сұрақтарға жауап береді |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс. -Мен барлығын түсіндім, тапсырмаларды ..... .... орындадым -Мен орташа түсіндім,тапсырмаларды орындауда ......... қиналдым -Ешнәрсе түсінбедім, тапсырмаларды орындауда ... қиналдым |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














