|
Бөлім: |
Дизайн және технология |
||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Медетбекова Бахтыгуль Кабдиловна |
||||||||||||||||
|
Күні:14.11.2024ж. |
|
||||||||||||||||
|
Сынып: 9 сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құрақ құрастыру өнері |
||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар құрақ құрастыру өнерінің негізгі элементтері мен техникасын меңгереді және құрақ құрастырудың тарихын біледі. |
||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Ғылымилық және дәлдік |
||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
І.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, жағымды психологиялық ахуал орнату.
|
Оқушылар сергіту сәтінде арнайы жаттығуды орындайды. |
«айбалта» әдісі |
Интерактивті тақта
|
|||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут
|
1. Құрақ құрастыру өнерінің негізгі элементтерін атаңыз. 2. Құрақ құрастыру техникасының бір түрін суреттеңіз. 3. Құрақ құрастырудың тарихы туралы үш факт жазыңыз. 4. Құрақ құрастырудың маңыздылығын сипаттаңыз. 5. Құрақ құрастыруға қажетті құралдарды атаңыз.
QRmeплатформасындағы тапсырманы орында.
|
Оқушылар берілген тапсырманы орындайды.
Кестені дұрыс толтырады.
wordwall платформасындағы тест тапсырманы орындайды.
|
Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап берді.
«Жапырақ» әдісімен бағаланады.
Дескриптор:
Кестені дұрыс толтырады «Жапырақ» әдісімен бағаланады.
Дескриптор: wordwall платформасындағы тест тапсырманы орындайды.
«Жапырақ» әдісімен бағаланады. |
Карталар, интерактив тақта.
Платформа арқылы тапсырманы орындайды.
Жеке жұмыс
Топтық жұмыс
Жеке жұмыс
Жұптық жұмыс
|
|||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия:Оқушылар «ми байланысы» әдісі арқылы бүгінгі сабаққа кері байланыс парақшасын толтырады. |
Рефлексия жасайды.
|
Кері байланыс парағын толтырады. |
|
|||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: "Құрақ құрастыру өнері" 9 сынып
Сабақ жоспары: "Құрақ құрастыру өнері" 9 сынып
|
Бөлім: |
Дизайн және технология |
||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Медетбекова Бахтыгуль Кабдиловна |
||||||||||||||||
|
Күні:14.11.2024ж. |
|
||||||||||||||||
|
Сынып: 9 сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құрақ құрастыру өнері |
||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар құрақ құрастыру өнерінің негізгі элементтері мен техникасын меңгереді және құрақ құрастырудың тарихын біледі. |
||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Ғылымилық және дәлдік |
||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
І.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, жағымды психологиялық ахуал орнату.
|
Оқушылар сергіту сәтінде арнайы жаттығуды орындайды. |
«айбалта» әдісі |
Интерактивті тақта
|
|||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут
|
1. Құрақ құрастыру өнерінің негізгі элементтерін атаңыз. 2. Құрақ құрастыру техникасының бір түрін суреттеңіз. 3. Құрақ құрастырудың тарихы туралы үш факт жазыңыз. 4. Құрақ құрастырудың маңыздылығын сипаттаңыз. 5. Құрақ құрастыруға қажетті құралдарды атаңыз.
QRmeплатформасындағы тапсырманы орында.
|
Оқушылар берілген тапсырманы орындайды.
Кестені дұрыс толтырады.
wordwall платформасындағы тест тапсырманы орындайды.
|
Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап берді.
«Жапырақ» әдісімен бағаланады.
Дескриптор:
Кестені дұрыс толтырады «Жапырақ» әдісімен бағаланады.
Дескриптор: wordwall платформасындағы тест тапсырманы орындайды.
«Жапырақ» әдісімен бағаланады. |
Карталар, интерактив тақта.
Платформа арқылы тапсырманы орындайды.
Жеке жұмыс
Топтық жұмыс
Жеке жұмыс
Жұптық жұмыс
|
|||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия:Оқушылар «ми байланысы» әдісі арқылы бүгінгі сабаққа кері байланыс парақшасын толтырады. |
Рефлексия жасайды.
|
Кері байланыс парағын толтырады. |
|
|||||||||||||
шағым қалдыра аласыз





















