|
Сабақтың бөлімі: |
Биоалуантүрлілік. Жойылып бара жатқан жануарлар мен өсімдіктер |
||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Ильясова Х.Н. |
||||
|
КҮНІ: |
20.02.2024 |
||||
|
Сынып: |
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Қызыл кітапқа» енген жануарлар. 2-сабақ |
||||
|
Сабақ оқу мақсаттары |
8.5.1.5 демеулік шылаулардың (болымсыздық немесе қарсы мәнді, нақтылау) қызметін білу, ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолдану. |
||||
|
Сабақ мақсаты |
демеулік шылаулардың (болымсыздық немесе қарсы мәнді, нақтылау) қызметін білу, ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолданады. |
||||
|
Жоспар: |
|||||
|
Жоспарланған уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу, сыныпты түгендеу, оқушылардың сабаққа әзірлігін қадағалау. 6- тапсырма.
Дескриптор:
Жаңа сөздерді қайталау.
7-тапсырма. Мәтінді тыңдап, түсінгендеріңді айтыңдар. Суретті пайдаланып, борсық пен құндыздың ұқсастығы мен айырмашылығын нақтылаңдар.
Дескриптор:
8-тапсырма. Жұптық жұмыс. Суреттерге қарап, сұрақ құрастырыңдар. Диалог құрыңдар. Дескриптор:
9-тапсырма. Жақшада берілген үш нұсқаның ішінен дұрысын таңдап, жаз. Қажет сөздер: сирек кездесетін, киік, сақтау, қорғау, төлдейді, беттейді, мүйіз. «Қазақстанның қызыл кітабына» өте (көп, ұшатын, сирек кездесетін жануарлар мен аңдар кірген. «Қызыл кітап» жануарлар мен өсімдіктерді, ланд- шафтыларды сақтауға, беруге, көруге), қорғауға әсер етеді. Табиғатты әр адам (қорғауы, көруі, төлдеуі) тиіс. Қазақстанда қорғауға алынған сүтқоректілер: ... (тауық, елік, құс), (қой, ешкі, бұлан), (бақа, құлан, құрбақа). Дескриптор:
10-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер. 1. «Қазақстанның Қызыл кітабына қандай сүтқоректілер енген? 2. Олар қай жерлерді мекендейді? 3. Не жейді? 4. Тауешкі қанша лақ төлдейді? 5. Оларды адамдар не үшін аулайды? Дескриптор:
|
Мәтінді оқып, әр ой бөлік не сөйлемнің тұсына қарындашпен белгілеп айт.
Жаңа сөздерді қайталайды.
Мәтінді тыңдап, түсінгендеріңді айтады. Суретті пайдаланып, борсық пен құндыздың ұқсастығы мен айырмашылығын нақтылайды. Суреттерге қарап, сұрақ құрастырады. Диалог құрайды. Жақшада берілген үш нұсқаның ішінен дұрысын таңдап, жазады. Сұрақтарға жауап береді. |
|
Оқулық Жаңа сөздер Оқулық Оқулық Оқулық Оқулық Оқулық |
|
|
Рефлексия |
Кері байланыс: «Блоб ағашы»
Үй тапсырмасы Оқулық, 57-бет, 11-тапсырма |
«Блоб ағашы» әдісі арқылы кері байланыс жасайды. |
|
«Блоб ағашы» әдісі |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: «Қызыл кітапқа» енген жануарлар. 2-сабақ 8 орыс сыныбы
Сабақ жоспары: «Қызыл кітапқа» енген жануарлар. 2-сабақ 8 орыс сыныбы
|
Сабақтың бөлімі: |
Биоалуантүрлілік. Жойылып бара жатқан жануарлар мен өсімдіктер |
||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Ильясова Х.Н. |
||||
|
КҮНІ: |
20.02.2024 |
||||
|
Сынып: |
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Қызыл кітапқа» енген жануарлар. 2-сабақ |
||||
|
Сабақ оқу мақсаттары |
8.5.1.5 демеулік шылаулардың (болымсыздық немесе қарсы мәнді, нақтылау) қызметін білу, ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолдану. |
||||
|
Сабақ мақсаты |
демеулік шылаулардың (болымсыздық немесе қарсы мәнді, нақтылау) қызметін білу, ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолданады. |
||||
|
Жоспар: |
|||||
|
Жоспарланған уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу, сыныпты түгендеу, оқушылардың сабаққа әзірлігін қадағалау. 6- тапсырма.
Дескриптор:
Жаңа сөздерді қайталау.
7-тапсырма. Мәтінді тыңдап, түсінгендеріңді айтыңдар. Суретті пайдаланып, борсық пен құндыздың ұқсастығы мен айырмашылығын нақтылаңдар.
Дескриптор:
8-тапсырма. Жұптық жұмыс. Суреттерге қарап, сұрақ құрастырыңдар. Диалог құрыңдар. Дескриптор:
9-тапсырма. Жақшада берілген үш нұсқаның ішінен дұрысын таңдап, жаз. Қажет сөздер: сирек кездесетін, киік, сақтау, қорғау, төлдейді, беттейді, мүйіз. «Қазақстанның қызыл кітабына» өте (көп, ұшатын, сирек кездесетін жануарлар мен аңдар кірген. «Қызыл кітап» жануарлар мен өсімдіктерді, ланд- шафтыларды сақтауға, беруге, көруге), қорғауға әсер етеді. Табиғатты әр адам (қорғауы, көруі, төлдеуі) тиіс. Қазақстанда қорғауға алынған сүтқоректілер: ... (тауық, елік, құс), (қой, ешкі, бұлан), (бақа, құлан, құрбақа). Дескриптор:
10-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер. 1. «Қазақстанның Қызыл кітабына қандай сүтқоректілер енген? 2. Олар қай жерлерді мекендейді? 3. Не жейді? 4. Тауешкі қанша лақ төлдейді? 5. Оларды адамдар не үшін аулайды? Дескриптор:
|
Мәтінді оқып, әр ой бөлік не сөйлемнің тұсына қарындашпен белгілеп айт.
Жаңа сөздерді қайталайды.
Мәтінді тыңдап, түсінгендеріңді айтады. Суретті пайдаланып, борсық пен құндыздың ұқсастығы мен айырмашылығын нақтылайды. Суреттерге қарап, сұрақ құрастырады. Диалог құрайды. Жақшада берілген үш нұсқаның ішінен дұрысын таңдап, жазады. Сұрақтарға жауап береді. |
|
Оқулық Жаңа сөздер Оқулық Оқулық Оқулық Оқулық Оқулық |
|
|
Рефлексия |
Кері байланыс: «Блоб ағашы»
Үй тапсырмасы Оқулық, 57-бет, 11-тапсырма |
«Блоб ағашы» әдісі арқылы кері байланыс жасайды. |
|
«Блоб ағашы» әдісі |
|
шағым қалдыра аласыз

















