|
Бөлім атауы |
Тарихи тұлғалар тағылымы. |
|||||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Ильясова Х.Н. |
|||||||
|
Күні: |
17.01.2024 |
|||||||
|
Сынып: 8 Б |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Тәкен Әлімқұлов –шебер жазушы. 1-сабақ |
|||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
8.3.4.1 мәтіндердің түрлерін, тілдік ерекшеліктерін салыстырып, талдау жасау; |
|||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
мәтіндердің түрлерін, тілдік ерекшеліктерін салыстырып, талдау жасайды. |
|||||||
|
Жоспар |
||||||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Дереккөздер |
||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Қызығушылықты ояту кезеңі. Бұл екі адамның арасында қандай байланыс бар деп ойлайсыңдар?
Оқу мақсаттарымен танысады. Сөздікпен жұмыс. Таныл Ішкі Сыртқы Бұрмалаушылық |
Оқушылар амандасады, сабаққа дайындалады. Сұраққа жауап береді. Жаңа сөздермен танысады, мағынасын анықтайды. |
«Бас бармақ»
тәсілі
|
Оқулық, қалам, дәптер Сөздікпен жұмыс |
||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
1-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер. 1. Қандай қазақ жазушыларын білесің? 2. «Халық жазушысы» деген қандай атақ? 3. Тарихи тақырыптағы қандай шығармаларды оқыдың? Дескриптор:
2-тапсырма. Суреттерде кім бейнеленген тұлғалардың сабақ тақырыбына қандай қатысы болуы мүмкін? Өз болжамыңды айт.
Дескриптор:
3-тапсырма. Әртүрлі дереккөздерден қазақ әдебиетіндегі тарихи тұлғалар жайлы жазылған шығармалар туралы ақпарат жина. Олардың біреуі туралы кеңірек айт. Дескриптор:
4-тапсырма. Мәтінді тыңда. Оқы. Стилін анықта. Сөзіңді дәлелде.
Дескриптор:
Рефлексия. Сұрақтарға жауап бер. Маған қиын болды. Мен ... тапсырмаларын орындадым. Мен ... екенін түсіндім. Мен ... үйрендім. Мен ... таңғалдым. Үй тапсырмасы: 7-тапсырма, 96-бет |
Сұрақтарға жауап береді. Суреттерде кім бейнеленген тұлғалардың сабақ тақырыбына қандай қатысы болуы мүмкін? Өз болжамың айтады. Әртүрлі дереккөздерден қазақ әдебиетіндегі тарихи тұлғалар жайлы жазылған шығармалар туралы ақпарат жинайды. Олардың біреуі туралы кеңірек айтады. Мәтінді тыңдап, оқиды. Стилін анықтайды. Сөзіңді дәлелдейді. Сұрақтарға жауап береді. |
«Бас бармақ»
тәсілі
«Бас бармақ»
тәсілі
«Бас бармақ»
тәсілі
«Бас бармақ»
тәсілі |
Оқулық Оқулық Оқулық Оқулық Кері байланыс |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: Тәкен Әлімқұлов –шебер жазушы. 1-сабақ 8 орыс сыныбы
Сабақ жоспары: Тәкен Әлімқұлов –шебер жазушы. 1-сабақ 8 орыс сыныбы
|
Бөлім атауы |
Тарихи тұлғалар тағылымы. |
|||||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Ильясова Х.Н. |
|||||||
|
Күні: |
17.01.2024 |
|||||||
|
Сынып: 8 Б |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Тәкен Әлімқұлов –шебер жазушы. 1-сабақ |
|||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
8.3.4.1 мәтіндердің түрлерін, тілдік ерекшеліктерін салыстырып, талдау жасау; |
|||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
мәтіндердің түрлерін, тілдік ерекшеліктерін салыстырып, талдау жасайды. |
|||||||
|
Жоспар |
||||||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Дереккөздер |
||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Қызығушылықты ояту кезеңі. Бұл екі адамның арасында қандай байланыс бар деп ойлайсыңдар?
Оқу мақсаттарымен танысады. Сөздікпен жұмыс. Таныл Ішкі Сыртқы Бұрмалаушылық |
Оқушылар амандасады, сабаққа дайындалады. Сұраққа жауап береді. Жаңа сөздермен танысады, мағынасын анықтайды. |
«Бас бармақ»
тәсілі
|
Оқулық, қалам, дәптер Сөздікпен жұмыс |
||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
1-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер. 1. Қандай қазақ жазушыларын білесің? 2. «Халық жазушысы» деген қандай атақ? 3. Тарихи тақырыптағы қандай шығармаларды оқыдың? Дескриптор:
2-тапсырма. Суреттерде кім бейнеленген тұлғалардың сабақ тақырыбына қандай қатысы болуы мүмкін? Өз болжамыңды айт.
Дескриптор:
3-тапсырма. Әртүрлі дереккөздерден қазақ әдебиетіндегі тарихи тұлғалар жайлы жазылған шығармалар туралы ақпарат жина. Олардың біреуі туралы кеңірек айт. Дескриптор:
4-тапсырма. Мәтінді тыңда. Оқы. Стилін анықта. Сөзіңді дәлелде.
Дескриптор:
Рефлексия. Сұрақтарға жауап бер. Маған қиын болды. Мен ... тапсырмаларын орындадым. Мен ... екенін түсіндім. Мен ... үйрендім. Мен ... таңғалдым. Үй тапсырмасы: 7-тапсырма, 96-бет |
Сұрақтарға жауап береді. Суреттерде кім бейнеленген тұлғалардың сабақ тақырыбына қандай қатысы болуы мүмкін? Өз болжамың айтады. Әртүрлі дереккөздерден қазақ әдебиетіндегі тарихи тұлғалар жайлы жазылған шығармалар туралы ақпарат жинайды. Олардың біреуі туралы кеңірек айтады. Мәтінді тыңдап, оқиды. Стилін анықтайды. Сөзіңді дәлелдейді. Сұрақтарға жауап береді. |
«Бас бармақ»
тәсілі
«Бас бармақ»
тәсілі
«Бас бармақ»
тәсілі
«Бас бармақ»
тәсілі |
Оқулық Оқулық Оқулық Оқулық Кері байланыс |
||||
шағым қалдыра аласыз
















