Материалдар / Сабақ жоспары Тақырып: Мобильді құрылғылардың сипаттамасы

Сабақ жоспары Тақырып: Мобильді құрылғылардың сипаттамасы

Материал туралы қысқаша түсінік
Пән мұғалімдеріне
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
24 Желтоқсан 2020
1222
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Page 1

Қысқа мерзімді жоспары
Бөлім Аппараттық қамтамасыз ету
Педагогтың аты-жөні Ягшыбаева Светлана
Күні
Сынып 11 Қатысушылар
саны
Қатыспағандар
саны

Сабақтың тақырыбы: Мобильді құрылғылардың сипаттамасы
Оқу бағдарламасына
сәйкес оқыту мақсаттары

11.1.1.1 - мобильді құрылғылардың негізгі компоненттерінің
сипаттамаларын салыстыру: планшеттер, телефондар
11.1.2.2 - аппараттық және программалық қамтамасыз етуде даму
заңдылықтарын сипаттайтын мысалдар келтіру
Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар:
Мобильді құрылғылар қандай сипаттамаларға ие екенін біледі;
Көптеген оқушылар:
Мобильді құрылғылардың негізгі құрамдастарының сипаттамаларын
салыстырады: планшеттер, телефондар; аппараттық және программалық
қамтамасыз етудің даму заңдылықтарын сипаттайды.



Сабақтың барысы:

Сабақтың
кезені/
уақыт
Педагогтың әрекеті Оқушының
әрекеті
Бағалау Ресурстар
Сабақтың
басы
1.Оқушылармен амандасу.
2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен
таныстыру.
3.Үй тапсырмасын тексеру.
«Достармен кездесу уақыты» ойыны.
Оқушыларға осындай карточка беріп,
сыныпты аралай жүріп, ӛздеріне ұқсас бір
жанды тауып әр
сағаттың тұсына атын жазу ұсынылады.
Мысалы, сенің кӛзіңнің түсі маған ұқсайды
екен. Сені сағат
12-ге кездесуге жазып қойсам деп едім.
Осылайша 4 сағаттың тұсына аттарын жазып
болған соң,
сәйкес келген оқушылар бір топқа бірігіп
жұмыс жасау тапсырылады. Сонымен сынып 4
топқа
бірігеді.
«Қар кесегі» әдісі
Әр оқушы ӛткен сабақта не ӛткенін есіне
түсіреді, алдыңғы оқушыны қайталамауға
тырысады немесе
оның жауабын толықтырады. Оқушылардың
бәрі жауап берген соң мұғалімнің таңдауы
бойынша
немесе ӛз қалауы бойынша шыққан бір оқушы
қорытынды жасайды.
Тақырып және сабақтың мақсаты құрылады.
1.Мұғаліммен
амандасады.
2.Сабақтың
тақырыбын
дәптерге жазады.
3.Сабақтың
мақсаттарымен
танысады.
4.Дәптерлерін
ӛзара
ауыстырады, үй
тапсырмасын
тексереді.
5.Бағалайды.




Жұлдыз
2 балл



Жұмыс
дәптері
Сабақтың
ортасы

Педагог бүгінгі сабақтың мақсаттарымен
таныстырады:
екенін;
Мұғалімді
тыңдайды










Презентация





Page 2

құрылғылардың негізгі құраушы бӛліктерінің
сипаттамаларын қалай салыстыруға
болатынын;
етудің қандай даму
боласыңдар.
Жеке жұмыс:
№1 тапсырма: Тізімнен аппараттық
қамтамасыз етудің негізгі тенденцияларын
таңда.






Жұптық жұмыс
Сұрақ қойып, ӛзара тексеру
1. Мобильді құрылғылардың жақсы
функционалды дизайны қандай болуы керек?
Мысал
келтіріңдер.
2. Күнделікті қолдануға арналған экранның
(смартфонның, планшеттің) ең жайлы және
ыңғайлы
кӛлемін атаңдар, жауаптарыңды негіздеңдер.
3. Мобильді құрылғы процессорының сапасы
мен жылдамдығы неге байланысты?
Топтық жұмыс
Интернет-дүкендердің онлайн
прайспарақтарын қолданып, 10 танымал
бюджеттік мобильді
құрылғылардың тізімін жасап, олардың негізгі
сипаттамаларын кӛрсетіңдер.

















1-тапсырманы
орындайды



























































































Сабақтың
соңы
1.Оқушыларға ӛзін-ӛзі бағалауды
ұйымдастырады.
2.Кері байланыс: «Смайлик»
барлығын түсіндім
менде сұрақтар қалды
Ӛзін-ӛзі бағалау. Плакат
/слайд/
Үй
тапсырмас
ы
«Мобильді құрылғылардың дамуы»
хронологиялық тізімін жаса.





Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ