Материалдар / сабақ жоспары Томирис
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

сабақ жоспары Томирис

Материал туралы қысқаша түсінік
сабақ жоспары тәжірибе алмасу барысында
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
11 Қараша 2018
564
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Сабақ тақырыбы: Сақ патшайымы

Мектеп: С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп

Күні 12.11.2018ж

Мұғалімнің аты-жөні: Халхабай А

Сынып: 5

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

5.1.2.1 Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну және нақты ақпаратты анықтау.

Сабақ мақсаттары


Барлық оқушылар: Мәтін мазмұнын түсініп,нақты ақпаратты анықтау.

Оқушылардың басым бөлігі: Мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, өз өйын жеткізе білу.

Кейбір оқушылар: Тыңдалған мәтіннен нақты ақпаратты анықтау.

Бағалау критерийі

  1. Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну және нақты ақпаратты анықтау.

2. Тақырып бойынша өз ойын жеткізе білу.

Ойлау дағдыларының деңгейлері

түсіну,қолдану.

Тілдік мақсат

Оқушылар орындай алады: Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну және нақты ақпаратты анықтау.Тақырып бойынша өз ойын жеткізе білу.

Диалог құруға, мәтін жазуға арналған пайдалы тіркестер: патшайым,елші

Талқылауға арналған сұрақтар:

1.Тұмар патшайым кім?

2.Томиристің ел қорғаушы ретіндегі рөлі?

3.Томиристің батылдығы?

Құндылықтар

Еңбек пен шығармашылық


Пәнаралық байланыс

Тарих

АКТ қолдану дағдылары


Алдыңғы оқу:

Томирис

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар


Басталуы 5

2минут



3 минут

1.Ұйымдастыру кезеңі

-Сәлеметсіздер ме, балалар?

- Бүгінгі көңіл-күйлеріңіз қалай?

-Жақсы болса,алдымызда тұрған стикерлерге бір – бірімізге жақсы тілек жазып, сыйлайық.

Үй тапсырмасын бір – бірімізге беріп, бағалап өтейік.

Оқушылардың жауабы...


Олай болса бүгінгі сабағымыздың тақырыбы:

Сақ патшайымы

Бүгінгі мақсатымыз:

Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну және нақты ақпаратты анықтау.Тақырып бойынша өз ойын жеткізе білу.











Ортасы 30минут

6 минут













15минут













5 минут



















4минут











3-тапсырма. Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну және нақты ақпаратты анықтау.жж













Дескриптор:

  1. Мәтін мазмұнын түсінеді

  2. Нақты ақпаратты анықтайды

  3. Өз ойын жеткізе біледі


Гауһартас жабыстыру әдісі арқылы сұраймын.

Кері байланыс: Мадақтаушы – бағалаушы бағытындағы кері байланыс беремін.



2- тапсырма. Мәтін мазмұнына байланысты сызбаны толтыр.Тж

DrawObject1




Дескриптор:

1.Мәтіннен нақты ақпарат табу

2.Тақырыптан ауытқымау

3.Ойын нақты жеткізе білу


Өзім мадақтаушы – бағыттаушы бағытындағы кері байланыс беремін. (Мысалы, өте жақсы, алайда... , керемет, бірақ... )



Қабілетті оқушыға:

Тақырыпқа қатысты сұрақтарға жауап беру.

1.Тұмар патшайым кім?

2.Томиристің ел қорғаушы ретіндегі рөлі?

3.Томиристің батылдығы?


Оқушылар «Екі жұлдыз, бір тілек» арқылы бағалайды.



Дескриптор:

1.Сұрақққа толық жауап беру

2. Өз ойын нақты жеткізу


Өзім мадақтаушы – бағыттаушы бағытындағы кері байланыс беремін. (Мысалы, өте жақсы, алайда... , керемет, бірақ... )


Сабақ мақсатына жеткеніміз туралы сұрап отырамын.


Ерекше қадағалауды қажет ететін оқушыға:

Мәтіннен нақты ақпарат табу.Шағын мәтін құрастыру


Дескриптор:

1. Өз ойын жүйелі жеткізе алу

2. Тақырыпқа сай ақпарат таба білу

Кері байланыс.

Оқушылар «Екі жұлдыз, бір тілек» арқылы бағалайды.


Қазақ тілі мен әдебиеті

5-сынып

84-бет




















Қазақ тілі мен әдебиеті

оқулығы

5-сынып

85-бет
















Аяқталуы

3минут








Үй тапсырмасы

2минут

Рефлексия

Үш «Қ» кестесі бойынша сабаққа рефлексия жасату.


Қиын


Қызықты


Құнды








4-тапсырма.

Мәтіндегі қою қаріппен жазылған сөздердің аудармасын жазу.

Олардың синонимін табу.











Қазақ тілі оқулығы

84-бет

Қосымша ақпарат



Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз?

Қабілетті оқушыға: Тақырыпқа қатысты сұрақтарға жауап беру.


Ерекше қадағалауды қажет ететін оқушыға:

Мәтіннен нақты ақпарат табу.Шағын мәтін құрастыру






Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге?

Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз.



Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)



Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады. (Оқуды да, оқытуды да ескеріңіз)

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?




Тексерілді

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!