Қысқа мерзімді жоспар
Қазақ тілі
11 - сабақ
|
Бөлім: 7 |
|
Қазақстандағы ұлттар достығы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
14.02.2024ж. |
|||||
|
Сынып: 7 |
|
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
Ұлттар достығының ұйытқысы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
7.1.6.1 коммуникативтік жағдаятқа сай көркем бейнелеуіш, эмоционалды-экспрессивті сөздерді және мақал-мәтелдер мен тұрақты тіркестерді еркін қолданып, диалогке қатысу, пікірталаста тез және дұрыс шешім қабылдай білу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|||||
|
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы/ 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатын, бағалау критерийлерін белгілеу. Ойтүрткі 1-тапсырма. “Қазақстан халқының құндылықтары” тақырыбы бойынша кластер құрастырыңдар.
|
Оқушылар жаңа сабаққа назарын аударады. “Қазақстан халқының құндылықтары” тақырыбы бойынша кластер құрастырады. |
Мадақ- тау, қолдау сөздері |
1-слайд
2-слайд
|
|||
|
Сабақтың ортасы / 35 мин Мағынаны тану
Бекіту тапсырмасы |
Тыңдалым 2-тапсырма. Мәтінді тыңдап, мазмұны бойынша сұрақтар құра.
Оқылым 5-тапсырма, 128-бет. Мәтінді оқы. Мәтінге тақырып қой. Айтылым 6-тапсырма. “Ұлттық құндылық” атты тақырыпта диалог құрыңдар. Жазылым 7-тапсырма. Мәтін мазмұнын жалғастырып жаз. |
Дескриптор Мәтінді мұқият тыңдайды. Сұрақтар құрайды. Дескриптор Мәтіндегі ақпаратты анықтайды. Өз ойын дәлелмен жеткізеді. Дескриптор Шылауы бар сөйлемді теріп жазады. Талдап айтады. Дескриптор Мәтінді оқиды. Мәтінге тақырып қояды. Диалог құрайды. Мәтін мазмұнын жалғастырып жазады. |
ҚБ 1-10
ҚБ 1-10 |
3-слайд
4-слайд 5-слайд |
|||
|
Сабақтың соңы /5 мин
|
Үйге тапсырма: 9-тапсырма, 129-бет.
|
Үй тапсырмасының берілгенін түсініп алады. «Бес саусақ» тәсілі арқылы сұраққа жауап береді. |
|
6-слайд |
|||
|
|
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары "Ұлттар достығының ұйытқысы" 7-сынып
Сабақ жоспары "Ұлттар достығының ұйытқысы" 7-сынып
Қысқа мерзімді жоспар
Қазақ тілі
11 - сабақ
|
Бөлім: 7 |
|
Қазақстандағы ұлттар достығы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
14.02.2024ж. |
|||||
|
Сынып: 7 |
|
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
Ұлттар достығының ұйытқысы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
7.1.6.1 коммуникативтік жағдаятқа сай көркем бейнелеуіш, эмоционалды-экспрессивті сөздерді және мақал-мәтелдер мен тұрақты тіркестерді еркін қолданып, диалогке қатысу, пікірталаста тез және дұрыс шешім қабылдай білу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|||||
|
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы/ 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатын, бағалау критерийлерін белгілеу. Ойтүрткі 1-тапсырма. “Қазақстан халқының құндылықтары” тақырыбы бойынша кластер құрастырыңдар.
|
Оқушылар жаңа сабаққа назарын аударады. “Қазақстан халқының құндылықтары” тақырыбы бойынша кластер құрастырады. |
Мадақ- тау, қолдау сөздері |
1-слайд
2-слайд
|
|||
|
Сабақтың ортасы / 35 мин Мағынаны тану
Бекіту тапсырмасы |
Тыңдалым 2-тапсырма. Мәтінді тыңдап, мазмұны бойынша сұрақтар құра.
Оқылым 5-тапсырма, 128-бет. Мәтінді оқы. Мәтінге тақырып қой. Айтылым 6-тапсырма. “Ұлттық құндылық” атты тақырыпта диалог құрыңдар. Жазылым 7-тапсырма. Мәтін мазмұнын жалғастырып жаз. |
Дескриптор Мәтінді мұқият тыңдайды. Сұрақтар құрайды. Дескриптор Мәтіндегі ақпаратты анықтайды. Өз ойын дәлелмен жеткізеді. Дескриптор Шылауы бар сөйлемді теріп жазады. Талдап айтады. Дескриптор Мәтінді оқиды. Мәтінге тақырып қояды. Диалог құрайды. Мәтін мазмұнын жалғастырып жазады. |
ҚБ 1-10
ҚБ 1-10 |
3-слайд
4-слайд 5-слайд |
|||
|
Сабақтың соңы /5 мин
|
Үйге тапсырма: 9-тапсырма, 129-бет.
|
Үй тапсырмасының берілгенін түсініп алады. «Бес саусақ» тәсілі арқылы сұраққа жауап береді. |
|
6-слайд |
|||
|
|
|||||||
шағым қалдыра аласыз


















