Материалдар / Сабақ жоспары:Бұйым дайындау. Бөлшектерді пішу. 7 сынып
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Сабақ жоспары:Бұйым дайындау. Бөлшектерді пішу. 7 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Сабақ жоспары:Бұйым дайындау. Бөлшектерді пішу. 7 сынып 1Тігін машинасыжәне қол құралдарымен қайып тігу,сырып тігу;тігіс түрлерін қолдана отырып,тоқыма материалдарын пішу және өңдеу.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
25 Наурыз 2022
453
1 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімдік жоспар


Көркем еңбек

Мектеп: Б.Кенжетаев атындағы Новонежин жалпы білім беретін мектебі

Мұғалімнің аты- жөні:

Кульбаева Дина Хамитовна

Сынып: 6 а

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Бөлім:

Дизайн және технология

Сабақ тақырыбы:

Бұйым дайындау.Бөлшектерді пішу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

6.2.3.1Тігін машинасыжәне қол құралдарымен қайып тігу,сырып тігу;тігіс түрлерін қолдана отырып,тоқыма материалдарын пішу және өңдеу.


Сабақтың мақсаты:

Барлығы орындай алады: Оқулықта берілген қосымша тапсырмаларды орындай алады. Қойылған сұраққа жауап береді.

Көпшілігі орындай алады:Топтық жұмыс жасайды, жеке жұмыс жасайды. Қойлған сұрақтарға жауап береді.Қосымша материалдармен жұмыс жасайды.

Кейбіреулері орындай алады:

Оқулықтан тыс қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырыпқа қатысты қосымша мәлімет пен аргументтер келтіре алады.

Сабақ барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау


Ресурстар

Сабақтың басы












Ұйымдастыру кезеңі

1. Сыныппен амандасу. Оқушыларды түгендеу.

2.Сабақта психологиялық ахуал қалыптастыру,оқушылардың назарын сабаққа аудару.

3. Сабақ тақырыбымен, мақсатымен, критерийлерімен таныстыру

4. Бағалау;

5. Анализ;

6. Қорытындылау.

Оқушылар бір- бірімен амандасып, сәттілік тілейді.


Үйге берілген тақырыптың сұрақтарына нақты және толық жауап береді.







Қалыптастырушы бағалау. Бір- бірін бағалайды

Оқулық















Сабақтың ортасы






Жаңа тақырыпты түсіндіру

Білу және түсіну

Оқушылар негізгі тақырыпты оқулықтан біледі.

Оқушыларға алжапқыштың дайын эскіздерін үлестіріп беремін. Матаға сызбасын сызып, дайын болған алжапқыш бөліктерін біріктіреді

  1. Тапсырма:

Бұйымды пішуге дайындау: ақауларын, бұйымның өңі мен теріс жағын анықтау, ылғалды- жылумен өңдеу.

  1. Тапсырма: оқушылар жұптасып сұлба бойынша бұйымның өңі мен теріс жағын анықтап, талдау жасайды.

  2. Тапсырма: Алжапқышты безендіру

Оқулықпен жұмыс

Оқулықтағы тапсырманы дәптерге орындау.



Оқулық және қосымша материал











Дескриптор:

  • Сызбамен жұмыс жасайды

  • Өңі мен теріс жағын анықтап, ылғалды жылумен өңдейді

  • Алжапқыш бөліктерін біріктіреді

  • Алжапқышты безендіреді.




Информациялық ресурстар



Натуралды материалдардан өңімдер




Бекіту











Кері байланыс

3*3*1 әдісін қолданамыз


3 негізгі жаңалық (бүгінгі сабақта не білдіңдер?)


3 сұрақ (бүгінгі сабаққа қатысты не білгілерің келеді?)

1 сөйлем (бүгінгі сабақта немен бөліскініз келеді)



Біз оқушылардың бүгінгі сабақты қалай меңгергендігін 3*3*1 әдісі арқылы біле аламыз



.



Информациялық ресурстар


Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!