Заманауи сабақты талдау парағы.
|
Күні: |
|
||
|
Пән: |
|
||
|
Мұғалім: |
|
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||
|
Сабаққа қатысушының мақсаты: |
|
||
|
Оқу нәтижелері: |
|
||
|
Түйінді идея: |
|
||
|
Қолданылған қорлар: |
|
||
|
* |
Сабақтың барысы: |
|
|
|
№ |
Сабақтың фазалары: |
Қолданылған стратегиялар: |
|
|
1 |
Тренинг |
|
|
|
2 |
І.Қызығушылықты ояту(evocation) |
|
|
|
3 |
ІІ. Мағынаны ажырату(Realization of ) |
|
|
|
4 |
ІІІ. Ой-толғау(Reflection ) |
|
|
|
5 |
Бағалау. |
|
|
|
6 |
Үй жұмысын беру: |
|
|
|
* |
Инновациялық технологиялар: |
|
|
|
1 |
Дамыта оқыту |
|
|
|
2 |
Проблемалық оқыту |
|
|
|
3 |
СТО |
|
|
|
4 |
Дифференциалдық әдіс |
|
|
|
5 |
Сабақ барысында табысты жағдайды тудыруы |
|
|
|
* |
Оқытудың түрлері: |
|
|
|
1 |
Даралап |
|
|
|
2 |
Жұптап |
|
|
|
3 |
Топтап |
|
|
|
4 |
Ұжымдық |
|
|
|
|
Жаңа әдіс-тәсілдер: |
|
|
|
* |
7 модуль |
Қолданылған әдіс- тәсілдер түрлері: |
|
|
1 |
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер: Диалогтық оқыту және қалай оқу керектігін үйрету. |
|
|
|
2 |
Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету |
|
|
|
3 |
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау |
|
|
|
4 |
Оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану |
|
|
|
5 |
Талантты және дарынды балаларды оқыту |
|
|
|
6 |
6.Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу |
|
|
|
7 |
Оқытуды басқару және көшбасшылық |
|
|
|
* |
Сабақ компоненттері: |
|
|
|
|
Оқушының іс-әрекеті: қанша оқушы сабаққа белсенді қатысыпотыр; сабақ барысындағы белсенділік; оқушылардың мұғаліммен қарым-қатынасы. |
|
|
|
|
Мұғалімнің психологиялық дайындығы: сыныппен жұмыс жасай білуі; дауыс ырғағы; педагогикалық мәнері; бақылаушылығы; тапқырлығы; эмоцианалдық деңгейі; сырт пішіні; сөйлеу мәнері; тұрысы; қимылы; іс-әрекеті. |
|
|
|
|
|
|
|


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
САБАҚҚА ЗАМАНАУИ ТАЛДАУ
САБАҚҚА ЗАМАНАУИ ТАЛДАУ
Заманауи сабақты талдау парағы.
|
Күні: |
|
||
|
Пән: |
|
||
|
Мұғалім: |
|
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||
|
Сабаққа қатысушының мақсаты: |
|
||
|
Оқу нәтижелері: |
|
||
|
Түйінді идея: |
|
||
|
Қолданылған қорлар: |
|
||
|
* |
Сабақтың барысы: |
|
|
|
№ |
Сабақтың фазалары: |
Қолданылған стратегиялар: |
|
|
1 |
Тренинг |
|
|
|
2 |
І.Қызығушылықты ояту(evocation) |
|
|
|
3 |
ІІ. Мағынаны ажырату(Realization of ) |
|
|
|
4 |
ІІІ. Ой-толғау(Reflection ) |
|
|
|
5 |
Бағалау. |
|
|
|
6 |
Үй жұмысын беру: |
|
|
|
* |
Инновациялық технологиялар: |
|
|
|
1 |
Дамыта оқыту |
|
|
|
2 |
Проблемалық оқыту |
|
|
|
3 |
СТО |
|
|
|
4 |
Дифференциалдық әдіс |
|
|
|
5 |
Сабақ барысында табысты жағдайды тудыруы |
|
|
|
* |
Оқытудың түрлері: |
|
|
|
1 |
Даралап |
|
|
|
2 |
Жұптап |
|
|
|
3 |
Топтап |
|
|
|
4 |
Ұжымдық |
|
|
|
|
Жаңа әдіс-тәсілдер: |
|
|
|
* |
7 модуль |
Қолданылған әдіс- тәсілдер түрлері: |
|
|
1 |
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер: Диалогтық оқыту және қалай оқу керектігін үйрету. |
|
|
|
2 |
Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету |
|
|
|
3 |
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау |
|
|
|
4 |
Оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану |
|
|
|
5 |
Талантты және дарынды балаларды оқыту |
|
|
|
6 |
6.Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу |
|
|
|
7 |
Оқытуды басқару және көшбасшылық |
|
|
|
* |
Сабақ компоненттері: |
|
|
|
|
Оқушының іс-әрекеті: қанша оқушы сабаққа белсенді қатысыпотыр; сабақ барысындағы белсенділік; оқушылардың мұғаліммен қарым-қатынасы. |
|
|
|
|
Мұғалімнің психологиялық дайындығы: сыныппен жұмыс жасай білуі; дауыс ырғағы; педагогикалық мәнері; бақылаушылығы; тапқырлығы; эмоцианалдық деңгейі; сырт пішіні; сөйлеу мәнері; тұрысы; қимылы; іс-әрекеті. |
|
|
|
|
|
|
|


шағым қалдыра аласыз













