«Сабақта топтық жұмыс арқылы оқушылардың белсенділігін қалай арттыруға болады?».

Тақырып бойынша 11 материал табылды

«Сабақта топтық жұмыс арқылы оқушылардың белсенділігін қалай арттыруға болады?».

Материал туралы қысқаша түсінік
Мұғалімдерге оқыту тәжірибелерін бірлесіп ойластыруға, өз идеяларымен алмасуға көмектесу. Әріптестер өзінің кәсіби білімін арттыруға арналған тәсілдермен қамтамасыз етіледі.
Материалдың қысқаша нұсқасы

Коучинг жоспары

Тақырыбы

«Сабақта топтық жұмыс арқылы оқушылардың белсенділігін қалай арттыруға болады?».

Мақсаты

Мұғалімдерге оқыту тәжірибелерін бірлесіп ойластыруға, өз идеяларымен алмасуға көмектесу.

Табыс критерийлері

Мұғалімдер топтық жұмысты тапсырма орындау арқылы түсіндіреді, топпен жұмыс жүргізуді тәжірибелеріне енгізуге ықпал етеді.

Күтілетін нәтиже

Әріптестер өзінің кәсіби білімін арттыруға арналған тәсілдермен қамтамасыз етіледі.

Ресурстар

Таныстырылым, интерактивті тақта, үлестірме материалдар,маркер, постер.

Барысы

Әдіс- тәсілдер

Қатысушылардың әрекеті

І. Мақсаттар

ды анықтау

А) Ұйымдастыру кезеңі

Ә) Сергіту сәті

Б) Ашық сұрақтар:

- Топтық жұмыс деген

не?

-Топтық жұмысты өз сабағыңызда пайдаланасыз ба?

- Топта қанша оқушы болған тиімді?

«Түстерге бөліну» ойыны ойналады. Сол арқылы топқа бөлу.

Сәлемдеседі.

Сергіту жаттығуын жасайды.

Қатысушылар шеңберге тұрып, түстер бойынша топқа бөлінеді.

ІІ. Ағымдағы жағдайды талдау

-Сабақ барысында топтық жұмыс қаншалықты тиімді?

-Топтық жұмыс жасай отырып,

оқушы белсенділігін қалай арттырамыз?

Әр топ берілген сұрақтармен танысып шығады. Өз ойларын постерге жазып қорғайды.


ІІІ. Мүмкіндіктерді қарастыру

«Балық қаңқасы» әдісі арқылы топтық жұмыстың ерекшелігі, себептері, кедергілерін талдату.

Топтық жұмыстың ерекшелігі, себептері мен кедергілерін ажыратып жазады.

ІУ. Рефлексия

Таныстырылыммен қорытындылау. «Не білемін? Не үйрендім? Нені білгім келеді?» кері байланыс арқылы жүзеге асады.


Кері байланыс арқылы келесі коучингке жоспар жасауда нені өзгертемін, қай бағытта жұмыс жүргіземін сол туралы ойланамын.

Қатысушылардың кері байланыстарын пайдалана отырып өз-өзімді бағалаймын.



Picture 1



Picture 2



Picture 4

Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
21.12.2017
619
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі