Оқыту сапасы
Сабақты өзіндік талдау
Сабақты талдаушы:
Сабақ өткізуші:
Күні: ____________ Сыныбы: 5-«А» Пәні: қазақ тілі мен әдебиеті
Сабақтың тақырыбы: Дәрігердің қабылдауында
Сабақтың мақсаты: 5.1.6.1-тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру
5.5.1.6 мекен және мезгіл үстеулерді ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолдану.
|
№ |
Сабақтың элеметтері |
Сабақты өзіндік талдауы |
|
1 |
Сабақты жоспарлағанда оқушылардың қандай ерекшеліктері ескерілді? |
Сабақты жоспарлағанда оқушылардың жас ерекшеліктерін,қызығушылықтарын және білім деңгейінің ерекшеліктерін ескере отырып құрған дұрыс |
|
2 |
Сабақтың түрі қандай? Өткен сабақпен байланысы бар ма? |
Сабақтың түрі жаңа материалмен танысу,оқығанды бекіту сабағы.Жаңа сабақпен өткен сабақтың байланысы бар |
|
3 |
Сабақта қандай мақсаттар алға қойылды? |
Білімділік: мекен және мезгіл үстеулерді ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолдану. Дамытушылық:құндылықтарға баулы отырып, тыңдалым материалдарының мазмұнын түсіну |
|
4 |
Сабақ кезеңдерінің арасында байланыс болды ма? Уақыт тиімді пайдаланылды ма? |
Сабақ кезеңдері арасында байланыс болды Уақытты тиімді пайдаланды |
|
5 |
Жаңа тақырыпты ашуда оқытудың әдіс – тәсілдерінде қандай үйлесім болды? Әдіс – тәсілдерді таңдау себептерін түсіндіру. |
Жаңа тақырыпты ашуда оқытудың әдіс-тәсілдерінде реттілігімен үйлесім болды Әдіс-тәсілдер оңайдан күрделіге қарай рет-ретімен жүргізілді |
|
6 |
Оқушымен жеке жұмыс болды ма? Ол қалай ұйымдастырылды? Неліктен? |
Әр тапсырма ұсынылғанда барлық оқушы түгел қатысуы қамтамасыз етілген.Жеке жұмыстар үнемі болды, сондықтан |
|
7 |
Оқушылардың сабаққа деген қызығушылықтары байқалды ма? (себебін түсіндіру) |
Оқушылардың сабаққа деген қызығушылықтары байқалды.Себебі, ұсынылған тапсырмалар түсінікті болды. Қол жетімділік оқушыға сенім ұялатады. |
|
8 |
Сынып бөлмесінде қандай оқу құрал - жабдықтары пайдаланылды? Неліктен? |
Сынып бөлмесінде интербелсенді тақта,ноутбук,түрлі кеспе қағаздары пайдаланылды. Оқушыларға осы сабақта кеспе қағаздары тиімді болды. |
|
9 |
Сабақ барысында оқушылардың арасындағы дұрыс психологиялық қарым – қатынас жасауына мұғалімнің тәрбиелік әсері қалай жүзеге асты. |
Сабақ барысында оқушылардың арасында мұғалім дұрыс жағымды ахуалды қалыптастыруы,оның білімділігімен тәжірибесінің арқасы,өйткені тәрбиені қоса алып жүру сарапшы мұғалімнің әрекеті |
|
10 |
Үй тапсырмасын беру |
Үй тапсырмасы оқушыларға «білімлейнд»порталы арқылы берілді. |
|
11 |
Қандай әдістер, тәсілдер, формалар қолданылды? |
«диалог және қолдау көрсету», «тыңда және талда», сұрақ-жауап әдістері мақсатқа жетуге көмектесті |
|
12 |
Мұғалім көздеген мақсатына жетті ме? |
Мұғалім өзінің ізденімпаздығының ,шығармашылдығының арқасында көздеген мақсатына жете алды. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақты өзіндік талдау
Сабақты өзіндік талдау
Оқыту сапасы
Сабақты өзіндік талдау
Сабақты талдаушы:
Сабақ өткізуші:
Күні: ____________ Сыныбы: 5-«А» Пәні: қазақ тілі мен әдебиеті
Сабақтың тақырыбы: Дәрігердің қабылдауында
Сабақтың мақсаты: 5.1.6.1-тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру
5.5.1.6 мекен және мезгіл үстеулерді ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолдану.
|
№ |
Сабақтың элеметтері |
Сабақты өзіндік талдауы |
|
1 |
Сабақты жоспарлағанда оқушылардың қандай ерекшеліктері ескерілді? |
Сабақты жоспарлағанда оқушылардың жас ерекшеліктерін,қызығушылықтарын және білім деңгейінің ерекшеліктерін ескере отырып құрған дұрыс |
|
2 |
Сабақтың түрі қандай? Өткен сабақпен байланысы бар ма? |
Сабақтың түрі жаңа материалмен танысу,оқығанды бекіту сабағы.Жаңа сабақпен өткен сабақтың байланысы бар |
|
3 |
Сабақта қандай мақсаттар алға қойылды? |
Білімділік: мекен және мезгіл үстеулерді ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолдану. Дамытушылық:құндылықтарға баулы отырып, тыңдалым материалдарының мазмұнын түсіну |
|
4 |
Сабақ кезеңдерінің арасында байланыс болды ма? Уақыт тиімді пайдаланылды ма? |
Сабақ кезеңдері арасында байланыс болды Уақытты тиімді пайдаланды |
|
5 |
Жаңа тақырыпты ашуда оқытудың әдіс – тәсілдерінде қандай үйлесім болды? Әдіс – тәсілдерді таңдау себептерін түсіндіру. |
Жаңа тақырыпты ашуда оқытудың әдіс-тәсілдерінде реттілігімен үйлесім болды Әдіс-тәсілдер оңайдан күрделіге қарай рет-ретімен жүргізілді |
|
6 |
Оқушымен жеке жұмыс болды ма? Ол қалай ұйымдастырылды? Неліктен? |
Әр тапсырма ұсынылғанда барлық оқушы түгел қатысуы қамтамасыз етілген.Жеке жұмыстар үнемі болды, сондықтан |
|
7 |
Оқушылардың сабаққа деген қызығушылықтары байқалды ма? (себебін түсіндіру) |
Оқушылардың сабаққа деген қызығушылықтары байқалды.Себебі, ұсынылған тапсырмалар түсінікті болды. Қол жетімділік оқушыға сенім ұялатады. |
|
8 |
Сынып бөлмесінде қандай оқу құрал - жабдықтары пайдаланылды? Неліктен? |
Сынып бөлмесінде интербелсенді тақта,ноутбук,түрлі кеспе қағаздары пайдаланылды. Оқушыларға осы сабақта кеспе қағаздары тиімді болды. |
|
9 |
Сабақ барысында оқушылардың арасындағы дұрыс психологиялық қарым – қатынас жасауына мұғалімнің тәрбиелік әсері қалай жүзеге асты. |
Сабақ барысында оқушылардың арасында мұғалім дұрыс жағымды ахуалды қалыптастыруы,оның білімділігімен тәжірибесінің арқасы,өйткені тәрбиені қоса алып жүру сарапшы мұғалімнің әрекеті |
|
10 |
Үй тапсырмасын беру |
Үй тапсырмасы оқушыларға «білімлейнд»порталы арқылы берілді. |
|
11 |
Қандай әдістер, тәсілдер, формалар қолданылды? |
«диалог және қолдау көрсету», «тыңда және талда», сұрақ-жауап әдістері мақсатқа жетуге көмектесті |
|
12 |
Мұғалім көздеген мақсатына жетті ме? |
Мұғалім өзінің ізденімпаздығының ,шығармашылдығының арқасында көздеген мақсатына жете алды. |
шағым қалдыра аласыз













