Сабақты зерттеу Lesson study бойынша өткізілген сабақтан кейінгі талдау
Пəні: Ағылшын тілі
Оқу мақсаты: 9.3.4.1 - respond with growing flexibility at both sentence and discourse level to unexpected comments on a range of general and curricular topics;
|
Өткізілген сабақтан кейінгі талдау сұрақтары |
Сабақ бойынша пікірлер |
Талдаушының аты-жөні |
Зерттеу тобындағы рөлі |
|
Жоспарланған жəне қолданылған оқыту əдістемесі, тəсілдер оқушыларды оқытуда көмектесті ме əлде кедергі келтірді ме? |
Оқу мақсатына сай жоспарланған әдіс тәсілдер сабақ барысында оқушылардың топпен ынтымaқтaсa жұмыс жaсaй aлaтынын дәлелдеді. Топпен бірлесе жaсaғaн жұмыстaрының нәтижесінде жaн-жaқты түсінуге , идеялaрдың пaйдa болуынa , ойғa ой қосaтынынa көз жеткізді. Қолданылған әдіс тәсілдер аясында оқушылaр өзара диaлогқa түсіп, зерттеушілік әңгіме пaйдa болды, оқушылaр бір ой түйіп, ортaқ шешімге келді. |
Мектеп директоры: |
Сабақтағы оқу үдерісінің жүру барысын анықтаушы. |
|
Сізді сабақта не таң қалдырды? |
Сaбaқ барысында оқушылaр aрaсындa жұптa, топтaрдa жұмыс істегенде «оқушы-оқушы» жaғдaйындaғы қaрым-қaтынaстың рөлі бaсым болғаны таң қалдырды. «Мұғaлім-оқушы» дaн гөрі «оқушы-оқушы» aрaсындaғы жұмыстың нәтижесінде бірілген білім сaпaлы болaды деген тұжырым осы кезеңдерде жауабын тапты. |
Тарих пәнінің мұғалімі: |
А Оқушыны бақылаушы. |
|
Кейс-оқушының жəне басқа оқушылардың ілгерілеуін жақсарту үшін оқытудың қандай аспектілерін келесі сабақта өзгертуге болар еді? |
А,В,С оқушыларының әр топта болуын ескеру қажет. А,В,С оқушыларының «өсуін» қадағалау үшін жаңа тәсілдер арқылы сабақты жоспарлау және ұйымдастыру. Деректермен жұмыс барысында кездесетін қиындықтармен жұмыс жасау және әдіс-тәсілдерді пайдалана отырып , оқушылардың деңгейін көтеру. |
Мектеп директоры: |
Сабақтағы оқу үдерісінің жүру барысын анықтаушы. |
|
Оқу тəсілінің қандай тамаша жағын білдіңіз? |
Топтық жұмыс негізінде ынтымақтастық қарым-қатынастың артуына,оқушылардың көшбасшылық қасиеттерінің ашылуына, оқуының жақсаруына әкелгені назарға түсті. |
Математика пәнінің мұғалімі: |
В оқушыны бақылаушы |
|
Қандай оқушының бағалауын қайта қарау керек деп ойлайсыз? |
С оқушының оқу қабілеттерінің жеткіліксіз деңгейі байқалды. Оқушы іс жүзінде белсенділік көрсетпейді, жауапты дұрыс құрастыра алмайды, жауаптары бір буынды «иә, жоқ ». |
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі: |
С оқушыны бақылаушы |
|
Біз келер жолы тағы нені жасап көруімізге болады? |
С оқушының мотивациясын арттыру үшін жеке тапсырма беру керек. Жетістік деңгейінің қандай болатынын көрсету керек. Оқушыларға өз серіктестерінің пікірін тыңдауға, өз пікірін айтуға мүмкіндік беру. |
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі: |
С оқушыны бақылаушы |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақты зерттеу Lesson study бойынша өткізілген сабақтан кейінгі талдау
Сабақты зерттеу Lesson study бойынша өткізілген сабақтан кейінгі талдау
Сабақты зерттеу Lesson study бойынша өткізілген сабақтан кейінгі талдау
Пəні: Ағылшын тілі
Оқу мақсаты: 9.3.4.1 - respond with growing flexibility at both sentence and discourse level to unexpected comments on a range of general and curricular topics;
|
Өткізілген сабақтан кейінгі талдау сұрақтары |
Сабақ бойынша пікірлер |
Талдаушының аты-жөні |
Зерттеу тобындағы рөлі |
|
Жоспарланған жəне қолданылған оқыту əдістемесі, тəсілдер оқушыларды оқытуда көмектесті ме əлде кедергі келтірді ме? |
Оқу мақсатына сай жоспарланған әдіс тәсілдер сабақ барысында оқушылардың топпен ынтымaқтaсa жұмыс жaсaй aлaтынын дәлелдеді. Топпен бірлесе жaсaғaн жұмыстaрының нәтижесінде жaн-жaқты түсінуге , идеялaрдың пaйдa болуынa , ойғa ой қосaтынынa көз жеткізді. Қолданылған әдіс тәсілдер аясында оқушылaр өзара диaлогқa түсіп, зерттеушілік әңгіме пaйдa болды, оқушылaр бір ой түйіп, ортaқ шешімге келді. |
Мектеп директоры: |
Сабақтағы оқу үдерісінің жүру барысын анықтаушы. |
|
Сізді сабақта не таң қалдырды? |
Сaбaқ барысында оқушылaр aрaсындa жұптa, топтaрдa жұмыс істегенде «оқушы-оқушы» жaғдaйындaғы қaрым-қaтынaстың рөлі бaсым болғаны таң қалдырды. «Мұғaлім-оқушы» дaн гөрі «оқушы-оқушы» aрaсындaғы жұмыстың нәтижесінде бірілген білім сaпaлы болaды деген тұжырым осы кезеңдерде жауабын тапты. |
Тарих пәнінің мұғалімі: |
А Оқушыны бақылаушы. |
|
Кейс-оқушының жəне басқа оқушылардың ілгерілеуін жақсарту үшін оқытудың қандай аспектілерін келесі сабақта өзгертуге болар еді? |
А,В,С оқушыларының әр топта болуын ескеру қажет. А,В,С оқушыларының «өсуін» қадағалау үшін жаңа тәсілдер арқылы сабақты жоспарлау және ұйымдастыру. Деректермен жұмыс барысында кездесетін қиындықтармен жұмыс жасау және әдіс-тәсілдерді пайдалана отырып , оқушылардың деңгейін көтеру. |
Мектеп директоры: |
Сабақтағы оқу үдерісінің жүру барысын анықтаушы. |
|
Оқу тəсілінің қандай тамаша жағын білдіңіз? |
Топтық жұмыс негізінде ынтымақтастық қарым-қатынастың артуына,оқушылардың көшбасшылық қасиеттерінің ашылуына, оқуының жақсаруына әкелгені назарға түсті. |
Математика пәнінің мұғалімі: |
В оқушыны бақылаушы |
|
Қандай оқушының бағалауын қайта қарау керек деп ойлайсыз? |
С оқушының оқу қабілеттерінің жеткіліксіз деңгейі байқалды. Оқушы іс жүзінде белсенділік көрсетпейді, жауапты дұрыс құрастыра алмайды, жауаптары бір буынды «иә, жоқ ». |
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі: |
С оқушыны бақылаушы |
|
Біз келер жолы тағы нені жасап көруімізге болады? |
С оқушының мотивациясын арттыру үшін жеке тапсырма беру керек. Жетістік деңгейінің қандай болатынын көрсету керек. Оқушыларға өз серіктестерінің пікірін тыңдауға, өз пікірін айтуға мүмкіндік беру. |
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі: |
С оқушыны бақылаушы |
шағым қалдыра аласыз













