|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№33 Магнитті не үшін қолданады? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.5.6.1 - магниттерді қолдану аясын сипаттау;
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
магниттерді қолдану аясын сипаттайды
|
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: қоршаған ортаның тазалығын сақтайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын сұрау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау» әдісі 1.Буындардың орнын ауыстырып, тірек сөзді оқы Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру ФС-тапсырма Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма.«Біліміңді қолдан» әдісі 2.Магниттің қалай табылғаны туралы аңызды тыңда. «Өрмекші» тәсілін қолданып, магниттің пайда болуы туралы әңгіме құра
ЕБҚ қолдау көрсетіледі Сергіту сәті «Тәжірибе алаңы» әдісі 3. Сен де тәжірибе жүргіз. Өзіңнің нәтижеңді Қуаныш пен Айсұлудың нәтижелерімен салыстыр. 4. Суретті пайдаланып, магниттің қолданылуы туралы әңгімеле. 5. Туыстарыңа магнитті пайдаланудың тәсілдерін әңгімеле. Магниттің қасиеттері туралы біліміңді пайдалан 6. Айсұлу анасына тоңазытқышқа жабыс- тыратын магнит-блокнот сыйлады. Ол оны қалай жасады? Өзің де блокнот жаса. Үй тапсырмасы 1. Магниттелу дегеніміз не? 2. Магнит өрісінің әсеріне мысалдар келтір. 3. Үй жағдайында магнитті қайда пайдалануға болады? Мәтінді оқы
|
Өлеңді хормен оқиды Үй тапсырмасын айтады Сұрақтарға жауап береді Өз болжамын айтады Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тәжірибе жасайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ
Дескриптор: Буындардың орнын ауыстырып, тірек сөзді оқиды-1б Магниттің қалай табылғаны туралы аңызды тыңдайды-1б «Өрмекші» тәсілін қолданып, магниттің пайда болуы туралы әңгіме құрайды-2б
Жарайсың! Дескриптор: тәжірибе жүргізеді-1б Өзіңнің нәтижеңді Қуаныш пен Айсұлудың нәтижелерімен салыстырады-1б Суретті пайдаланып, магниттің қолданылуы туралы әңгімелейді-1б Магниттің қасиеттері туралы білімін пайдаланады-1б жабыстыратын магнит-блокнот жасайды-2б «Білім желкені» әдісі |
Суреттер Суреттер оқулық оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№34 Жазғы демалысты қалай қызықты өткізуге болады |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1 »ақпарат көзі» ұғымын және оның зерттеу жүргізудегі маңызын түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
»ақпарат көзі» ұғымын және оның зерттеу жүргізудегі маңызын түсіндіреді |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: қоршаған ортаның тазалығын сақтайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын сұрау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау» әдісі 1. Сөзді оқып шық. Сабақта не туралы әңгіме болады Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру ФС-тапсырма Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма.«Біліміңді қолдан» әдісі 2. Зерттеу жүргізу кезеңдерін қайтала. 1)Зерттеу тақырыбы 2)Зерттеу жұмысының мақсатын нақты айқындап ал 3) Болжам жаса 4) Іс-әрекет жоспарын құр 5)Ақпаратты өңдеу 6)Нәтижесін ұсыну 7) Рефлексия
ЕБҚ қолдау көрсетіледі Сергіту сәті «Тәжірибе алаңы» әдісі 3. Тәжірибе жүргізіп, құмырсқалардың тіршілігі туралы мәлімет жина. Үй тапсырмасы Мәтінді оқы
|
Өлеңді хормен оқиды Үй тапсырмасын айтады Сұрақтарға жауап береді Өз болжамын айтады Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тәжірибе жасайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ
Дескриптор: Сөзді оқып шығады,сабақта не туралы әңгіме болатынын болжайды-2б Зерттеу жүргізу кезеңдерін қайталайды-4б Жарайсың! Дескриптор: Тәжірибе жүргізіп, құмырсқалардың тіршілігі туралы мәлімет жинайды-4б «Білім желкені» әдісі |
Суреттер Суреттер оқулық оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақтың тақырыбы: №33 Магнитті не үшін қолданады?
Сабақтың тақырыбы: №33 Магнитті не үшін қолданады?
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№33 Магнитті не үшін қолданады? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.5.6.1 - магниттерді қолдану аясын сипаттау;
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
магниттерді қолдану аясын сипаттайды
|
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: қоршаған ортаның тазалығын сақтайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын сұрау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау» әдісі 1.Буындардың орнын ауыстырып, тірек сөзді оқы Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру ФС-тапсырма Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма.«Біліміңді қолдан» әдісі 2.Магниттің қалай табылғаны туралы аңызды тыңда. «Өрмекші» тәсілін қолданып, магниттің пайда болуы туралы әңгіме құра
ЕБҚ қолдау көрсетіледі Сергіту сәті «Тәжірибе алаңы» әдісі 3. Сен де тәжірибе жүргіз. Өзіңнің нәтижеңді Қуаныш пен Айсұлудың нәтижелерімен салыстыр. 4. Суретті пайдаланып, магниттің қолданылуы туралы әңгімеле. 5. Туыстарыңа магнитті пайдаланудың тәсілдерін әңгімеле. Магниттің қасиеттері туралы біліміңді пайдалан 6. Айсұлу анасына тоңазытқышқа жабыс- тыратын магнит-блокнот сыйлады. Ол оны қалай жасады? Өзің де блокнот жаса. Үй тапсырмасы 1. Магниттелу дегеніміз не? 2. Магнит өрісінің әсеріне мысалдар келтір. 3. Үй жағдайында магнитті қайда пайдалануға болады? Мәтінді оқы
|
Өлеңді хормен оқиды Үй тапсырмасын айтады Сұрақтарға жауап береді Өз болжамын айтады Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тәжірибе жасайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ
Дескриптор: Буындардың орнын ауыстырып, тірек сөзді оқиды-1б Магниттің қалай табылғаны туралы аңызды тыңдайды-1б «Өрмекші» тәсілін қолданып, магниттің пайда болуы туралы әңгіме құрайды-2б
Жарайсың! Дескриптор: тәжірибе жүргізеді-1б Өзіңнің нәтижеңді Қуаныш пен Айсұлудың нәтижелерімен салыстырады-1б Суретті пайдаланып, магниттің қолданылуы туралы әңгімелейді-1б Магниттің қасиеттері туралы білімін пайдаланады-1б жабыстыратын магнит-блокнот жасайды-2б «Білім желкені» әдісі |
Суреттер Суреттер оқулық оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№34 Жазғы демалысты қалай қызықты өткізуге болады |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1 »ақпарат көзі» ұғымын және оның зерттеу жүргізудегі маңызын түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
»ақпарат көзі» ұғымын және оның зерттеу жүргізудегі маңызын түсіндіреді |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: қоршаған ортаның тазалығын сақтайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын сұрау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау» әдісі 1. Сөзді оқып шық. Сабақта не туралы әңгіме болады Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру ФС-тапсырма Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма.«Біліміңді қолдан» әдісі 2. Зерттеу жүргізу кезеңдерін қайтала. 1)Зерттеу тақырыбы 2)Зерттеу жұмысының мақсатын нақты айқындап ал 3) Болжам жаса 4) Іс-әрекет жоспарын құр 5)Ақпаратты өңдеу 6)Нәтижесін ұсыну 7) Рефлексия
ЕБҚ қолдау көрсетіледі Сергіту сәті «Тәжірибе алаңы» әдісі 3. Тәжірибе жүргізіп, құмырсқалардың тіршілігі туралы мәлімет жина. Үй тапсырмасы Мәтінді оқы
|
Өлеңді хормен оқиды Үй тапсырмасын айтады Сұрақтарға жауап береді Өз болжамын айтады Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тәжірибе жасайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ
Дескриптор: Сөзді оқып шығады,сабақта не туралы әңгіме болатынын болжайды-2б Зерттеу жүргізу кезеңдерін қайталайды-4б Жарайсың! Дескриптор: Тәжірибе жүргізіп, құмырсқалардың тіршілігі туралы мәлімет жинайды-4б «Білім желкені» әдісі |
Суреттер Суреттер оқулық оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз















