|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||||||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 7. Денсаулық- зор байлық |
|||||||||||||||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: 5. Ең үлкен байлық |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.2.4.1 - шағын көлемді мәтіндердің мазмұнына жоспар құру, соған сүйеніп баяндау; 5.2.2.1 - қазақша амандасу мен ұлттық этикет формаларын пайдалану |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
шағын көлемді мәтіндердің мазмұнына жоспар құрады, соған сүйеніп баяндай алады; қазақша амандасу мен ұлттық этикет формаларын пайдалана алады. |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Күлімдеп күн бүгін Қарады маған да, Күлімдеп күн бүгін, Қарады саған да. Шуақпен нұр төгіп, Көңілді кетті көтеріп – дей келе мына менің қолымдағы күнді бір-бірімізге беру арқылы жақсы тілектер айтайық. 2.Оқушыларды «Молекула» әдісі арқылы 3 топқа біріктіру. 1-топ. Тыйым 2-топ. Табалдырық 3-топ. Босаға Топтарға бағалау парақшасын тарату Үй жұмысын тексеру «Графикалық органайзер» әдісі арқылы алдыңғы сабақты тексеру әрі еске түсіру.Сағат тілі бағытымен бір-бірін жауап парағы арқылы тексерді. Сабақ тақырыбын оқушылар аудиожазбаны тыңдаған соң өздері болжайды және тыйым сөздер туралы ойларын білдіреді. «Болжау» әдісібойынша жетелеуші сұрақтарға жауап алу: -Ұсынылған аудиожазба не туралы болды? -Қандай жаңа сөздерді естіп білдің? -Тірек сөздер қандай деп ойлайсыңдар? Осындай жетелеуші сұрақтар арқылы оқушылармен бірлесіп тірек сөздерді табу.Тақырып туралы туралы маңызды деп санаған 3 ақпаратты болжайды,«Түртіп алу» әдісі бойынша оқушылар білгендерін анықтап, білмейтіндерін сұрауға әрекеттенеді, дәптеріне түртіп алады. |
«Смайликтер» |
Слайд
Үлестірмелі топтамалар
Үйдің, дастарханның суреттері
Интербелсенді тақта |
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады, жаңа тақырыпқа байланысты сөздіктермен жұмыс.
Айтылым - Адам неге жуынады? - Тамақтану алдында не істеуіміз керек? - Тазалықтың достары мен дұшпандарын білесің бе? - Жеміс – жидектерді қалай жейміз?
Айтылым Тапсырма
Жазылым
Жұптық жұмыс
Тыңдалым Оқылым 4- тапсырма Топтық жұмыс ЕББҚ:(Зейін тапшылығы және гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) (даралап оқыту тәсілі арқылы) Тапсырма орындауда «Аяқталмаған сөйлем» әдісі қолданылады. Жеке қажеттілгі бар оқушыны (төмен деңгейлі)«қолдау» Сергіту сәті
Жазылым 3-тапсырма
Айтылым 2-тапсырма
Айтылым 6-тапсырма |
Тыңдалым,айтылым. Рухани- духовный Күш- қуат-сила Айырбастау-разменять Айтылым «Ассонанс» ойынын ұйымдастырады. Әр жұптағы оқушылар «Денсаулық — ең үлкен байлық» тақырыбында бірнеше сөйлем құрайды. Үш минуттың ішінде қай жұп көп және мағыналы сөйлем құраса, сол жұп жеңімпаз болады. Айтылым «Денсаулық –басты байлық» тақырыбында бейнероликті көрсетіп, «Болжау» әдісі арқылы түрткі сұрақтармен тақырыпты ашамын. Сұрақтарға жауап бер 1. Денсаулықты байлық сөзінің синонимы ретінде қарастыруға бола ма? 2. Денсаулықты қалай сақтаймыз? 3. Денсаулық дегенді қалай түсінесің? 4. Материалдық байлық пен рухани байлықтың айырмашылығы неде? Жазылым Бірінші диаграммаға материалдық байлыққа байланысты сөздерді, екінші диаграммаға рухани байлыққа қатысты сөздерді жаз. Оқылым Мәтінды тыңда. Оқы. Рөлге бөліп оқыңдар. 1-топ. Мәтін. Денсаулық- байлық 2-топ. Денсаулықты ештеңеге де айырбастай алмайсың 3-топ. Тас қашаушының даналығы
Сергіту сәтін орындайды. «Қара жорға» биін
орындайды. Берілген сөздерді топтап жаз.
Айтылым Байлық туралы ойларыңды айтыңдар. Айтылым Мәтін бойынша сұрақтарға жауап бер. Жауабыңда мезгіл үстеуі мен мекен үстеуін қолдан. |
«Шапалақ»
Дескриптор 3 балл -Жазып шығады «БББ»
Дескриптор 5 балл -Мәтін жазады -Топтастырады. «Екі жұлдыз, бір тілек»
Дескриптор 3 балл -Түсіндіреді -Талдайды
«Өзін- өзі бағалау»
Дескриптор 3 балл -Жалқы есімдерді пайдаланады.
«Еттартқыш» |
Оқулық
сөздік слайд
Слайд Оқулық
Оқулық
слайд
Микрофон
Кесте
Таратпалар |
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 5- тапсырма |
|
||||||||||||||||
|
Кері байланыс
|
Өз деңгейлерін анықтайды. «Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі арқылықорыту «Бүгін мен...................... білдім» 2.«................. қызықты болды» «.......................... қиын болды.» 3.« ......................... екенін түсіндім» 4.«Мен..................................... білім алдым.» 5. «.................. мені таң қалдырды.» |
|
||||||||||||||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
|||||||||||||||||
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 7. Денсаулық- зор байлық |
|||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: 6. Ең үлкен байлық |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.3.1.1 - мәтіндегі негізгі ақпаратты анықтау; 5.3.4.1 - мәтіндердің тақырыбын, мазмұндық құрылымын салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
мәтіндегі негізгі ақпаратты анықтай алады; мәтіндердің тақырыбын, мазмұндық құрылымын салыстыра алады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Радио. Балалар шеңберге отырады.Психолог балаларға арқасын беріп жайғасады да хабарлайды; «Тыңдаңыздар,тыңдаңыздар!Бір кішкентай қыз жоғалып кетті (шашының түсін,киімін,бойын,сырғасын,т.б.ерекшеліктерін нақты айтады)Сол қыз мені естіп тұрса директорға келсін» дейді.Балалар тыңдап болған соң бір бірлеріне қарайды.Кім туралы айтылып жатқаны анықтап сол қыздың атын атауға тиіс.Үйренген соң директордың орнына қалаған бала отыра алады. Үй жұмысын тексеру «Қар кесегі» тәсілі арқылы мұғалім өткен сабақ туралы пысықтайды, сұрақ қояды. |
«Шапалақ» |
Слайд
Үлестірмелі топтамалар
Интербелсенді тақта |
|||
|
Сабақтың ортасы |
1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады, жаңа тақырыпқа байланысты сөздіктермен жұмыс.
Ойтүрткі
Айтылым тапсырма Жұптық жұмыс ЕББҚ:(Зейін тапшылығы және гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) (даралап оқыту тәсілі арқылы) Тапсырма орындауда «Аяқталмаған сөйлем» әдісі қолданылады. Жеке қажеттілгі бар оқушыны (төмен деңгейлі)«қолдау» Жазылым тапсырма Жеке жұмыс
Жазылым 13- тапсырма Жеке жұмыс Сергіту сәті
Айтылым 12-тапсырма Топтық жұмыс
11-тапсырма Айтылым
10-тапсырма Жазылым
9-тапсырма Айтылым
Оқылым Айтылым 7-тапсырма
8-тапсырма Оқылым Айтылым
14-тапсырма Айтылым |
Тыңдалым,айтылым. Табиғи- натуральный Таза ауа- свежий воздух Дене мүшелері- Части тела Байлық- богатство Айтылым «Ойтүрткі » сұрақтар: *Ең басты байлық не? *Денсаулықты қалай күтуге болады? *Денсаулықты құртатын не нәрселер? *Денсаулықтың қадірін қашан білеміз? Айтайық Диалог. Берілген сурет бойынша екі оқушы жұптасып, өзара сөйлеседі. Пікірін білдіреді. Сурет бойынша әңгімеле.
Жазылым Төмендегі әріптерден басталатын төрт сөз жаз. Д Е Н С А У Л Ы Қ Жазылым «Денсаулық» тақырыбына бес жолды өлең дайында. Сергіту сәтін орындайды. «Бір - екі - үш - төрт -
бес» әдісі «Қарлы кесек» ойыны. Оқушылар шеңбер құрып тұрады. Бастаушы: «Сен «бірінші байлық- денсаулық» дегенді қалай түсінесің?» -деп, қолындағы допты басқа балаға лақтырады. Айтылым «Аквариум». Топтық жұмыс. Мәтіннің мазмұны бойынша сахналық көрініс дайындап, көрсетіңдер. Жазылым М Жігіт / Қария
Айтылым «Оймоншақ». Топқа бірігіңдер. Әр топтағы оқуышлар кезекпен бір сөйлемнен айтып, ертегі мәтінінің желісін үзбей баяндап шығу керек. Айтылым Сөйлем бөліктерін сәйкестендіріп оқы. Айтылым Мәтіндегі ақпараттың дұрыстығын тексер. Айтылым «Ассонанс» ойыны. Оқушылар сөйлем құрайды. |
«Бас бармақ»
Дескриптор
-Сұхбаттасады
«Бағдаршам»
Дескриптор 5 балл -Мәтін жазады -Топтастырады. «Екі жұлдыз, бір тілек»
Дескриптор 3 балл -Түсіндіреді -Талдайды
«Өзін- өзі бағалау»
|
Оқулық сөздік слайд
АКТ,портрет, суреттер, тірек сызбалар
Слайд Оқулық
Оқулық,қабырғаға ілінген ватмандар, түрлі-түсті маркерлер.
Оқулық слайд Кесте Таратпалар |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 15- тапсырма |
|
||||
|
Кері байланыс Мен сабақтан қандай әсер алдым? |
Өз деңгейлерін анықтайды. Маған не қиын болды, не оңай болды? Маған қандай ақпарат жаңалық болды? Маған әлі де нені жетілдіру керек? |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақтың тақырыбы: Ең үлкен байлық 5 сынып
Сабақтың тақырыбы: Ең үлкен байлық 5 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||||||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 7. Денсаулық- зор байлық |
|||||||||||||||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: 5. Ең үлкен байлық |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.2.4.1 - шағын көлемді мәтіндердің мазмұнына жоспар құру, соған сүйеніп баяндау; 5.2.2.1 - қазақша амандасу мен ұлттық этикет формаларын пайдалану |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
шағын көлемді мәтіндердің мазмұнына жоспар құрады, соған сүйеніп баяндай алады; қазақша амандасу мен ұлттық этикет формаларын пайдалана алады. |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Күлімдеп күн бүгін Қарады маған да, Күлімдеп күн бүгін, Қарады саған да. Шуақпен нұр төгіп, Көңілді кетті көтеріп – дей келе мына менің қолымдағы күнді бір-бірімізге беру арқылы жақсы тілектер айтайық. 2.Оқушыларды «Молекула» әдісі арқылы 3 топқа біріктіру. 1-топ. Тыйым 2-топ. Табалдырық 3-топ. Босаға Топтарға бағалау парақшасын тарату Үй жұмысын тексеру «Графикалық органайзер» әдісі арқылы алдыңғы сабақты тексеру әрі еске түсіру.Сағат тілі бағытымен бір-бірін жауап парағы арқылы тексерді. Сабақ тақырыбын оқушылар аудиожазбаны тыңдаған соң өздері болжайды және тыйым сөздер туралы ойларын білдіреді. «Болжау» әдісібойынша жетелеуші сұрақтарға жауап алу: -Ұсынылған аудиожазба не туралы болды? -Қандай жаңа сөздерді естіп білдің? -Тірек сөздер қандай деп ойлайсыңдар? Осындай жетелеуші сұрақтар арқылы оқушылармен бірлесіп тірек сөздерді табу.Тақырып туралы туралы маңызды деп санаған 3 ақпаратты болжайды,«Түртіп алу» әдісі бойынша оқушылар білгендерін анықтап, білмейтіндерін сұрауға әрекеттенеді, дәптеріне түртіп алады. |
«Смайликтер» |
Слайд
Үлестірмелі топтамалар
Үйдің, дастарханның суреттері
Интербелсенді тақта |
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады, жаңа тақырыпқа байланысты сөздіктермен жұмыс.
Айтылым - Адам неге жуынады? - Тамақтану алдында не істеуіміз керек? - Тазалықтың достары мен дұшпандарын білесің бе? - Жеміс – жидектерді қалай жейміз?
Айтылым Тапсырма
Жазылым
Жұптық жұмыс
Тыңдалым Оқылым 4- тапсырма Топтық жұмыс ЕББҚ:(Зейін тапшылығы және гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) (даралап оқыту тәсілі арқылы) Тапсырма орындауда «Аяқталмаған сөйлем» әдісі қолданылады. Жеке қажеттілгі бар оқушыны (төмен деңгейлі)«қолдау» Сергіту сәті
Жазылым 3-тапсырма
Айтылым 2-тапсырма
Айтылым 6-тапсырма |
Тыңдалым,айтылым. Рухани- духовный Күш- қуат-сила Айырбастау-разменять Айтылым «Ассонанс» ойынын ұйымдастырады. Әр жұптағы оқушылар «Денсаулық — ең үлкен байлық» тақырыбында бірнеше сөйлем құрайды. Үш минуттың ішінде қай жұп көп және мағыналы сөйлем құраса, сол жұп жеңімпаз болады. Айтылым «Денсаулық –басты байлық» тақырыбында бейнероликті көрсетіп, «Болжау» әдісі арқылы түрткі сұрақтармен тақырыпты ашамын. Сұрақтарға жауап бер 1. Денсаулықты байлық сөзінің синонимы ретінде қарастыруға бола ма? 2. Денсаулықты қалай сақтаймыз? 3. Денсаулық дегенді қалай түсінесің? 4. Материалдық байлық пен рухани байлықтың айырмашылығы неде? Жазылым Бірінші диаграммаға материалдық байлыққа байланысты сөздерді, екінші диаграммаға рухани байлыққа қатысты сөздерді жаз. Оқылым Мәтінды тыңда. Оқы. Рөлге бөліп оқыңдар. 1-топ. Мәтін. Денсаулық- байлық 2-топ. Денсаулықты ештеңеге де айырбастай алмайсың 3-топ. Тас қашаушының даналығы
Сергіту сәтін орындайды. «Қара жорға» биін
орындайды. Берілген сөздерді топтап жаз.
Айтылым Байлық туралы ойларыңды айтыңдар. Айтылым Мәтін бойынша сұрақтарға жауап бер. Жауабыңда мезгіл үстеуі мен мекен үстеуін қолдан. |
«Шапалақ»
Дескриптор 3 балл -Жазып шығады «БББ»
Дескриптор 5 балл -Мәтін жазады -Топтастырады. «Екі жұлдыз, бір тілек»
Дескриптор 3 балл -Түсіндіреді -Талдайды
«Өзін- өзі бағалау»
Дескриптор 3 балл -Жалқы есімдерді пайдаланады.
«Еттартқыш» |
Оқулық
сөздік слайд
Слайд Оқулық
Оқулық
слайд
Микрофон
Кесте
Таратпалар |
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 5- тапсырма |
|
||||||||||||||||
|
Кері байланыс
|
Өз деңгейлерін анықтайды. «Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі арқылықорыту «Бүгін мен...................... білдім» 2.«................. қызықты болды» «.......................... қиын болды.» 3.« ......................... екенін түсіндім» 4.«Мен..................................... білім алдым.» 5. «.................. мені таң қалдырды.» |
|
||||||||||||||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
|||||||||||||||||
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 7. Денсаулық- зор байлық |
|||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: 6. Ең үлкен байлық |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.3.1.1 - мәтіндегі негізгі ақпаратты анықтау; 5.3.4.1 - мәтіндердің тақырыбын, мазмұндық құрылымын салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
мәтіндегі негізгі ақпаратты анықтай алады; мәтіндердің тақырыбын, мазмұндық құрылымын салыстыра алады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Радио. Балалар шеңберге отырады.Психолог балаларға арқасын беріп жайғасады да хабарлайды; «Тыңдаңыздар,тыңдаңыздар!Бір кішкентай қыз жоғалып кетті (шашының түсін,киімін,бойын,сырғасын,т.б.ерекшеліктерін нақты айтады)Сол қыз мені естіп тұрса директорға келсін» дейді.Балалар тыңдап болған соң бір бірлеріне қарайды.Кім туралы айтылып жатқаны анықтап сол қыздың атын атауға тиіс.Үйренген соң директордың орнына қалаған бала отыра алады. Үй жұмысын тексеру «Қар кесегі» тәсілі арқылы мұғалім өткен сабақ туралы пысықтайды, сұрақ қояды. |
«Шапалақ» |
Слайд
Үлестірмелі топтамалар
Интербелсенді тақта |
|||
|
Сабақтың ортасы |
1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады, жаңа тақырыпқа байланысты сөздіктермен жұмыс.
Ойтүрткі
Айтылым тапсырма Жұптық жұмыс ЕББҚ:(Зейін тапшылығы және гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) (даралап оқыту тәсілі арқылы) Тапсырма орындауда «Аяқталмаған сөйлем» әдісі қолданылады. Жеке қажеттілгі бар оқушыны (төмен деңгейлі)«қолдау» Жазылым тапсырма Жеке жұмыс
Жазылым 13- тапсырма Жеке жұмыс Сергіту сәті
Айтылым 12-тапсырма Топтық жұмыс
11-тапсырма Айтылым
10-тапсырма Жазылым
9-тапсырма Айтылым
Оқылым Айтылым 7-тапсырма
8-тапсырма Оқылым Айтылым
14-тапсырма Айтылым |
Тыңдалым,айтылым. Табиғи- натуральный Таза ауа- свежий воздух Дене мүшелері- Части тела Байлық- богатство Айтылым «Ойтүрткі » сұрақтар: *Ең басты байлық не? *Денсаулықты қалай күтуге болады? *Денсаулықты құртатын не нәрселер? *Денсаулықтың қадірін қашан білеміз? Айтайық Диалог. Берілген сурет бойынша екі оқушы жұптасып, өзара сөйлеседі. Пікірін білдіреді. Сурет бойынша әңгімеле.
Жазылым Төмендегі әріптерден басталатын төрт сөз жаз. Д Е Н С А У Л Ы Қ Жазылым «Денсаулық» тақырыбына бес жолды өлең дайында. Сергіту сәтін орындайды. «Бір - екі - үш - төрт -
бес» әдісі «Қарлы кесек» ойыны. Оқушылар шеңбер құрып тұрады. Бастаушы: «Сен «бірінші байлық- денсаулық» дегенді қалай түсінесің?» -деп, қолындағы допты басқа балаға лақтырады. Айтылым «Аквариум». Топтық жұмыс. Мәтіннің мазмұны бойынша сахналық көрініс дайындап, көрсетіңдер. Жазылым М Жігіт / Қария
Айтылым «Оймоншақ». Топқа бірігіңдер. Әр топтағы оқуышлар кезекпен бір сөйлемнен айтып, ертегі мәтінінің желісін үзбей баяндап шығу керек. Айтылым Сөйлем бөліктерін сәйкестендіріп оқы. Айтылым Мәтіндегі ақпараттың дұрыстығын тексер. Айтылым «Ассонанс» ойыны. Оқушылар сөйлем құрайды. |
«Бас бармақ»
Дескриптор
-Сұхбаттасады
«Бағдаршам»
Дескриптор 5 балл -Мәтін жазады -Топтастырады. «Екі жұлдыз, бір тілек»
Дескриптор 3 балл -Түсіндіреді -Талдайды
«Өзін- өзі бағалау»
|
Оқулық сөздік слайд
АКТ,портрет, суреттер, тірек сызбалар
Слайд Оқулық
Оқулық,қабырғаға ілінген ватмандар, түрлі-түсті маркерлер.
Оқулық слайд Кесте Таратпалар |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 15- тапсырма |
|
||||
|
Кері байланыс Мен сабақтан қандай әсер алдым? |
Өз деңгейлерін анықтайды. Маған не қиын болды, не оңай болды? Маған қандай ақпарат жаңалық болды? Маған әлі де нені жетілдіру керек? |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
|||||
шағым қалдыра аласыз














