|
|
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 5. Спорт және денсаулық күтімі. |
|||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 7 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Футбол ойнаймыз |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
7.1.1.1 мәтін үзінділері арқылы оқиғаның дамуын болжау; 7.1.2.1 тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпараттың өзектілігін анықтау 7.2.3.1 ауызша мәтіндер құрауда екпін түрлерін сөз және сөйлем ішінде орынды қолданып айту |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
мәтін үзінділері арқылы оқиғаның дамуын болжайды; тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпараттың өзектілігін анықтай алады; ауызша мәтіндер құрауда екпін түрлерін сөз және сөйлем ішінде орынды қолданып айтады. |
|||||
|
Тілдік мақсаттар |
Қақпаға тұру, ұпай алу, денсаулық кепілі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Ойбөліс
*Футбол ойнағанды ұнатасың ба? *Футболға соңғы рет қашан бардың? *Үйде футболды кім көп ойнайды? *Футбол ойнағанда сен гол соқтың ба? *Саған қай команда ұнайды? *Сен қандай атақты футболшыны білесің? |
Мақтау |
Слайд |
||
|
Сабақтың ортасы (6-37 минут) |
2-тапсырма Жеке жұмыс 3-тапсырма Жұптық жұмыс 8-тапсырма. Топтық жұмыс Мұғалім бағыт-бағдар береді |
Жазылым Тақтада берілген сурет бойынша әңгіме құрайды.
Тыңдалым Оқылым Мәтінді тыңдайды, рөлге бөліп оқиды. - Сәлем, Нұрасыл - Сәлем, Толя -...... Айтылым Жағдаяттық тапсырма
«Менің гол соға алмау себебім...» «Шығу парағы» *Сіз үшін тақырыптың құнды жақтары қандай болды? *Өзіңіздің және сыныптастарыңыздың білімін бағалаңыз *Осы тақырып бойынша тағы не білгіңіз келеді? |
Дескриптор: - тапсырманы орындайды
Дескриптор: -Рөлге бөліп оқиды -Мәтінді тыңдайды
Дескриптор: -пікірін айтады; -себебін түсіндіреді
|
Оқулық 106- бет слайд Слайд Оқулық 106- бет Сөздік Оқулық 106- бет слайд |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : Ғаламтордан мәлімет |
|
||||
|
Кері байланыс «Білім қоржыны» |
Оқушылар сабақта алған білімдерін қоржынның түсі арқылы білдіреді |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақтың тақырыбы: Футбол ойнаймыз 7-сынып
Сабақтың тақырыбы: Футбол ойнаймыз 7-сынып
|
|
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 5. Спорт және денсаулық күтімі. |
|||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 7 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Футбол ойнаймыз |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
7.1.1.1 мәтін үзінділері арқылы оқиғаның дамуын болжау; 7.1.2.1 тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпараттың өзектілігін анықтау 7.2.3.1 ауызша мәтіндер құрауда екпін түрлерін сөз және сөйлем ішінде орынды қолданып айту |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
мәтін үзінділері арқылы оқиғаның дамуын болжайды; тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпараттың өзектілігін анықтай алады; ауызша мәтіндер құрауда екпін түрлерін сөз және сөйлем ішінде орынды қолданып айтады. |
|||||
|
Тілдік мақсаттар |
Қақпаға тұру, ұпай алу, денсаулық кепілі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Ойбөліс
*Футбол ойнағанды ұнатасың ба? *Футболға соңғы рет қашан бардың? *Үйде футболды кім көп ойнайды? *Футбол ойнағанда сен гол соқтың ба? *Саған қай команда ұнайды? *Сен қандай атақты футболшыны білесің? |
Мақтау |
Слайд |
||
|
Сабақтың ортасы (6-37 минут) |
2-тапсырма Жеке жұмыс 3-тапсырма Жұптық жұмыс 8-тапсырма. Топтық жұмыс Мұғалім бағыт-бағдар береді |
Жазылым Тақтада берілген сурет бойынша әңгіме құрайды.
Тыңдалым Оқылым Мәтінді тыңдайды, рөлге бөліп оқиды. - Сәлем, Нұрасыл - Сәлем, Толя -...... Айтылым Жағдаяттық тапсырма
«Менің гол соға алмау себебім...» «Шығу парағы» *Сіз үшін тақырыптың құнды жақтары қандай болды? *Өзіңіздің және сыныптастарыңыздың білімін бағалаңыз *Осы тақырып бойынша тағы не білгіңіз келеді? |
Дескриптор: - тапсырманы орындайды
Дескриптор: -Рөлге бөліп оқиды -Мәтінді тыңдайды
Дескриптор: -пікірін айтады; -себебін түсіндіреді
|
Оқулық 106- бет слайд Слайд Оқулық 106- бет Сөздік Оқулық 106- бет слайд |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : Ғаламтордан мәлімет |
|
||||
|
Кері байланыс «Білім қоржыны» |
Оқушылар сабақта алған білімдерін қоржынның түсі арқылы білдіреді |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||
шағым қалдыра аласыз


















