|
Бөлім: |
5-бөлім. Өнер |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абугалиева Асемгул Адилбековна |
||||
|
Күні: |
3/02/2026 |
||||
|
Сыныбы: 3 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы |
10-сабақ. Саған не ұнады? |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.1.5.1 тыңдау-көру материалдарындағы оқиғаларды түсіну, кейіпкерлері туралы сұрақтар қою және оларды сипаттау. |
||||
|
3.2.1.1 сөйлеу барысында мәтін тақырыбына сәйкес сөздерді қолдану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдау-көру материалдарындағы оқиғаларды түсінеді, мұражай заттары мен олардың неден жасалғаны туралы білгендерін айтады, сөйлеу барысында тақырыпқа қатысты сөздерді қолданады. |
||||
|
Бағалау критерийлері |
Мұражай заттары мен олардың неден жасалғаны туралы білгендерін айтады, сұрақтарға жауап береді, нақты сұрақтарға жауап береді. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. - Сәлеметсіңдер ме, балалар! Мен сендерді көргеніме қуаныштымын, бәріміз қол ұстасып, дөңгелене тұрайық. Күндей жарық, айдай арайлы, Судай мөлдір таза көңілмен Бүгінгі сабақты бастайық! Оқушылар мұғалімдерімен бірге қайталап, бір-біріне тілектер айтады: «Бүгін мен саған сәттілік тілеймін, бес ал, жақсы жауап бер!».
|
Мадақтау |
Интернет ресурстары |
||
|
Қызығушылықты ояту. «Болжау» әдісі бойынша берілген фотосурет арқылы жаңа тақырыпты анықтайды. Балаларға ой шақыру сұрақтарын қояды: - Балалар, мына суретте не бейнеленген? Балалар қайда бара жатыр? |
Мадақтау |
Суреттер |
|||
|
Сөздікпен жұмыс. Мұғалім интерактивті тақтадан тақырыпқа қатысты жаңа сөздермен таныстырады, аудармасын айтады. Оларды оқиды, оқушыларға қайталатады. Дұрыс айт!» айдарында берілген сөздерді дұрыс айтуға машықтандырады, бірнеше рет қайталатады. |
Мадақтау |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
Мәтінмен жұмыс. 1-тапсырма. |
Диалогті тыңдайды, суретке қарап мазмұнын айтады. |
Дескриптор: -өлең мәтінін тыңдайды; -мазмұнын айтады, -тыңдау материалдарын түсінеді. |
Оқулық, тақырыпқа қатысты суреттер, аудиотаспа. |
|
|
2 ,3-тапсырма. |
Мәтінді оқиды, берілген сөйлемдерді мәтін мазмұны бойынша орналастырады. |
Дескриптор: -мәтінді түсініп оқиды; -жаңа сөздерді табады. |
А 4 парағы, маркерлер. |
||
|
5-тапсырма. |
«Қызықты суреттер» тәсілімен берілген сурет бойынша сұрақтарға жауап береді. |
Өзара бағалау |
|
||
|
6-тапсырма. |
Екі топқа бөліні «Сұрақ-жауап» ойынынынң шартын орындайды. |
|
|||
|
|
Сергіту сәті. Мұғалім оқушылардың бойжазуы үшін сазды әуенге би билетеді. |
Сазды әуен |
|||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия.
|
Желімқағаздар |
|||
|
Үйге тапсырма. Үй тапсырмасы ретінде оқулықтағы 4-тапсырманы орындау беріледі. Тапсырманың шарты, қалай орындалу қажеттігі түсіндіріледі. |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Саған не ұнады?
Саған не ұнады?
|
Бөлім: |
5-бөлім. Өнер |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абугалиева Асемгул Адилбековна |
||||
|
Күні: |
3/02/2026 |
||||
|
Сыныбы: 3 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы |
10-сабақ. Саған не ұнады? |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.1.5.1 тыңдау-көру материалдарындағы оқиғаларды түсіну, кейіпкерлері туралы сұрақтар қою және оларды сипаттау. |
||||
|
3.2.1.1 сөйлеу барысында мәтін тақырыбына сәйкес сөздерді қолдану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдау-көру материалдарындағы оқиғаларды түсінеді, мұражай заттары мен олардың неден жасалғаны туралы білгендерін айтады, сөйлеу барысында тақырыпқа қатысты сөздерді қолданады. |
||||
|
Бағалау критерийлері |
Мұражай заттары мен олардың неден жасалғаны туралы білгендерін айтады, сұрақтарға жауап береді, нақты сұрақтарға жауап береді. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. - Сәлеметсіңдер ме, балалар! Мен сендерді көргеніме қуаныштымын, бәріміз қол ұстасып, дөңгелене тұрайық. Күндей жарық, айдай арайлы, Судай мөлдір таза көңілмен Бүгінгі сабақты бастайық! Оқушылар мұғалімдерімен бірге қайталап, бір-біріне тілектер айтады: «Бүгін мен саған сәттілік тілеймін, бес ал, жақсы жауап бер!».
|
Мадақтау |
Интернет ресурстары |
||
|
Қызығушылықты ояту. «Болжау» әдісі бойынша берілген фотосурет арқылы жаңа тақырыпты анықтайды. Балаларға ой шақыру сұрақтарын қояды: - Балалар, мына суретте не бейнеленген? Балалар қайда бара жатыр? |
Мадақтау |
Суреттер |
|||
|
Сөздікпен жұмыс. Мұғалім интерактивті тақтадан тақырыпқа қатысты жаңа сөздермен таныстырады, аудармасын айтады. Оларды оқиды, оқушыларға қайталатады. Дұрыс айт!» айдарында берілген сөздерді дұрыс айтуға машықтандырады, бірнеше рет қайталатады. |
Мадақтау |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
Мәтінмен жұмыс. 1-тапсырма. |
Диалогті тыңдайды, суретке қарап мазмұнын айтады. |
Дескриптор: -өлең мәтінін тыңдайды; -мазмұнын айтады, -тыңдау материалдарын түсінеді. |
Оқулық, тақырыпқа қатысты суреттер, аудиотаспа. |
|
|
2 ,3-тапсырма. |
Мәтінді оқиды, берілген сөйлемдерді мәтін мазмұны бойынша орналастырады. |
Дескриптор: -мәтінді түсініп оқиды; -жаңа сөздерді табады. |
А 4 парағы, маркерлер. |
||
|
5-тапсырма. |
«Қызықты суреттер» тәсілімен берілген сурет бойынша сұрақтарға жауап береді. |
Өзара бағалау |
|
||
|
6-тапсырма. |
Екі топқа бөліні «Сұрақ-жауап» ойынынынң шартын орындайды. |
|
|||
|
|
Сергіту сәті. Мұғалім оқушылардың бойжазуы үшін сазды әуенге би билетеді. |
Сазды әуен |
|||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия.
|
Желімқағаздар |
|||
|
Үйге тапсырма. Үй тапсырмасы ретінде оқулықтағы 4-тапсырманы орындау беріледі. Тапсырманың шарты, қалай орындалу қажеттігі түсіндіріледі. |
|
||||
шағым қалдыра аласыз














