Материалдар / Саған не ұнайды?
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Саған не ұнайды?

Материал туралы қысқаша түсінік
3 сыныпқа арналған лессон стади зерттеу сабағының жоспары
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
31 Қаңтар 2024
91
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
700 тг 525 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

«Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Билал Назым атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ

Пән: қазақ тілі

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі

Күні 31.01.2024

Сынып: 3В

Сабақ тақырыбы

Саған не ұнайды?

Оқу мақсаты

3.1.5.1- тыңдаған фразаның алдындағы немесе кейінгі оқиғаны болжау : 3.3.5.1- сөздіктер мен анықтамалықтардан қажетті ақпарат табу және оны алу;

Жетістік критерилері

- тыңдаған фразаның алдындағы немесе кейінгі оқиғаны болжайды : сөздіктер мен анықтамалықтардан қажетті ақпарат табады және оны алады;

Қүндылықтарды дарыту

Өнерге деген құндылықтарын арттыру.

Ресурстар

Суреттер,жетондар,стикер

Сабақ барысы

Сабақ кезендері

Сабақтағы жоспарланған іс- әрекет

«С1» оқушының іс- әрекеті

«С2» оқушының іс- әрекеті

«С3» оқушшының іс- әрекеті

Бағалау


Сабақтың басы







1.Ұйымдастыру.

Психологиялық жағдай орнату: «Көрісу»әдісі арқылы амандасу.


2.Үй тапсырмасын тексеру.

Жазылым тапсырмасын тексеру.

3.Үй тапсырмасын қорыту

«Ыстық орындық »әдісі арқылы үй жұмысын қорыту





Бақылаудағы С 1-

Тельманов Илшат









Бақылаудағы С 2-

Османова Камиля









Бақылаудағы С 3-

Ахметова Севара







Дескрипторы:1б





Сабақтың

ортасы























Ой қозғау «Суреттер сөйлейді» әдісі бойынша оқулықта берілген суреттер бойынша талқылайды Тақтадағы суретке қарап, көз алдымызға осы жерде жүрміз деп елестетеміз.

Орталық музейде нелер бар?

қандай заттар саған ұнады ?

Оларды кімдер көреді ?

Сұрақтарға жауап береді.





Жаңа сөздер

Ғасыр-әсир

Бұрын-бурун



Тыңдалым.1-тапсырма. Мәтінді тыңдайды. Оқиғаны болжап айтады. Сұрақтарға жауап береді.Мәтінді оқы. жаңа сөздермен сөйлем құра. Мәтінге сұрақтар құрастыр,сұрақтарға жауап бер.

Мәтінді оқиды, жаңа сөздермен сөйлем құрайды .Мәтінге сұрақтар құрастырады, сұрақтарға жауап береді.

Бұл кітап мүзейі. Музейде әртүрлі кітап бар. Мына кітап оныншы ғасырда шыққан. Ол көне түркі тілінде жазылған. Мынау- екі жүз жыл бұрын шыққан кітап. Ол араб тілінде жазылған. Музейде қызықты энциклопедия, альбом, электронды кітап көп. Маған кітап музейі ұнады.



Оқылым.2-тапсырма.Сөйлемдерді оқып, қажетті ақпаратты тауып, мәтін бойыншаа рет-ретімен орналастыр.

1.Маған кітап музей ұнайды.

2.Мына кітап екі жүз жыл бұрын шыққан.

3.Бұл кітаптар араб тілінде жазылған.

4.Музейде көне түркі тіліндегі кітаптар бар.

5.Алматыда кітап музейі бар.

6.Музейде қызықты энциклопедия,альбом,электронды кітап көп.







Жеке жұмыс.5-тапсырма. Суреттерге қарап , «Бұл-қандай кітап?»деген сұраққа жауап бер,сәйкестендір,сөлем құрайды.


Жаңа кітап..Көне кітап.Таза кітап. Өте ескі кітап.







Тақтадағы суретке қарап,атауларын атап шығады.









Жаңа сөздермен танысып, қайталайды.





Мәтінді түсінгенін айтады

















Сөйлемдерді оқып,мәтін бойынша рет-ретімен орналастырады.

















Жаңа кітапты сәйкестендіреді.

сөлем құрайды.








Шеберханада қандай бұйымдар көрсетілгенін айтады.








Сөйлемдер құрады






Мәтін бойынша жаңа сөздерді тауып,сөйлем құрайды.
















Сөйлемдерді оқып,мәтін бойынша рет-ретімен орналастырады.

















Көне кітап сәйкестендіреді.

сөлем құрайды.






Олар не үшін қажет?

Сұраққа жауап береді.









Жаңа сөздерді аударады




Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді















Сөйлемдерді оқиды.





















Таза кітап, сәйкестендіреді.

сөлем құрайды.



















Дескрипторы:4б

- мәтінді тыңдайды -жаңа сөздерді табады

-жаңа сөздермен сөйлем құрайды -сұрақтарға жауап береді,

Бір-бірін бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан»







Дескрипторы:3б

-сөйлемдерді оқиды.1б

рет-ретімен орналастырады.2б


Бір-бірін бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан»











Дескрипторы: 2б

-сұрақтарға жауап беретін сөздерді бөлек- бөлек бағанға жазады.

- сөлем құрайды

Бір-бірін бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан»

Сабақтың соңы

Кері байланыс: Білім қоржыны.







Саралау

Бағалау











Зерттелген оқушы жайлыпікір-шешім:

Зерттелген оқушыға қатысты ұсыныстар:

1



2


3


Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!