ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Бөлім: |
Python тілінде программалау (информатика, 6-сынып) |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: |
7 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Кірістірілген шарттарды программалау (2 сабақ) |
|
Оқу мақсаты: |
7.3.3.2 Python (пайтон) программалау тіліндегі кірістірілген шарттарды қолдану; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Python программалау тілінде мәліметтер типтердің жіктелуін үйренеді |
|
Құндылыққа баулу |
ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ тапсырмаларға шығармашылықпен қарай білу, өз шешімдері мен идеяларын ұсына білу; |
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушы іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. Оқушылар сыныптас көршісінің жағымды, жақсы қасиеттерін атап өтеді Өткен сабақты пысықтау: Word wall платформасы арқылы. |
Сабақта меңгеретін мақсаттарды білу |
|
Презентация Интерактивті тақта |
|
Жаңа сабақ |
Жаңа сабақты түсіндіру Кірістірілген шарттарды программалау (немесе құрылымдық программалау) дегеніміз — бағдарламалау тілінде шартты операторларды пайдалану арқылы бағдарламаның орындалу бағытын басқару тәсілі. Бұл тәсілде бағдарламаның ағыны белгілі бір шарттарға байланысты өзгеріп отырады. Құрылымдық программалаудың негізгі шарттары — бұл шартты операторлар мен циклдар арқылы бағдарламаның орындалуын басқару: Шартты операторлар (if, else, switch): Егер белгілі бір шарт орындалса, онда бір іс-әрекет орындалады, ал егер орындалмаса, басқа іс-әрекет орындалады. |
Жаңа тақырыпты меңгеру |
|
Презентация Интерактивті тақта |
|
Жаңа сабақтың ортасы |
Практикум 1-тапсырма
2-тапсырма
3-тапсырма
|
Жаңа тақырыпты мұғаліммен бірге практикада қолдану арқылы меңгеру |
ФБ (3 балл)
ФБ (2 балл)
ФБ (3 балл) |
Компьютер Оқулық
Компьютер |
|
Бекіту |
Тақырыпты меңгергенін анықтау Learningapps платформасында тапсырма орындайды. |
Жаңа тақырыпты қаншалықты меңгергенін анықтау |
ФБ (2 балл) |
https://learningapps.org/watch?v=pddweyu7c21 Интерактивті тақта |
|
Қорытынды |
Рефлексия Teacher әдісі арқылы кері байланыс жасайды
Телефон әдісі арқылы бағалау
|
|
Өзін-өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сағындық Көркем Айболқызы
Сағындық Көркем Айболқызы
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Бөлім: |
Python тілінде программалау (информатика, 6-сынып) |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: |
7 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Кірістірілген шарттарды программалау (2 сабақ) |
|
Оқу мақсаты: |
7.3.3.2 Python (пайтон) программалау тіліндегі кірістірілген шарттарды қолдану; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Python программалау тілінде мәліметтер типтердің жіктелуін үйренеді |
|
Құндылыққа баулу |
ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ тапсырмаларға шығармашылықпен қарай білу, өз шешімдері мен идеяларын ұсына білу; |
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушы іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. Оқушылар сыныптас көршісінің жағымды, жақсы қасиеттерін атап өтеді Өткен сабақты пысықтау: Word wall платформасы арқылы. |
Сабақта меңгеретін мақсаттарды білу |
|
Презентация Интерактивті тақта |
|
Жаңа сабақ |
Жаңа сабақты түсіндіру Кірістірілген шарттарды программалау (немесе құрылымдық программалау) дегеніміз — бағдарламалау тілінде шартты операторларды пайдалану арқылы бағдарламаның орындалу бағытын басқару тәсілі. Бұл тәсілде бағдарламаның ағыны белгілі бір шарттарға байланысты өзгеріп отырады. Құрылымдық программалаудың негізгі шарттары — бұл шартты операторлар мен циклдар арқылы бағдарламаның орындалуын басқару: Шартты операторлар (if, else, switch): Егер белгілі бір шарт орындалса, онда бір іс-әрекет орындалады, ал егер орындалмаса, басқа іс-әрекет орындалады. |
Жаңа тақырыпты меңгеру |
|
Презентация Интерактивті тақта |
|
Жаңа сабақтың ортасы |
Практикум 1-тапсырма
2-тапсырма
3-тапсырма
|
Жаңа тақырыпты мұғаліммен бірге практикада қолдану арқылы меңгеру |
ФБ (3 балл)
ФБ (2 балл)
ФБ (3 балл) |
Компьютер Оқулық
Компьютер |
|
Бекіту |
Тақырыпты меңгергенін анықтау Learningapps платформасында тапсырма орындайды. |
Жаңа тақырыпты қаншалықты меңгергенін анықтау |
ФБ (2 балл) |
https://learningapps.org/watch?v=pddweyu7c21 Интерактивті тақта |
|
Қорытынды |
Рефлексия Teacher әдісі арқылы кері байланыс жасайды
Телефон әдісі арқылы бағалау
|
|
Өзін-өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз


















