|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
Туткабаева С. |
|
Күні: 29.01.2024 ж. |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10 б |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мазмұны |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.2.3.1 сайттар конструкторын қолданып веб-сайт жасау |
|
Сабақтың мақсаты |
Сайттың консрукторларын қолданып, веб-сайт жасайды |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту Сабақтың ортасы 4. Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Өткен сабақты пысықтау:
https://learningapps.org/23580575 платформасы арқылы «Бәйге» ойыны ойнатылады.
Жаңа сабақты бейнекөрсетілім арқылы түсіндіру.
https://www.youtube.com/watch?v=x0O7DDadN_k
Практикалық кезең. Оқушылар компьютерде орындайды.
1-тапсырма. 107 беттегі тапсырманы «Сайт мазмұнын толтыру» атты тапсырманы орындайды. Алдыңғы жасаған сайттарын ашып, сайттың мазмұнын толықтырады.
2 –тапсырма. 107 беттегі тапсырманы орындайды. Келтірілген теориялық материалдар мен қосымша ақпарат көздерін қолдана отырып, сайт мазмұнына қойылатын кем дегенде 10 талаптың ретін жазыңдар.
Сабақты қорытындылау Берілген сұрақтарға жауап береді.
«Сен –маған, мен –саған» әдісі
арқылы оқушылар бір-біріне сұрақтар
қояды. 2.Сайттың мазмұны неден тұрады? 3.Мазмұнды құру барысында нені ескеру керек? 4.Веб-беттерде қандай мәліметтер орналастыру қажет? 5.Сайттағы ақпараттың ерекшелігі қандай болуы керек?
Кері байланыс: «Қызық, құнды,қиын» Оқушылар сабақтан алған әсерін осы сөздер бойынша жазып шығады. Үйге тапсырма беру. Неліктен сайт мазмұны сапалы болу керек? Интернеттен әртүрлі сайттардың мазмұндарын салыстырып, ой бөлісіңдер. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды Платформа арқылы тапсырманы сәйкестендіреді. Жаңа сабақты мұғалім түсіндіреді, оқушылар түртіп алады. Оқушылар берілген тапсырманы орындайды Тапсырмаларды компьютерде орындайды. Оқушылар бір-біріне сұрақтар қойып, ой өрбітеді. |
Платформа өзі бағалайды. Жетелеу, қолдау көрсету Дескриптор Оқушылар сайт құрады; Сайттың мазмұнын өңдейді; Сайтты түсіндіріп береді.
|
АКТ Интернет желісі Ютуб каналы Кітап
Слайд, ноутбук |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сайттың мазмұны 10 сынып ҚМЖ
Сайттың мазмұны 10 сынып ҚМЖ
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
Туткабаева С. |
|
Күні: 29.01.2024 ж. |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10 б |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мазмұны |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.2.3.1 сайттар конструкторын қолданып веб-сайт жасау |
|
Сабақтың мақсаты |
Сайттың консрукторларын қолданып, веб-сайт жасайды |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту Сабақтың ортасы 4. Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Өткен сабақты пысықтау:
https://learningapps.org/23580575 платформасы арқылы «Бәйге» ойыны ойнатылады.
Жаңа сабақты бейнекөрсетілім арқылы түсіндіру.
https://www.youtube.com/watch?v=x0O7DDadN_k
Практикалық кезең. Оқушылар компьютерде орындайды.
1-тапсырма. 107 беттегі тапсырманы «Сайт мазмұнын толтыру» атты тапсырманы орындайды. Алдыңғы жасаған сайттарын ашып, сайттың мазмұнын толықтырады.
2 –тапсырма. 107 беттегі тапсырманы орындайды. Келтірілген теориялық материалдар мен қосымша ақпарат көздерін қолдана отырып, сайт мазмұнына қойылатын кем дегенде 10 талаптың ретін жазыңдар.
Сабақты қорытындылау Берілген сұрақтарға жауап береді.
«Сен –маған, мен –саған» әдісі
арқылы оқушылар бір-біріне сұрақтар
қояды. 2.Сайттың мазмұны неден тұрады? 3.Мазмұнды құру барысында нені ескеру керек? 4.Веб-беттерде қандай мәліметтер орналастыру қажет? 5.Сайттағы ақпараттың ерекшелігі қандай болуы керек?
Кері байланыс: «Қызық, құнды,қиын» Оқушылар сабақтан алған әсерін осы сөздер бойынша жазып шығады. Үйге тапсырма беру. Неліктен сайт мазмұны сапалы болу керек? Интернеттен әртүрлі сайттардың мазмұндарын салыстырып, ой бөлісіңдер. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды Платформа арқылы тапсырманы сәйкестендіреді. Жаңа сабақты мұғалім түсіндіреді, оқушылар түртіп алады. Оқушылар берілген тапсырманы орындайды Тапсырмаларды компьютерде орындайды. Оқушылар бір-біріне сұрақтар қойып, ой өрбітеді. |
Платформа өзі бағалайды. Жетелеу, қолдау көрсету Дескриптор Оқушылар сайт құрады; Сайттың мазмұнын өңдейді; Сайтты түсіндіріп береді.
|
АКТ Интернет желісі Ютуб каналы Кітап
Слайд, ноутбук |
шағым қалдыра аласыз














