|
Білім беру ұйымының атауы |
№2 ЖББМ КММ |
|||||
|
Бөлім |
Құндылықтар |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Диярова Гүлжамал |
|||||
|
Күні :11.11.24ж |
|
|||||
|
Сынып:9 «..а...» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні |
Көркем еңбек |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Сән және жеке тұлға үйлесімділігі» эксперименті. Жеке даралық имиджін жасау. Идеяларды жүзеге асыру |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.5.1- Күрделі нысандар, пішіндер мен образдардың дизайнын дайындау үшін түрлі салалар бойынша білімдерді жалпылау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты
|
-Сән және жеке тұлға үйлесімдігі киім туралы анықтауды біледі. -Жеке даралық имиджін жасау қолданылады. - Геометриялық фигураларға қарай сол силуэттегі киім үлгісін салу. |
|||||
|
Бағалау критерийі |
Оқушы мақсатқа жетті, егер:
-; Берілген геометриялық фигураларға қарай сол силуэттегі киім үлгісін салады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 7 минут |
Сабаққа дайындық жасау Өзара сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. Назарын сабаққа аудару. Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру: «Аялы алақан» Мақсаты: жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту. Нұсқаулық: қатысушылар шеңбер болып отырады. «Бүгінгі сабақтан не алғыңыз, не көргіңіз келеді?» — сұрағын оқушыларға қойып, сұрақтарға жауап алу. Бастапқы қатысушы жанындағы көршісінің қолын ұстайды. Тренинг шеңбер бойымен жалғасады. ТОПҚА БӨЛУ ««Киіз үй» әдісі арқылы оқушыларды 3 топқа бөлу. 1-ТОП, 2-ТОП, 3-ТОП ЖАСАНДЫ ИНТЕЛЛЕКТ Жасанды интеллект арқылы даярланған бейнероликті мұқият тыңда. ӨТКЕНДІ ПЫСЫҚТАУ https://spinthewheel.io/wheels/28rO6cBY5PUHviS6K6iRcz0xJmU9MQ== платформасы арқылы өткенді еске түсіріп, сұрақтарға жауап бер Дескриптор: 1. Дизайн сөзінің мағынасын біледі. 2.Киім-кешек ұғымы туралы біледі ЖАҢА ТАҚЫРЫП БЕЙНЕРОЛИК Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау 1 ТАПСЫРМА: ТОПТЫҚ ЖҰМЫС «ЗЕРТТЕУШІЛІК ӘҢГІМЕ» 1-топ. Киім туралы жалпы мәлімет 2-топ Киім тарихы. 3-топ Киім стилі мен силуэті Дескриптор: 1. . Киім туралы жалпы мәлімет біледі. 2. Киім тарихын зерттейді. 3. Киім стилі мен силуэтін ажыратып, ақ параққа жазып топ болып қорғайды |
Балалар назарын сабаққа аударады Сұрақтарға жауап береді,мысал келтіріп дәлелдейді Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады Дескриптор: Топ атаулары жазылған парақшаларды таңдау арқылы топқа бөлінеді Жасанды интеллект арқылы даярланған бейнероликті мұқият тыңдайды. Дескриптор: Өткенді еске түсіріп, сұрақтарға жауап береді. -әр дұрыс жауапқа(1б) Жаңа тақырыпқа байланысты бейнекөрсетілімді мұқият тыңда! Киім туралы жалпы мәлімет біледі. Киім тарихын зерттейді. Киім стилі мен силуэтін ажыратады. |
Көңіл күйлерін көтеріп отыру
Тамаша ! Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
|
Слайд Оқулық Платформалар Көрнекіліктер
«КИІЗ ҮЙ» ӘДІСІ
Жасанды интеллект
https://spinthewheel.io/wheels/28rO6cBY5PUHviS6K6iRcz0xJmU9MQ== платформасы
«Зерттеушілік Әңгіме» Таратпа қағаз |
||
|
Сабақтың ортасы 12 минут 16минут |
2 ТАПСЫРМА: ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС «Суретті сөйлет» әдісі Оқушылар берілген фотосуреттерге қарап берілген модельге сипаттама береді.
Моделге сипаттама берініз. Киім атауы. Стиль Дескриптор: Киімді стилі, тобы бойынша негізгі белгілерін ажыратады. 3-ТАПСЫРМА: ЖЕКЕ ЖҰМЫС «ГEОМEТРИЯЛЫҚ ФИГУРАЛАР»әдіcі
Берілген геометриялық фигураларға қарай сол силуэтте киім үлгісін салады |
Оқушылар берілген фотосуреттерге қарап берілген модельге сипаттама береді. Киімді стилі, тобы бойынша негізгі белгілерін ажыратады. Дескриптор: Берілген геометриялық фигураларға қарай сол силуэтте киім үлгісін салады. |
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
|
ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС «Суретті сөйлет» әдісі
|
||
|
Сабақтың соңы Кері байланыс 10 минут |
Оқушылар бүгінгі сабаққа «Padlet» қосымшасы арқылы кері байланыс жасайды. https://padlet.com/maulenaspar/padlet-dqcdruvhaxuxbt0u Ұстаздар және қонақтар бүгінгі сабаққа «ПАСПОРТ» әдісі бойынша кері байланыс жасайды. |
«Padlet» қосымшасы арқылы кері байланыс жасайды. Сабақтан алған әсерлерін ПАССПОРТҚА жазып мұғалімге өткізеді |
https://padlet.com/maulenaspar/padlet-dqcdruvhaxuxbt0u қосымшасы
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Сән және жеке тұлға үйлесімділігі" эксперменті.
"Сән және жеке тұлға үйлесімділігі" эксперменті.
|
Білім беру ұйымының атауы |
№2 ЖББМ КММ |
|||||
|
Бөлім |
Құндылықтар |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Диярова Гүлжамал |
|||||
|
Күні :11.11.24ж |
|
|||||
|
Сынып:9 «..а...» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні |
Көркем еңбек |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Сән және жеке тұлға үйлесімділігі» эксперименті. Жеке даралық имиджін жасау. Идеяларды жүзеге асыру |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.5.1- Күрделі нысандар, пішіндер мен образдардың дизайнын дайындау үшін түрлі салалар бойынша білімдерді жалпылау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты
|
-Сән және жеке тұлға үйлесімдігі киім туралы анықтауды біледі. -Жеке даралық имиджін жасау қолданылады. - Геометриялық фигураларға қарай сол силуэттегі киім үлгісін салу. |
|||||
|
Бағалау критерийі |
Оқушы мақсатқа жетті, егер:
-; Берілген геометриялық фигураларға қарай сол силуэттегі киім үлгісін салады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 7 минут |
Сабаққа дайындық жасау Өзара сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. Назарын сабаққа аудару. Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру: «Аялы алақан» Мақсаты: жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту. Нұсқаулық: қатысушылар шеңбер болып отырады. «Бүгінгі сабақтан не алғыңыз, не көргіңіз келеді?» — сұрағын оқушыларға қойып, сұрақтарға жауап алу. Бастапқы қатысушы жанындағы көршісінің қолын ұстайды. Тренинг шеңбер бойымен жалғасады. ТОПҚА БӨЛУ ««Киіз үй» әдісі арқылы оқушыларды 3 топқа бөлу. 1-ТОП, 2-ТОП, 3-ТОП ЖАСАНДЫ ИНТЕЛЛЕКТ Жасанды интеллект арқылы даярланған бейнероликті мұқият тыңда. ӨТКЕНДІ ПЫСЫҚТАУ https://spinthewheel.io/wheels/28rO6cBY5PUHviS6K6iRcz0xJmU9MQ== платформасы арқылы өткенді еске түсіріп, сұрақтарға жауап бер Дескриптор: 1. Дизайн сөзінің мағынасын біледі. 2.Киім-кешек ұғымы туралы біледі ЖАҢА ТАҚЫРЫП БЕЙНЕРОЛИК Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау 1 ТАПСЫРМА: ТОПТЫҚ ЖҰМЫС «ЗЕРТТЕУШІЛІК ӘҢГІМЕ» 1-топ. Киім туралы жалпы мәлімет 2-топ Киім тарихы. 3-топ Киім стилі мен силуэті Дескриптор: 1. . Киім туралы жалпы мәлімет біледі. 2. Киім тарихын зерттейді. 3. Киім стилі мен силуэтін ажыратып, ақ параққа жазып топ болып қорғайды |
Балалар назарын сабаққа аударады Сұрақтарға жауап береді,мысал келтіріп дәлелдейді Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады Дескриптор: Топ атаулары жазылған парақшаларды таңдау арқылы топқа бөлінеді Жасанды интеллект арқылы даярланған бейнероликті мұқият тыңдайды. Дескриптор: Өткенді еске түсіріп, сұрақтарға жауап береді. -әр дұрыс жауапқа(1б) Жаңа тақырыпқа байланысты бейнекөрсетілімді мұқият тыңда! Киім туралы жалпы мәлімет біледі. Киім тарихын зерттейді. Киім стилі мен силуэтін ажыратады. |
Көңіл күйлерін көтеріп отыру
Тамаша ! Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
|
Слайд Оқулық Платформалар Көрнекіліктер
«КИІЗ ҮЙ» ӘДІСІ
Жасанды интеллект
https://spinthewheel.io/wheels/28rO6cBY5PUHviS6K6iRcz0xJmU9MQ== платформасы
«Зерттеушілік Әңгіме» Таратпа қағаз |
||
|
Сабақтың ортасы 12 минут 16минут |
2 ТАПСЫРМА: ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС «Суретті сөйлет» әдісі Оқушылар берілген фотосуреттерге қарап берілген модельге сипаттама береді.
Моделге сипаттама берініз. Киім атауы. Стиль Дескриптор: Киімді стилі, тобы бойынша негізгі белгілерін ажыратады. 3-ТАПСЫРМА: ЖЕКЕ ЖҰМЫС «ГEОМEТРИЯЛЫҚ ФИГУРАЛАР»әдіcі
Берілген геометриялық фигураларға қарай сол силуэтте киім үлгісін салады |
Оқушылар берілген фотосуреттерге қарап берілген модельге сипаттама береді. Киімді стилі, тобы бойынша негізгі белгілерін ажыратады. Дескриптор: Берілген геометриялық фигураларға қарай сол силуэтте киім үлгісін салады. |
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
Бағалау «Жылжымалы қол сағат» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау
|
ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС «Суретті сөйлет» әдісі
|
||
|
Сабақтың соңы Кері байланыс 10 минут |
Оқушылар бүгінгі сабаққа «Padlet» қосымшасы арқылы кері байланыс жасайды. https://padlet.com/maulenaspar/padlet-dqcdruvhaxuxbt0u Ұстаздар және қонақтар бүгінгі сабаққа «ПАСПОРТ» әдісі бойынша кері байланыс жасайды. |
«Padlet» қосымшасы арқылы кері байланыс жасайды. Сабақтан алған әсерлерін ПАССПОРТҚА жазып мұғалімге өткізеді |
https://padlet.com/maulenaspar/padlet-dqcdruvhaxuxbt0u қосымшасы
|
|||
шағым қалдыра аласыз



























