Материалдар / Сандарды қосу және азайту /Отбасылық мерекелер
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Сандарды қосу және азайту /Отбасылық мерекелер

Материал туралы қысқаша түсінік
Менің ашық сабағым оқушылардың білімін дамытуда жақсы нәтиже береді деген сенімдемін
Материал тегін
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Пәні:

Математика

Күні:

05.12.2023ж

Бөлім:

«Менің отбасым және достарым», «Бізді қоршаған әлем»

Педагогтің аты-жөні:

Рахимбердиева Динара Турдыхожаевна

Сынып: 1 «Б»

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Сандарды қосу және азайту /Отбасылық мерекелер

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1.2.1.1 санды өрнектерді (қосынды, айырма) ажырату, жазу және оқу;

1.5.2.2 «+», «–», «=»

Сабақтың мақсаты

Сандардың қосындылары мен айырмаларын оқиды және жазады.

Олардың мәнің табады


Құндылықтар

денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету

Сабақ барысы

Сабақтың

кезеңі/

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың

басы (ин)

Ұйымдастыру кезеңі:

Шаттық шеңбері

Кәне достар тұрайық ,

Шеңберімізді құрайық

Жақсы- жақсы тілектер ,

Бір- бірімізге сыйлайық!

Топқа бірігу

Гүл, шар ,сыйлық




Оқушылар хормен айтады




Жарайсыңдар

Слайд

Көрнекілік

стикерлері







Сабақтың ортасы

(4 мин)











10 мин











Сергіту сәті

2 минут





«Ой қозғау»

Суретке қара. Не көріп тұрсың,сипатта

Сурет бойынша «неше» сөзін пайдаланып, сұрақтар құрастыр.


Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

Сандарды қосу және азайту/Отбасылық мерекелер


Сандардың қосындылары мен айырмаларын оқимыз және жазамыз.

Олардың мәнің табамыз




1-тапсырма

Сандарды теңдей үш қосылғыштың қосындысы түрінде жаз.


Өзіндік жұмыс

2-тапсырма

«Жаз, есепте» әдісі

Мысалдарды жазып, оларды есепте.

Дескриптор:

-азайту компоненттерін ретімен жазады

-мысалдың мәнін есептейді




HoIIy DoIIy биі

Сурет бойынша сұрақтар құрастырады





Оқушылар сабаққа назар аударады.












1.азайтуға мысалдар құрастырып, жазады

2.мысалдың мәнін есептейді

3. азайтудың компоненттерін ретімен жазады



Мадақтау

мақтау





Жарайсың

Керемет







Оқулық

1,106-бет









Оқулық

2, 107 бет

ламинат маркер көрнекіліктер







Дәптер

қаламсап

10 мин




















2- тапсырма

Жұптық жұмыс

«Анықта» әдісі

Бос орындарға тиісті сандарды қой.

Дескриптор:

-қосындының мәні 100 болатын мысалдың белгісіз қосылғышын жазады

- қосындының мәні 90 болатын мысалдың белгісіз қосылғышын жазады

- қосындының мәні 80 болатын мысалдың белгісіз қосылғышын жазады

- қосындының мәні 70 болатын мысалдың белгісіз қосылғышын жазады


1.қосындының мәні 100 болатын мысалдың белгісіз қосылғышын жазады

2.қосындының мәні 90 болатын мысалдың белгісіз қосылғышын жазады

3.қосындының мәні 80 болатын мысалдың белгісіз қосылғышын жазады

4.қосындының мәні 70 болатын мысалдың белгісіз қосылғышын жазады



«Басбармақ» арқылы




Таратпа

маркер






Сабақтың

соңы

9 мин


3 –тапсырма Топтық жұмыс

« Кім жылдам? » әдісі

Әр топ бағандағы мысалдың мәнін есептеп жазады.

Нәтижесін тексер.

Дескриптор:

-азайтудың мәнін есептейді

-қосудың мәнін есептейді

1.азайтудың мәнін есептейді

2.қосудың мәнін есептейді



«Комментарий»

арқылы


Жарайсың

Таратпа ламинат

маркер қалам


Рефлексия

7 мин


«Тазалық» ойыны

Бүгінгі сабақтан алған білімдерін тазалық ойыны арқылы анықтайды.


«Тазалық ойыны




















Материалды жүктеу

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!