|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Санды бірнеше бірлікке арттыруға және кемітуге берілген есептер |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.5.1.1. Бір – екі амалмен орындалатын есепті кесте,сызба,қысқаша жазба түрінде модельдеу; 2.5.1.8. Барлық арияметикалық амалдарға берілген жай есептердің шешуін санды өрнек және теңдеу түрінде модельдеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Бір амалмен шығарылатын есептерді модельдеу және шығару; |
|||||
|
Құндылықтар |
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады «Біз қандаймыз?» әдісі арқылы ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады. Балалар, бүгінгі күнге бәрімізге сәттілік тілеймін! Бар білімімізді ортаға салып, жақсы нәтиже көрсетейік! Балалар, өткен сабақта қандай тақырып өттік? Кім айтады? https://www.educaplay.com/learning-resources/20735336-learning_resource.html
Жарайсыңдар! Балалар, біз математика әлемінің әлі де қызықты әлемімен танысуымызды жалғастырамыз; Балалар, сендерге ерекше қонақ келіпті, қазақ балаларына мектеп ашқан кім еді? (Ыбырай Алтынсарин) Ыбырай аталарыңның сендерге айтар тілегі бар екен, қане құлақ түрелік; (ЖИ) Сабақтың мақсаты: Бір амалмен шығарылатын есептерді модельдеу және шығару; 1 – тапсырма Берілген есептерді жылдам есептеңдер; Берілген сандарды 3 – ке арттыр https://wordwall.net/play/79661/832/184 7 + 3 = 10 15+ 3 =18 26 + 3=29 45+ 3 =48 Берілген сандарды 8 – ге кеміт https://wordwall.net/play/79662/777/610 78 – 8 = 70 8 – 8= 0 24 – 8= 16 36 – 8= 28 2 – тапсырма Есептерді шығар:
3 – тапсырма (топтық жұмыс) Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау – диалог «Математикалық боуллинг» Берілген есептерді жылдам есептей отырып, әрқайысының дұрыс жауабын табады;
СЕРГІТУ СӘТІ 4 – тапсырма (жұптық жұмыс) Әсет 37 жолы дәптер және одан а – ға артық торкөз дәптер сатып алды. Әсет неше торкөз дәптер сатып алды? Осы есепке кері есеп құрастырыңдар:
5 – тапсырма Сұрақтарға жылдам жауап беріңдер: https://wordwall.net/play/79673/846/674
Жарайсыңдар! 53 – бет №7 есеп «Білім шыңы» әдісі ақылы кері байланыс береді |
Амандасады Өткен сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді Қосу және алу амалдарын жылдам есептеп, мәнін айтады ЖИ арқылы жасалған Ы.Алтырсаринды тыңдайды Сабақ мақсатымен танысады Сандарды есептей отырып 3 ке арттырады Сандарды жылдам есептей отырып 8 ге кемітеді Есептерді салыстырады Олардың айырмашылығы мен ұқсастығын табады Топтық жұмыста оқушылар математикалық боуллинг ойынын ойнайды; Дұрыс жауап жазылған шарларды өз ұяшығына жапсырады Сергіту сәтіне қатысады Есептерді теңдеуге айналдыра отырып шешеді Кері есеп құрастырады Қортынды сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Оқушылар өздері алған ұпайларды бағалау парағына жазып отырады Дескриптор: Берілген есептерді қатесіз шығарады; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Берілген сандарды 3 – ке арттырады – 1 б Берілген сандарды 8 – ге кемітеді – 1 б Жалпы – 2 б Керемет! Дескриптор: Есептерді дұрыс шығарады – 1 б Олардың ұқсастығын табады – 1б Олардың айырмашылығын табады – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Есептерді қатесіз, жылдам шығарады – 1 б ҚБ: Дескриптор: Есепті қатесіз шығарады – 1 б Кері есеп құрастырады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Сұрақтарға қатесіз жауап береді – 1 б Өз ойларын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б |
Слайд https://www.educaplay.com/learning-resources/20735336-learning_resource.html ЖИ
https://wordwall.net/play/79661/832/184 https://wordwall.net/play/79662/777/610 Оқулық
Дәптер оқулық https://wordwall.net/play/79673/846/674
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Санды бірнеше бірлікке арттыруға және кемітуге берілген есептер 2 сынып ашық сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Санды бірнеше бірлікке арттыруға және кемітуге берілген есептер |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.5.1.1. Бір – екі амалмен орындалатын есепті кесте,сызба,қысқаша жазба түрінде модельдеу; 2.5.1.8. Барлық арияметикалық амалдарға берілген жай есептердің шешуін санды өрнек және теңдеу түрінде модельдеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Бір амалмен шығарылатын есептерді модельдеу және шығару; |
|||||
|
Құндылықтар |
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады «Біз қандаймыз?» әдісі арқылы ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады. Балалар, бүгінгі күнге бәрімізге сәттілік тілеймін! Бар білімімізді ортаға салып, жақсы нәтиже көрсетейік! Балалар, өткен сабақта қандай тақырып өттік? Кім айтады? https://www.educaplay.com/learning-resources/20735336-learning_resource.html
Жарайсыңдар! Балалар, біз математика әлемінің әлі де қызықты әлемімен танысуымызды жалғастырамыз; Балалар, сендерге ерекше қонақ келіпті, қазақ балаларына мектеп ашқан кім еді? (Ыбырай Алтынсарин) Ыбырай аталарыңның сендерге айтар тілегі бар екен, қане құлақ түрелік; (ЖИ) Сабақтың мақсаты: Бір амалмен шығарылатын есептерді модельдеу және шығару; 1 – тапсырма Берілген есептерді жылдам есептеңдер; Берілген сандарды 3 – ке арттыр https://wordwall.net/play/79661/832/184 7 + 3 = 10 15+ 3 =18 26 + 3=29 45+ 3 =48 Берілген сандарды 8 – ге кеміт https://wordwall.net/play/79662/777/610 78 – 8 = 70 8 – 8= 0 24 – 8= 16 36 – 8= 28 2 – тапсырма Есептерді шығар:
3 – тапсырма (топтық жұмыс) Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау – диалог «Математикалық боуллинг» Берілген есептерді жылдам есептей отырып, әрқайысының дұрыс жауабын табады;
СЕРГІТУ СӘТІ 4 – тапсырма (жұптық жұмыс) Әсет 37 жолы дәптер және одан а – ға артық торкөз дәптер сатып алды. Әсет неше торкөз дәптер сатып алды? Осы есепке кері есеп құрастырыңдар:
5 – тапсырма Сұрақтарға жылдам жауап беріңдер: https://wordwall.net/play/79673/846/674
Жарайсыңдар! 53 – бет №7 есеп «Білім шыңы» әдісі ақылы кері байланыс береді |
Амандасады Өткен сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді Қосу және алу амалдарын жылдам есептеп, мәнін айтады ЖИ арқылы жасалған Ы.Алтырсаринды тыңдайды Сабақ мақсатымен танысады Сандарды есептей отырып 3 ке арттырады Сандарды жылдам есептей отырып 8 ге кемітеді Есептерді салыстырады Олардың айырмашылығы мен ұқсастығын табады Топтық жұмыста оқушылар математикалық боуллинг ойынын ойнайды; Дұрыс жауап жазылған шарларды өз ұяшығына жапсырады Сергіту сәтіне қатысады Есептерді теңдеуге айналдыра отырып шешеді Кері есеп құрастырады Қортынды сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Оқушылар өздері алған ұпайларды бағалау парағына жазып отырады Дескриптор: Берілген есептерді қатесіз шығарады; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Берілген сандарды 3 – ке арттырады – 1 б Берілген сандарды 8 – ге кемітеді – 1 б Жалпы – 2 б Керемет! Дескриптор: Есептерді дұрыс шығарады – 1 б Олардың ұқсастығын табады – 1б Олардың айырмашылығын табады – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Есептерді қатесіз, жылдам шығарады – 1 б ҚБ: Дескриптор: Есепті қатесіз шығарады – 1 б Кері есеп құрастырады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Сұрақтарға қатесіз жауап береді – 1 б Өз ойларын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б |
Слайд https://www.educaplay.com/learning-resources/20735336-learning_resource.html ЖИ
https://wordwall.net/play/79661/832/184 https://wordwall.net/play/79662/777/610 Оқулық
Дәптер оқулық https://wordwall.net/play/79673/846/674
|
шағым қалдыра аласыз










