Бекітілді:
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Роботтың сызық бойымен қозғалысы. Жоба құру
|
Бөлім |
IV БӨЛІМ Роботтардың жарысы |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Амангелдина Д.Ж |
|
|
Күні |
20.02.2025 |
|
|
Сынып : 5 Ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Роботтың сызық бойымен қозғалысы. Жоба құру |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.3.3 робот қозғалысын ұйымдастыруға арналған түс датчигін қолдану; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жасампаздық пен жаңашылдық;
|
|
Сабақ барысы
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
5 минут 30 минут |
Сәлемдесу, түгендеу. Өткен тақырыпты қайталау Пазл - қайталау сұрақтары https://learningapps.org/32194486 Практикалық тапсырма 1 - тапсырма Бір түс датчигі бар роботтың сызық бойымен қозғалу алгоритмі
2 - тапсырма Екі түс датчигі бар роботтың сызық бойымен қозғалу алгоритмі
3 - тапсырма Бір түс және екі түс датчигі бар роботтардың программаларын салыстырыңдар. Салыстыру барысында жылдамдығын, жүріп өту дәлдігін анықтаңдар. Қай программаны жарыста қолданған тиімді? |
Мұғаліммен сәлемдеседі. Сұрақтарға жауап береді. Қолдану 1 - тапсырманы орындайды 2 - тапсырманы орындайды 3 - тапсырманы орындайды |
«Мадақтау сөз» әдісі арқылы
Дескриптор:
3 балл Дескриптор:
4 балл |
Оқулық |
|
Соңы: 5 минут |
Кері байланыс «Бүгінгі тақырыпты қаншалықты деңгейде меңгере алдың?» Бағалау: Ашық журнал |
Сабаққа кері байланыс береді. |
Мұғалімнің қорытынды бағалауы жүзеге асырылады |
|



жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Санды енгізу және шығару
Санды енгізу және шығару
Бекітілді:
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Роботтың сызық бойымен қозғалысы. Жоба құру
|
Бөлім |
IV БӨЛІМ Роботтардың жарысы |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Амангелдина Д.Ж |
|
|
Күні |
20.02.2025 |
|
|
Сынып : 5 Ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Роботтың сызық бойымен қозғалысы. Жоба құру |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.3.3 робот қозғалысын ұйымдастыруға арналған түс датчигін қолдану; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жасампаздық пен жаңашылдық;
|
|
Сабақ барысы
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
5 минут 30 минут |
Сәлемдесу, түгендеу. Өткен тақырыпты қайталау Пазл - қайталау сұрақтары https://learningapps.org/32194486 Практикалық тапсырма 1 - тапсырма Бір түс датчигі бар роботтың сызық бойымен қозғалу алгоритмі
2 - тапсырма Екі түс датчигі бар роботтың сызық бойымен қозғалу алгоритмі
3 - тапсырма Бір түс және екі түс датчигі бар роботтардың программаларын салыстырыңдар. Салыстыру барысында жылдамдығын, жүріп өту дәлдігін анықтаңдар. Қай программаны жарыста қолданған тиімді? |
Мұғаліммен сәлемдеседі. Сұрақтарға жауап береді. Қолдану 1 - тапсырманы орындайды 2 - тапсырманы орындайды 3 - тапсырманы орындайды |
«Мадақтау сөз» әдісі арқылы
Дескриптор:
3 балл Дескриптор:
4 балл |
Оқулық |
|
Соңы: 5 минут |
Кері байланыс «Бүгінгі тақырыпты қаншалықты деңгейде меңгере алдың?» Бағалау: Ашық журнал |
Сабаққа кері байланыс береді. |
Мұғалімнің қорытынды бағалауы жүзеге асырылады |
|



шағым қалдыра аласыз















