|
Қысқа мерзімді жоспары |
||
|
Бөлім |
Python тілінде программалау |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Джураева Г. |
Тексерілді: |
|
Күні |
|
|
|
Сынып 6 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Санды енгізу және шығару. Жоба құру |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу; |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|
|
Python-да арифметикалық өрнектерді орындау ережелерін біледі |
||
|
Көптеген оқушылар: |
||
|
Өрнектің программалау тілінде жазылуын біледі |
||
|
Кейбір оқушылар: |
||
|
берілген өрнектердің нәтижесін анықтайды; |
||
|
Құндылықтарға баулу |
Бірлестік, өзара құрметтеу. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Өткенді қайталау. «Тест» әдісі
ҚБ: стикер /5 балл/ |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Тест сұрақтарына жауап береді |
Стикер 5 балл |
Тест парағы |
|
Сабақтың ортасы |
Топтық жұмыс. 1-тапсырма. Оқулық § 3.9, 101-бет, 1-тапсырма Дескриптор: -берілген өрнектердің мәнін есептейді. ҚБ: стикер / 2 балл/ 2-тапсырма. Оқулық § 3.9, 101-бет, 2-тапсырма Дескриптор: -берілген өрнектердің нәтижесін анықтайды; -типін көрсетеді. ҚБ: стикер / 3 балл/ 3-тапсырма. Оқулық § 3.9, 101-бет, 3-тапсырма Дескриптор: - Python тілінде жазылған өрнектің математикалық жазылуын табады. ҚБ: стикер / 2 балл/ 4-тапсырма. Оқулық § 3.9, 101-бет, 4-тапсырма Дескриптор: -математикалық өрнектердің Python тілінде жазылуын көрстеді. ҚБ: стикер /3 балл/ |
1-тапсырманы орындайды
2-тапсырманы орындайды
3-тапсырманы орындайды
4-тапсырманы орындайды |
Стикер 2 балл
Стикер 3 балл
Стикер 2 балл
Стикер 3 балл |
Оқулық
Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Плакат /слайд/ |
|
Үй тапсырмасы |
§ 3.9 |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Санды енгізу және шығару. Жоба құру. 6 сынып
Санды енгізу және шығару. Жоба құру. 6 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||
|
Бөлім |
Python тілінде программалау |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Джураева Г. |
Тексерілді: |
|
Күні |
|
|
|
Сынып 6 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Санды енгізу және шығару. Жоба құру |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу; |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|
|
Python-да арифметикалық өрнектерді орындау ережелерін біледі |
||
|
Көптеген оқушылар: |
||
|
Өрнектің программалау тілінде жазылуын біледі |
||
|
Кейбір оқушылар: |
||
|
берілген өрнектердің нәтижесін анықтайды; |
||
|
Құндылықтарға баулу |
Бірлестік, өзара құрметтеу. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Өткенді қайталау. «Тест» әдісі
ҚБ: стикер /5 балл/ |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Тест сұрақтарына жауап береді |
Стикер 5 балл |
Тест парағы |
|
Сабақтың ортасы |
Топтық жұмыс. 1-тапсырма. Оқулық § 3.9, 101-бет, 1-тапсырма Дескриптор: -берілген өрнектердің мәнін есептейді. ҚБ: стикер / 2 балл/ 2-тапсырма. Оқулық § 3.9, 101-бет, 2-тапсырма Дескриптор: -берілген өрнектердің нәтижесін анықтайды; -типін көрсетеді. ҚБ: стикер / 3 балл/ 3-тапсырма. Оқулық § 3.9, 101-бет, 3-тапсырма Дескриптор: - Python тілінде жазылған өрнектің математикалық жазылуын табады. ҚБ: стикер / 2 балл/ 4-тапсырма. Оқулық § 3.9, 101-бет, 4-тапсырма Дескриптор: -математикалық өрнектердің Python тілінде жазылуын көрстеді. ҚБ: стикер /3 балл/ |
1-тапсырманы орындайды
2-тапсырманы орындайды
3-тапсырманы орындайды
4-тапсырманы орындайды |
Стикер 2 балл
Стикер 3 балл
Стикер 2 балл
Стикер 3 балл |
Оқулық
Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Плакат /слайд/ |
|
Үй тапсырмасы |
§ 3.9 |
|
|
шағым қалдыра аласыз













