|
Педагогтің аты-жөні |
Құспанова Ж.А. |
||||||||||||||||||
|
Күні: |
07.04.2025 |
||||||||||||||||||
|
Сынып: 4А |
Қатысушылар саны: 22 |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
№135 Санды және әріпті өрнектер. Өрнектерді түрлендіру |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.1.1 - сандық және әріптік өрнектерді түрлендіру 4.2.1.7 төрт амалдан артық жақшалы және жақшасыз өрнектерде арифметикалық амалдардың орындалу тәртібін анықтау, олардың мәнін табу |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Санды және әріпті өрнектерді түрлендіруді үйренеді. Жақшалы және жақшасыз өрнектерде арифметикалық амалдардың орындалу тәртібін анықтайды және олардың мәнін табады. |
||||||||||||||||||
|
Құндылықты дарыту |
Ай құндылығы: еңбекқорлық және кәсіби біліктілік Апталық дәйек сөз: «Патриотизмі жоқ халық жаны жоқ тәнмен тең» |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың басы 2 мин 4 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу. Оқушылардың көңіл-күйін анықтау Ширату. "Иә немесе Жоқ"ойыны 1.Күн — бұл жұлдыз. → ИӘ 2.Айда күн сайын жаңбыр жауады. → ЖОҚ 3.Күн бізге жылу мен жарық береді. → ИӘ 4.Ай – Жердің серігі. → ИӘ 5.Күн түнде шығады. → ЖОҚ 6.Айдың өз жарығы бар. → ЖОҚ Өткенді еске түсіру Қосындыны санға көбейту ережесін айт. Айырманы санға көбейту ережесін айт.
|
Күн мен ай туралы берілген сөйлемге жауап береді. Ережелерді еске түсіреді. |
Мадақтау Қолдау |
Слайд Слайд |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 5 мин 12 мин 2 мин 5 минут 5 мин |
Жаңа сабақ тақырыбы мен мақсатын хабарлау Көрсетілім (түсіну) Топтық жұмыс 1-топ 4 а)Үлестірімділік қасиетті қолданып, өрнектерді ықшамда. 7х+ 2х=9x 11у – 3у=8y 9а+ 6а=15a 13с– 3с=10c 2-топ 4 ә) Көбейтудің терімділік қасиетін қол данып, өрнекті ықшамда. 3х· 5 · 10 = (3 · 5 · 10)х=150x 70 · 50у· 2=(70*50*2)*y=7000y 4 · 2у· 15 = (4 · 2 · 15)у=120y 6а · 300 · 50=(6*300*50)*a=90000a 3-топ 8 т Өрнектерді ықшамдап, олардың мәнін тап. 5x+ 8x,мұндағы x= 13 5x+8x=13x=13*13=169 12у– 6у,мұндағы у= 6 12y-6y=6y=6*6=36 Қабілеті төмен оқушыға тапсырма Өрнектің мәнін тап Берілген мәндерді орнына қойып
есепте: а)
4*a +
2 = _____________________ Сергіту сәті «Қызық факт – Сенесің бе?»
Топтық жұмыс 1-топ (131 364 : 41 – 19 000 : 25) : 52=47 2-топ (7 294 : 14 + 12 960 : 27) : 91=11 3-топ 288 · 703 : (405 060 – 404 916)=1406 Жеке жұмыс Мүмкін болған жағдайда өрнекті ықшамда. b+ 5b + 6b= 12b 9р+ 20р+ 8р=37p 6а– 4а =2a 12х– 10у 10а+ 3а+ 2c 2 + 5х+ 3 + 5х =5+10x Қабілеті төмен оқушыға тапсырма «Сәйкестендіру» әдісі
|
Жаңа ақпаратпен танысады.
Өрнектерді ықшамдайды.
Өрнектерді ықшамдайды,мәнін табады.
Өрнектің мәнін табады
Шапшаң жауап береді.
Топпен бірлесе орындайды.
Өз бетімен өрнекті ықшамдайды.
Сәйкестендір тапсырмасын орындайды.
|
Дескриптор: -үлестірімділік қасиетті қолданып, өрнектерді ықшамдайды.4балл
Дескриптор: -Көбейтудің терімділік қасиетін қол данып, өрнекті ықшамдайды.4балл
Дескриптор: -Өрнектерді ықшамдайды;2балл -мәнін табады.2балл
Дескриптор: Өрнектің мәнін табады.4балл
Мадақтау
Дескриптор: -Амалдардың орындалу ретін анықтайды және есептейді. 2 балл.
Дескриптор: - Мүмкін болған жағдайда өрнекті ықшамдайды.4 балл.
Дескриптор: -Математикалық түсініктерді анықтайды..4балл |
слайдтар
флипчарт,маркер
флипчарт,маркер
Слайд
Дәптер
Парақша
|
|
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 2 мин
|
Тест тапсырмасы
|
Дұрыс жауап нұсқасын көрсетеді. |
Мадақтау |
|
|||||||||||||||
|
Рефлексия 3 мин
|
«
Үйге тапсырма: 23бет 11а, 11ә. Бағалау |
Сабақ бойынша алған әсерлерін зымырандар арқылы көрсетеді.
Жинаған балдарын санайды. |
Бағалау парақшасы
«Айға сапар» |
Слайд |
|
||||||||||||||
Тапсырма.Өрнектің мәнін тап.
Берілген мәндерді орнына қойып
есепте:
a =
3,
b =
5,
x =
2,
m =
6
а)
4*a +
2 = _____________________
ә) b * 2 +
6 = __________________
б) 3* x +
x × 2 = ________________
в) m – m :
3 = _________________
Дескриптор:
Өрнектің мәнін табады.4балл
Тапсырма.Өрнектің мәнін тап.
Берілген мәндерді орнына қойып
есепте:
a =
3,
b =
5,
x =
2,
m =
6
а)
4*a +
2 = _____________________
ә) b * 2 +
6 = __________________
б) 3* x +
x × 2 = ________________
в) m – m :
3 = _________________
Дескриптор:
Өрнектің мәнін табады.4балл
Тапсырма.Өрнектің мәнін тап.
Берілген мәндерді орнына қойып
есепте:
a =
3,
b =
5,
x =
2,
m =
6
а)
4*a +
2 = _____________________
ә) b * 2 +
6 = __________________
б) 3* x +
x × 2 = ________________
в) m – m :
3 = _________________
Дескриптор:
Өрнектің мәнін табады.4балл
Тапсырма. Сәйкестендір.
|
Санды өрнек |
|
7 < х < 9 |
|
Әріпті өрнек |
45+78*2 |
|
|
Қос теңсіздік |
х : 40=320 |
|
|
Теңдеу |
12х– 10у |
-Математикалық түсініктерді анықтайды..4балл
Тапсырма. Сәйкестендір.
|
Санды өрнек |
|
7 < х < 9 |
|
Әріпті өрнек |
45+78*2 |
|
|
Қос теңсіздік |
х : 40=320 |
|
|
Теңдеу |
12х– 10у |
-Математикалық түсініктерді анықтайды..4балл
Тапсырма. Сәйкестендір.
|
Санды өрнек |
|
7 < х < 9 |
|
Әріпті өрнек |
45+78*2 |
|
|
Қос теңсіздік |
х : 40=320 |
|
|
Теңдеу |
12х– 10у |
-Математикалық түсініктерді анықтайды..4балл
Тапсырма. Сәйкестендір.
|
Санды өрнек |
|
7 < х < 9 |
|
Әріпті өрнек |
45+78*2 |
|
|
Қос теңсіздік |
х : 40=320 |
|
|
Теңдеу |
12х– 10у |
-Математикалық түсініктерді анықтайды..4балл
1 тоқсан
4А сыныбы 21/9
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100
Сыныптың жалпы білім сап. %: 52,
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
5 |
|
|
6 |
4 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
|
|
7 |
3 |
3 |
4 |
4 |
3 |
3 |
|
|
8 |
4 |
4 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
9 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
10 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
13 |
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
16 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
18 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
19 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
21 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
|
5 |
4 |
3 |
3 |
5 |
4 |
4 |
|
|
4 |
11 |
11 |
9 |
10 |
8 |
9 |
|
|
3 |
6 |
7 |
9 |
6 |
9 |
8 |
|
Пән б-ша білім сап. % |
71% |
67% |
57% |
71% |
57% |
62% |
|
|
Үлгерімі |
Саны |
Сыныптағы % |
АТЫ-ЖӨНІ |
|||
|
Үздік оқушылар |
3/3 |
14% / 33% |
|
|
|
|
|
Қуанышбаева Ж. |
|
|
||||
|
Үлгерімі жақсы оқушылар |
Барлығы |
8/3 |
38%/ 33% |
|
|
|
|
Амантай А. |
|
|
||||
|
Бір "4" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Үлгерімі орташа оқушылар |
Барлығы |
10/3 |
45%/33% |
|
|
|
|
Бердиаман Қ. |
|
|
||||
|
Бір "3" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
2 тоқсан
4А сыныбы 21/9
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100
Сыныптың жалпы білім сап. %: 52,
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Дүниетану |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
5 |
|
|
6 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
3 |
|
|
7 |
3 |
4 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
|
|
8 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
13 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
16 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
19 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
18 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
21 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
9 |
4 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
5 |
|
|
10 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
4 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
|
5 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
4 |
6 |
|
|
4 |
10 |
11 |
10 |
11 |
11 |
7 |
7 |
|
|
3 |
8 |
7 |
8 |
7 |
6 |
10 |
8 |
|
|
1 тоқсан Пән б-ша білім сап. % |
71% |
- |
67% |
57% |
71% |
57% |
62% |
|
|
2 тоқсан Пән б-ша білім сап. % |
62% |
67% |
62% |
67% |
71% |
52% |
62% |
|
|
Айырма |
-9 |
- |
-5 |
+10 |
- |
-5 |
- |
|
Үлгерімі |
Саны |
Сыныптағы % |
АТЫ-ЖӨНІ |
|||
|
Үздік оқушылар |
3/3 |
14%/ 33% |
|
|
|
|
|
Қуанышбаева Ж. |
|
|
||||
|
Үлгерімі жақсы оқушылар |
Барлығы |
8/3 |
38%/ 33% |
|
|
|
|
Амантай А. |
|
|
||||
|
Бір "4" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Үлгерімі орташа оқушылар |
Барлығы |
10/3 |
48%/33% |
|
|
|
|
Бозжанов А. |
|
|
||||
|
Бір "3" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
3 тоқсан 4А сыныбы 22/10
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100 Сыныптың жалпы білім сап. %: 55
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
3 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
4 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
6 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
7 |
4 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
|
|
8 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
9 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
10 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
3 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
13 |
4 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
16 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
18 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
19 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
21 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
22 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІІ т. Сапа |
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІ т. Сапа |
|
|
|
|
|
|
|
|
Айырма |
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Санды және әріпті өрнектер. Өрнектерді түрлендіру
Санды және әріпті өрнектер. Өрнектерді түрлендіру
|
Педагогтің аты-жөні |
Құспанова Ж.А. |
||||||||||||||||||
|
Күні: |
07.04.2025 |
||||||||||||||||||
|
Сынып: 4А |
Қатысушылар саны: 22 |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
№135 Санды және әріпті өрнектер. Өрнектерді түрлендіру |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.1.1 - сандық және әріптік өрнектерді түрлендіру 4.2.1.7 төрт амалдан артық жақшалы және жақшасыз өрнектерде арифметикалық амалдардың орындалу тәртібін анықтау, олардың мәнін табу |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Санды және әріпті өрнектерді түрлендіруді үйренеді. Жақшалы және жақшасыз өрнектерде арифметикалық амалдардың орындалу тәртібін анықтайды және олардың мәнін табады. |
||||||||||||||||||
|
Құндылықты дарыту |
Ай құндылығы: еңбекқорлық және кәсіби біліктілік Апталық дәйек сөз: «Патриотизмі жоқ халық жаны жоқ тәнмен тең» |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың басы 2 мин 4 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу. Оқушылардың көңіл-күйін анықтау Ширату. "Иә немесе Жоқ"ойыны 1.Күн — бұл жұлдыз. → ИӘ 2.Айда күн сайын жаңбыр жауады. → ЖОҚ 3.Күн бізге жылу мен жарық береді. → ИӘ 4.Ай – Жердің серігі. → ИӘ 5.Күн түнде шығады. → ЖОҚ 6.Айдың өз жарығы бар. → ЖОҚ Өткенді еске түсіру Қосындыны санға көбейту ережесін айт. Айырманы санға көбейту ережесін айт.
|
Күн мен ай туралы берілген сөйлемге жауап береді. Ережелерді еске түсіреді. |
Мадақтау Қолдау |
Слайд Слайд |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 5 мин 12 мин 2 мин 5 минут 5 мин |
Жаңа сабақ тақырыбы мен мақсатын хабарлау Көрсетілім (түсіну) Топтық жұмыс 1-топ 4 а)Үлестірімділік қасиетті қолданып, өрнектерді ықшамда. 7х+ 2х=9x 11у – 3у=8y 9а+ 6а=15a 13с– 3с=10c 2-топ 4 ә) Көбейтудің терімділік қасиетін қол данып, өрнекті ықшамда. 3х· 5 · 10 = (3 · 5 · 10)х=150x 70 · 50у· 2=(70*50*2)*y=7000y 4 · 2у· 15 = (4 · 2 · 15)у=120y 6а · 300 · 50=(6*300*50)*a=90000a 3-топ 8 т Өрнектерді ықшамдап, олардың мәнін тап. 5x+ 8x,мұндағы x= 13 5x+8x=13x=13*13=169 12у– 6у,мұндағы у= 6 12y-6y=6y=6*6=36 Қабілеті төмен оқушыға тапсырма Өрнектің мәнін тап Берілген мәндерді орнына қойып
есепте: а)
4*a +
2 = _____________________ Сергіту сәті «Қызық факт – Сенесің бе?»
Топтық жұмыс 1-топ (131 364 : 41 – 19 000 : 25) : 52=47 2-топ (7 294 : 14 + 12 960 : 27) : 91=11 3-топ 288 · 703 : (405 060 – 404 916)=1406 Жеке жұмыс Мүмкін болған жағдайда өрнекті ықшамда. b+ 5b + 6b= 12b 9р+ 20р+ 8р=37p 6а– 4а =2a 12х– 10у 10а+ 3а+ 2c 2 + 5х+ 3 + 5х =5+10x Қабілеті төмен оқушыға тапсырма «Сәйкестендіру» әдісі
|
Жаңа ақпаратпен танысады.
Өрнектерді ықшамдайды.
Өрнектерді ықшамдайды,мәнін табады.
Өрнектің мәнін табады
Шапшаң жауап береді.
Топпен бірлесе орындайды.
Өз бетімен өрнекті ықшамдайды.
Сәйкестендір тапсырмасын орындайды.
|
Дескриптор: -үлестірімділік қасиетті қолданып, өрнектерді ықшамдайды.4балл
Дескриптор: -Көбейтудің терімділік қасиетін қол данып, өрнекті ықшамдайды.4балл
Дескриптор: -Өрнектерді ықшамдайды;2балл -мәнін табады.2балл
Дескриптор: Өрнектің мәнін табады.4балл
Мадақтау
Дескриптор: -Амалдардың орындалу ретін анықтайды және есептейді. 2 балл.
Дескриптор: - Мүмкін болған жағдайда өрнекті ықшамдайды.4 балл.
Дескриптор: -Математикалық түсініктерді анықтайды..4балл |
слайдтар
флипчарт,маркер
флипчарт,маркер
Слайд
Дәптер
Парақша
|
|
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 2 мин
|
Тест тапсырмасы
|
Дұрыс жауап нұсқасын көрсетеді. |
Мадақтау |
|
|||||||||||||||
|
Рефлексия 3 мин
|
«
Үйге тапсырма: 23бет 11а, 11ә. Бағалау |
Сабақ бойынша алған әсерлерін зымырандар арқылы көрсетеді.
Жинаған балдарын санайды. |
Бағалау парақшасы
«Айға сапар» |
Слайд |
|
||||||||||||||
Тапсырма.Өрнектің мәнін тап.
Берілген мәндерді орнына қойып
есепте:
a =
3,
b =
5,
x =
2,
m =
6
а)
4*a +
2 = _____________________
ә) b * 2 +
6 = __________________
б) 3* x +
x × 2 = ________________
в) m – m :
3 = _________________
Дескриптор:
Өрнектің мәнін табады.4балл
Тапсырма.Өрнектің мәнін тап.
Берілген мәндерді орнына қойып
есепте:
a =
3,
b =
5,
x =
2,
m =
6
а)
4*a +
2 = _____________________
ә) b * 2 +
6 = __________________
б) 3* x +
x × 2 = ________________
в) m – m :
3 = _________________
Дескриптор:
Өрнектің мәнін табады.4балл
Тапсырма.Өрнектің мәнін тап.
Берілген мәндерді орнына қойып
есепте:
a =
3,
b =
5,
x =
2,
m =
6
а)
4*a +
2 = _____________________
ә) b * 2 +
6 = __________________
б) 3* x +
x × 2 = ________________
в) m – m :
3 = _________________
Дескриптор:
Өрнектің мәнін табады.4балл
Тапсырма. Сәйкестендір.
|
Санды өрнек |
|
7 < х < 9 |
|
Әріпті өрнек |
45+78*2 |
|
|
Қос теңсіздік |
х : 40=320 |
|
|
Теңдеу |
12х– 10у |
-Математикалық түсініктерді анықтайды..4балл
Тапсырма. Сәйкестендір.
|
Санды өрнек |
|
7 < х < 9 |
|
Әріпті өрнек |
45+78*2 |
|
|
Қос теңсіздік |
х : 40=320 |
|
|
Теңдеу |
12х– 10у |
-Математикалық түсініктерді анықтайды..4балл
Тапсырма. Сәйкестендір.
|
Санды өрнек |
|
7 < х < 9 |
|
Әріпті өрнек |
45+78*2 |
|
|
Қос теңсіздік |
х : 40=320 |
|
|
Теңдеу |
12х– 10у |
-Математикалық түсініктерді анықтайды..4балл
Тапсырма. Сәйкестендір.
|
Санды өрнек |
|
7 < х < 9 |
|
Әріпті өрнек |
45+78*2 |
|
|
Қос теңсіздік |
х : 40=320 |
|
|
Теңдеу |
12х– 10у |
-Математикалық түсініктерді анықтайды..4балл
1 тоқсан
4А сыныбы 21/9
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100
Сыныптың жалпы білім сап. %: 52,
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
5 |
|
|
6 |
4 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
|
|
7 |
3 |
3 |
4 |
4 |
3 |
3 |
|
|
8 |
4 |
4 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
9 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
10 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
13 |
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
16 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
18 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
19 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
21 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
|
5 |
4 |
3 |
3 |
5 |
4 |
4 |
|
|
4 |
11 |
11 |
9 |
10 |
8 |
9 |
|
|
3 |
6 |
7 |
9 |
6 |
9 |
8 |
|
Пән б-ша білім сап. % |
71% |
67% |
57% |
71% |
57% |
62% |
|
|
Үлгерімі |
Саны |
Сыныптағы % |
АТЫ-ЖӨНІ |
|||
|
Үздік оқушылар |
3/3 |
14% / 33% |
|
|
|
|
|
Қуанышбаева Ж. |
|
|
||||
|
Үлгерімі жақсы оқушылар |
Барлығы |
8/3 |
38%/ 33% |
|
|
|
|
Амантай А. |
|
|
||||
|
Бір "4" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Үлгерімі орташа оқушылар |
Барлығы |
10/3 |
45%/33% |
|
|
|
|
Бердиаман Қ. |
|
|
||||
|
Бір "3" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
2 тоқсан
4А сыныбы 21/9
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100
Сыныптың жалпы білім сап. %: 52,
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Дүниетану |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
5 |
|
|
6 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
3 |
|
|
7 |
3 |
4 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
|
|
8 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
13 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
16 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
19 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
18 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
21 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
9 |
4 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
5 |
|
|
10 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
4 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
|
5 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
4 |
6 |
|
|
4 |
10 |
11 |
10 |
11 |
11 |
7 |
7 |
|
|
3 |
8 |
7 |
8 |
7 |
6 |
10 |
8 |
|
|
1 тоқсан Пән б-ша білім сап. % |
71% |
- |
67% |
57% |
71% |
57% |
62% |
|
|
2 тоқсан Пән б-ша білім сап. % |
62% |
67% |
62% |
67% |
71% |
52% |
62% |
|
|
Айырма |
-9 |
- |
-5 |
+10 |
- |
-5 |
- |
|
Үлгерімі |
Саны |
Сыныптағы % |
АТЫ-ЖӨНІ |
|||
|
Үздік оқушылар |
3/3 |
14%/ 33% |
|
|
|
|
|
Қуанышбаева Ж. |
|
|
||||
|
Үлгерімі жақсы оқушылар |
Барлығы |
8/3 |
38%/ 33% |
|
|
|
|
Амантай А. |
|
|
||||
|
Бір "4" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Үлгерімі орташа оқушылар |
Барлығы |
10/3 |
48%/33% |
|
|
|
|
Бозжанов А. |
|
|
||||
|
Бір "3" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
3 тоқсан 4А сыныбы 22/10
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100 Сыныптың жалпы білім сап. %: 55
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
3 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
4 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
6 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
7 |
4 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
|
|
8 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
9 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
10 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
3 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
13 |
4 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
16 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
18 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
19 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
21 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
22 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІІ т. Сапа |
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІ т. Сапа |
|
|
|
|
|
|
|
|
Айырма |
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

Өз
зымыраныңды таңда» әдісі













