Материалдар / Санды теңсіздіктер және олардың қасиеттері
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Санды теңсіздіктер және олардың қасиеттері

Материал туралы қысқаша түсінік
"Санды теңсіздіктер және олардың қасиеттері" тақырыбындағы ашық сабақ , сергіту сәті , топқа бөлу, әдіс тәсілдер қолдану
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
12 Мамыр 2023
240
0 рет жүктелген
250 ₸
Бүгін алсаңыз
+13 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +13 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бөлім:

6.3В Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер және олардың жүйесі.

Мұғалімнің аты-жөні:

Сұлтанхан Ақерке Нұрмаханқызы

Күні:

31.01.23ж

Сынып: 6 «Б»

Сабаққа қатысқандар саны: қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Санды теңсіздіктер және олардың қасиеттері

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты:

6.2.2.5 тура санды теңсіздіктердің қасиеттерін білу және қолдану;

6.2.2.6 теңсіздіктерді қосу, азайту, көбейту және бөлуді түсіну, қолдану;

Сабақтың мақсаты:

  • санды теңсіздіктер анықтамасын біледі;

  • тура санды теңсіздіктер анықтамасын біледі;

  • санды теңсіздіктердің қасиеттерін біледі;

  • тура санды теңсіздіктерге амалдар қолдана алады;

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі

Мұғалім әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы






























Сабақтың ортасы


1 минут


































































I.Ұйымдастыру кезеңі.

Оқушылармен сәлемдесу.

Сыныпты түгендеу.

Сабаққа дайындығын тексеру.



Топқа бөлу.

1 топ – « Қатаң теңсіздік »

2 топ – « Қатаң емес теңсіздік »

3 топ – « Қостеңсіздік »


II.Үй жұмысын тексеру.

«Бағдаршам» әдісі арқылы үй жұмысын тексереді.

917

теңсіздігінің екі жақ бөлігін санына бөлгенде шығатын тура теңсіздікті жазыңдар.














III.Топтық жұмыс.

(Өткен сабаққа шолу)

Санды теңсіздіктердің 6-қасиетін әр топқа 2-қасиетінен беріледі.Әр топ берілген тапсырманы қорғап шығады.

1-қасиет.















Деңгейлік тапсырма:

«Ой толғаныс» әдісі

















IV.Жеке жұмыс. «Кір жайғыш» әдісі.

918

Теңсіздіктерді қосыңдар:




Сергіту сәті. «Мені қайтала» әдісі.



V.Жұптық жұмыс. «Пазл» әдісі.

1)


2)


3)


4)



VI.Сабақты қорытындылау:

«Кім жылдам» әдісі

1)


2)


3)


4)


Үйге тапсырма:


Кері байланыс. «Instagram» әдісі

«Лайк» - Сабақты жақсы түсіндім

«Пікір» - Сұрақтарым бар

«Бөлісу» - Түсінгеніммен бөлісе аламын.
















Оқушылар түрлі-түсті қағаздағы белгілерді таңдау арқылы үш топқа бөлініп, орындарына отырады




Слайдтағы есептердің жауаптарымен дәптердегі жауаптар сәйкестігін тексереді. Барлық есебі дұрыс болса-«жасыл» көзін,

жартылай дұрыс болса-«сары» көзін,

дұрыс болмаса-«қызыл» көзін көтереді.

917




















Кестеде шатасқан әріптерден математика сабағына байланысты сөздерді табады.


















Жіпте ілініп тұрған киімдерді таңдап, тақтаға есептерді орындайды.


Дескриптор:

-

-










1 топтың 4 жұбы пазлдағы есептерді шығару арқылы суретті құрайды.









Экран бетіне есеппен 4 жауап шығады. Оқушылар дұрыс жауабын айтады.









Карточкаларға ник жазылатын жерге есімін, фото тұратын жерге өз ойымен немесе пікірімен бөліседі.

















«Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалау.














2 балл














Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!