Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: |
5.3a Мәтінді есептер |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
09.01.2025 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуға берілген есептер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.24 санның бөлігін табу және бөлігі бойынша санды табу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
санның бөлігін табады; санның бөлігі бойынша санды табады. |
|
|
Құндылық |
Талап бар жерде тәртіп бар |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу, сабаққа дайындығын тексеру. Үй жұмысын тексеру «Word wall» бағдарламасы Қызығушылығын ояту Сабақтың тақырыбын, оқу мақсатын хабарлау |
Оқушылар амандасады. |
Қб. Плюс-минус әдісі |
Бөлшектерді көбейту және бөлу.5 сынып
|
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып «Бірге ойлаймыз» әдісі (жұптық) №669-670 «Кім алғыр» Функционалдық-сауаттылық тапсырмасы: (топпен)
Жеке жұмыс (ЕБҚБ)
|
Дескриптор Санның бөлігін табады; Бөлігі бойынша санды табады. Дескриптор: Білім алушы - сурет бойынша cанның бөлігін табады. Дескриптор: Білім алушы - cанның бөлігін есептейді; - қосуды / азайтуды орындайды. Дескриптор Санның бөлігін табады; Бөлігі бойынша санды табады. |
Қб. Бірін-бірі бағалау Қб. Мұғалімнің бағалауы Қб. Өзін-өзі бағалау |
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
Бекіту тапсырмасы
Сабақтың тақырыбын, оқу мақсатын талқылау Біз мақсатқа жеттік пе?
Рефлексия. «Қызық. Қиын. Құнды»
Бағалау. 10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалау
|
Оқушылар бүгінгі сабаққа кері байланыс береді. |
1-10 балл |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуға берілген есептер 5-сынып
Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуға берілген есептер 5-сынып
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: |
5.3a Мәтінді есептер |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
09.01.2025 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуға берілген есептер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.24 санның бөлігін табу және бөлігі бойынша санды табу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
санның бөлігін табады; санның бөлігі бойынша санды табады. |
|
|
Құндылық |
Талап бар жерде тәртіп бар |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу, сабаққа дайындығын тексеру. Үй жұмысын тексеру «Word wall» бағдарламасы Қызығушылығын ояту Сабақтың тақырыбын, оқу мақсатын хабарлау |
Оқушылар амандасады. |
Қб. Плюс-минус әдісі |
Бөлшектерді көбейту және бөлу.5 сынып
|
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып «Бірге ойлаймыз» әдісі (жұптық) №669-670 «Кім алғыр» Функционалдық-сауаттылық тапсырмасы: (топпен)
Жеке жұмыс (ЕБҚБ)
|
Дескриптор Санның бөлігін табады; Бөлігі бойынша санды табады. Дескриптор: Білім алушы - сурет бойынша cанның бөлігін табады. Дескриптор: Білім алушы - cанның бөлігін есептейді; - қосуды / азайтуды орындайды. Дескриптор Санның бөлігін табады; Бөлігі бойынша санды табады. |
Қб. Бірін-бірі бағалау Қб. Мұғалімнің бағалауы Қб. Өзін-өзі бағалау |
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
Бекіту тапсырмасы
Сабақтың тақырыбын, оқу мақсатын талқылау Біз мақсатқа жеттік пе?
Рефлексия. «Қызық. Қиын. Құнды»
Бағалау. 10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалау
|
Оқушылар бүгінгі сабаққа кері байланыс береді. |
1-10 балл |
|
шағым қалдыра аласыз
















