Материалдар / Санның квадраты және кубы 3 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Санның квадраты және кубы 3 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
ұстаздарға дайын сабақ керек болған жағдайда
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
17 Ақпан 2021
1000
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады



Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Мектеп: №2 Жамбыл ат.о.м

Сәндік қолданбалы өнер Мұғалімнің аты-жөні: Карагаева А.С.

Күні:

Сынып: 3 «Б»

Пәні: Математика Қатысқандар: Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Санның квадраты және кубы

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

3.1.2.1 бөлшекті бүтіннің бір не бірнеше бөлігі және бөліндісі ретінде түсіну, санның квадратын бірдей екі көбейткіштің көбейтіндісі ретінде, кубын –бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі ретінде түсінеді

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: Санның квадратын бірдей екі көбейткіштің көбейтіндісі түрінде ,кубын бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі ретінде түсіну

Оқушылардың басым бөлігі: Санның квадратын бірдей екі көбейткіштің көбейтіндісі ретінде ,кубын бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі ретінде түсінеді

Кейбір оқушылар: Санның квадратын бірдей екі көбейткіштің көбейтіндісі түрінде ,кубын бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі ретінде түсінеді және есеп құрастыра алады

Бағалау критерийлері

. -Санның квадратын бірдей екі көбейткіштің ретінде біледі.

-Кубын –бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі ретінде түсінеді.


Тілдік мақсаттар

Квадрат,куб

Құндылықтарды дарыту

Өмір бойы білім алу

Пәнаралық байланыстар

жаратылыстану

Алдыңғы меңгерген білім

Көбейту мен бөлу



Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы




2мин







Сабақтың ортасы



10 минут

























(Ұ) Психологиялық ахуал «Тілектер бұрқасыны»


Топқа бөлу


-Қолдарыңдағы бөліктерден не құрастыруға болады


-Ұлттық ою-өрнектерді қайдан көреміз


- Оны сәндік қолданбалы өнер деп атайды екен


ҚБ «Үш шапалақ»


Онда мұражайға барып қайтайық


(С) Галереяны шарлау


Осы бұйымдар қандай материалдан жасалғанын білгілерің келе ме?

Ағаш сазбалшық тері киіз

36 25 27 8


ҚБ «Жарайсың»

- Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы қандай болады деп ойлайсыңдар?

- Сендер бүгінгі сабақта санның квадраты мен кубын есептейтін боласыңдар.

Сергіту сәті

(Т)

І –топ сандардың квадраты мен кубын бірдей көбейткіштердің көбейтіндісі ретінде жазып есептейді

Сандардың квадраты мен кубын бірдей көбейткіштердің көбейтіндісі түрінде жаз және есепте.

3 3+28= 8 2 -2 3=

62+4 2= 9 2-3 3 =

ІІ- топ Сандардың квадраты мен кубын есептейді

1 3= 5 2= 8 2= 2 3=

9 2= 6 2=

Сәйкестендір

8 Екі көбейтіндінің

81 көбейтіндісі болатын

64 сан

9

27 Үш көбейткіштің

25 көбейтіндісі болатын

125 сан


ІІІ- топ Сәйкестендіру

Қорғайды топтар бірін-бірі бағалайды

Бағалау критерийі:

Санның квадратын, кубын табады

Дескриптор:

-Санның квадратын екі көбейткіш түрінде көрсетті.

-Санның кубын үш көбейткіш түрінде көрсетті.







фигуралар



түрлі бұйымдар


тостаған,

торсық,күбі

көрпеше



Интер белсенді тақта





Плакат,

фломастер

Сабақтың соңы

3 мин


Рефлексия

Бір +

Бір -






Дифференциация оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз?

Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?









Бағалау- оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?










Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы










Тақырыпқа сай есептер құрастырады

Үш шапалақ

Екі жұлдыз, бір тілек

Интерактивті тақта

Сергіту сәті

Сабақ бойынша рефлексия


Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда сұрақтарға жауап беріңіз.

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта дифференциация дұрыс жүргізілді ме?

Сабақтың уақыттың кезеңдері сақталды ма?

Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?


Жалпы баға



Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы,оқу туралы да)?

1: «Галереяны шарлау» әдісі оқушыларға қызықты болды.Себебі оқушылар галерея аралап, есептердің жауабын тапты.

2: Топтық жұмыста оқушылар бірлесе ынтымақтаса тапсырмаларды орындады.

Сабақты жақсарту үшін қандай өзгеріс енгізуге болады ( оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?


1: Қалыптастырушы бағалаудың түрлерін тиімді қолдану.

2: Оқушыларға жұптық және жеке тапсырмалар беру.

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылар туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?

Оқушыларға саралау тапсырмаларын беру.








Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!