Ашық сабақ
|
Пәні:Математика |
МЕКТЕП:№12 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі. |
|||
|
КҮНІ:19.12.2017ж |
Мұғалімнің аты жөні: |
Сералиева А |
||
|
СЫНЫП:3а |
Қатысқандар |
Қатыспағандар |
||
|
Сабақтың тақырыбы: Шаршының ауданы мен ұзындығы. |
|
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары(оқу бағдарламасына сілтеме) |
Оқушылардың өткен есептерді әртүрлі тәсілдермен шығара білу қабілетін бекіту; оқушылардың оқуіс –әрекетін қортындылауды жүзеге асыру. |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады:Берілген тапсырманы орындайды. шылардың көпшілігі орындай алады:Әртүрлі есептерді шығарады. Кейбір оқушылар орындай алады: Есепті өздігінен талдап шығара білуге дағдыланады. |
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге қатысты лексика мен терминология Диалогқа/жазылымға қажетті тіркестер |
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Отансүйгіштікке тәрбиелеу |
|||
|
Пәнаралық байланыстар |
Дүниетану |
|||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Интерактивті тақта |
|||
|
Бастапқы білім |
Әр түрлі есептер |
|||
|
Сабақ барысы |
|
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Парталарда суреттер тұрады, оқушылар мұғалімнің үстелінде жатқан суреттерді таңдап, сол сурет орналасқан партаға отырады. Сөйтіп 4 топ құрамыз. Күн жарығын алақанға саламын. Жүрегіме басып ұстай қаламын. |
Үлестірме қағаздар.Бағалау парақшалары. |
||
|
Сабақтың ортасы |
Ауызша тапсырма Постер қорғау «Есепті шығарудың түрлі тәсілдерін қарастыру»тақырыбында. Логикалық есептер. Оқулықпен жұмыс. Математикалық диктант. |
|||
|
Сабақтың соңы |
Кім тапқыр?...Ойлан, тап! |
|
||
|
Саралау- оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз?Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау- оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік, техникасының сақталуы |
||
|
1. Тапсырмаларды орындайды. 2. Есепті өздігінен талдап шығара білуге дағдыланады. |
«Арқа қағу», «Бағдаршам», «Бес бармақ» «Смайликтер» |
Постер жасағанда қайшыны абайлап ұстау. |
||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма?Бүгін оқушылар не үйренді?Сабақ қалай өтті?Қандай кедергілер болды?Не сәтті өтті?Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?(тапсырмалар сәйкес болды ма?)Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге? |
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Шаршының ауданы мен ұзындығы.
Ашық сабақ
|
Пәні:Математика |
МЕКТЕП:№12 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі. |
|||
|
КҮНІ:19.12.2017ж |
Мұғалімнің аты жөні: |
Сералиева А |
||
|
СЫНЫП:3а |
Қатысқандар |
Қатыспағандар |
||
|
Сабақтың тақырыбы: Шаршының ауданы мен ұзындығы. |
|
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары(оқу бағдарламасына сілтеме) |
Оқушылардың өткен есептерді әртүрлі тәсілдермен шығара білу қабілетін бекіту; оқушылардың оқуіс –әрекетін қортындылауды жүзеге асыру. |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады:Берілген тапсырманы орындайды. шылардың көпшілігі орындай алады:Әртүрлі есептерді шығарады. Кейбір оқушылар орындай алады: Есепті өздігінен талдап шығара білуге дағдыланады. |
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге қатысты лексика мен терминология Диалогқа/жазылымға қажетті тіркестер |
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Отансүйгіштікке тәрбиелеу |
|||
|
Пәнаралық байланыстар |
Дүниетану |
|||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Интерактивті тақта |
|||
|
Бастапқы білім |
Әр түрлі есептер |
|||
|
Сабақ барысы |
|
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Парталарда суреттер тұрады, оқушылар мұғалімнің үстелінде жатқан суреттерді таңдап, сол сурет орналасқан партаға отырады. Сөйтіп 4 топ құрамыз. Күн жарығын алақанға саламын. Жүрегіме басып ұстай қаламын. |
Үлестірме қағаздар.Бағалау парақшалары. |
||
|
Сабақтың ортасы |
Ауызша тапсырма Постер қорғау «Есепті шығарудың түрлі тәсілдерін қарастыру»тақырыбында. Логикалық есептер. Оқулықпен жұмыс. Математикалық диктант. |
|||
|
Сабақтың соңы |
Кім тапқыр?...Ойлан, тап! |
|
||
|
Саралау- оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз?Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау- оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік, техникасының сақталуы |
||
|
1. Тапсырмаларды орындайды. 2. Есепті өздігінен талдап шығара білуге дағдыланады. |
«Арқа қағу», «Бағдаршам», «Бес бармақ» «Смайликтер» |
Постер жасағанда қайшыны абайлап ұстау. |
||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма?Бүгін оқушылар не үйренді?Сабақ қалай өтті?Қандай кедергілер болды?Не сәтті өтті?Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?(тапсырмалар сәйкес болды ма?)Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге? |
|
|||
шағым қалдыра аласыз













