|
Педагогтың аты-жөні |
Абуова Гүлзира Ауелбекқызы |
|
Күні |
17.03.2025 ж |
|
Тақырып : |
Оқытудағы геймификация, жаңа мүмкіндіктер |
|
Мақсаты : |
|
|
Міндеті: |
|
|
Күтілетін нәтиже: |
|
Сабақтың барысы:
|
Қ/c |
Педагогтың әрекеті |
Тыңдаушының әрекеті |
|
1 |
Сәлемдесіп, психологиялық ахуал қалыптастыру. |
Шеңбер жасап ортаға тұрады. Бір-бірімен танысады |
|
2 |
Топтастыру: QR код арқылы үш топқа біріктіру. І топ “информтика” ІІ топ “цифрлық сауаттылық “ ІІІ топ “АКТ” |
QR кодты сканерлеу арқылы топтарға бірігеді. |
|
3 |
«Тalkingco.de» платформасы арқылы сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру. |
Телефондарымен QR сканерлеу арқылы сабақтың тақырыбы және мақсатымен танысады.
|
|
4 |
“Суреттер сөйлейді” әдісі арқылы ой қозғау. Экранға шығарылған сурет арқылы ойларын айту. |
Экрандағы суретке қарап өз ойларын айтады. |
|
5 |
«GimKit» платформасында онлайн ойын ойнап, нәтижесін көрсету |
Телефондарымен QR сканерлеу арқылы «GimKit «ойынына қатысады, нәтижесін көреді. |
|
6 |
«Joyteka» платформасында құрастырылған квест ойыны арқылы жасырылған сұрақтарға жауап беру. |
«Joyteka квест» ойыны арқылы жасырылған сұрақтарға жауап беріп, есікті ашады |
|
7 |
«ZipGrade» платформасында тест тапсырмаларын орындау. |
«ZipGrade» платформасында тест тапсырмаларын орындап нәтижесін тексертеді |
|
8 |
Кері байланыс: «Google forms» форматында кері байланыс беру. |
Тыңдаушылардың кері байланысы |
|
|
Мұғалімдер өз ойларын ортаға салып кері байланыс беру. Ұсыныстарын айту |
Керібайланыс беріп, ұсынысын айтады
|
Наурыз нұры
Наурыз нұры
Наурыз нұры
Наурыз нұры

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Шебер сабақ
Шебер сабақ
|
Педагогтың аты-жөні |
Абуова Гүлзира Ауелбекқызы |
|
Күні |
17.03.2025 ж |
|
Тақырып : |
Оқытудағы геймификация, жаңа мүмкіндіктер |
|
Мақсаты : |
|
|
Міндеті: |
|
|
Күтілетін нәтиже: |
|
Сабақтың барысы:
|
Қ/c |
Педагогтың әрекеті |
Тыңдаушының әрекеті |
|
1 |
Сәлемдесіп, психологиялық ахуал қалыптастыру. |
Шеңбер жасап ортаға тұрады. Бір-бірімен танысады |
|
2 |
Топтастыру: QR код арқылы үш топқа біріктіру. І топ “информтика” ІІ топ “цифрлық сауаттылық “ ІІІ топ “АКТ” |
QR кодты сканерлеу арқылы топтарға бірігеді. |
|
3 |
«Тalkingco.de» платформасы арқылы сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру. |
Телефондарымен QR сканерлеу арқылы сабақтың тақырыбы және мақсатымен танысады.
|
|
4 |
“Суреттер сөйлейді” әдісі арқылы ой қозғау. Экранға шығарылған сурет арқылы ойларын айту. |
Экрандағы суретке қарап өз ойларын айтады. |
|
5 |
«GimKit» платформасында онлайн ойын ойнап, нәтижесін көрсету |
Телефондарымен QR сканерлеу арқылы «GimKit «ойынына қатысады, нәтижесін көреді. |
|
6 |
«Joyteka» платформасында құрастырылған квест ойыны арқылы жасырылған сұрақтарға жауап беру. |
«Joyteka квест» ойыны арқылы жасырылған сұрақтарға жауап беріп, есікті ашады |
|
7 |
«ZipGrade» платформасында тест тапсырмаларын орындау. |
«ZipGrade» платформасында тест тапсырмаларын орындап нәтижесін тексертеді |
|
8 |
Кері байланыс: «Google forms» форматында кері байланыс беру. |
Тыңдаушылардың кері байланысы |
|
|
Мұғалімдер өз ойларын ортаға салып кері байланыс беру. Ұсыныстарын айту |
Керібайланыс беріп, ұсынысын айтады
|
Наурыз нұры
Наурыз нұры
Наурыз нұры
Наурыз нұры

шағым қалдыра аласыз













