|
Бөлім |
Өнер |
||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||
|
Күні: |
30.01.2025ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Н.Н. |
||||
|
Сынып: 3 Ә |
Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шебердің қолы ортақ «Зергер»Фариза Оңғарсынова «Тобылғы» Бауыржан Жақып.. |
||||
|
Оқу бағдарламасы на сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.5.1 өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу 3.2.2.1 шығарма мазмұны бойынша қолдануға (практикалық), бағалауға және шығармашылыққа негізделген сұрақтар қою және жауап беру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қосымша мәлімет алу және әңгімелеу |
||||
|
Құндылық |
Ұлттық мұраны қастерлеуге, қазақ тілін, мемлекеттік рәміздерді құрметтеуге, татулық, келісім, ынтымақ және ел бірлігін сақтауға, отаншылдық пен мемлекетшілдікке тәрбиелеу |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Сабақтың басы (2 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Лабиринт» ойыны |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар допты лабиринт арқылы жүргізіп, тесікке түсіреді |
|
Қатты қағаздан жасалған лабиринт, доп |
|
|
Сабақтың ортасы (3 мин) 11 мин |
Үй тапсырмасын тексеру 6-тапсырма 28-бет Сыныбыңда өнерпаз балалар бар ма? Олардың таңдаған өнері туралы 3 сұрақ дайында. «Ой қозғау» әдісі Суреттерге зер сал. Ортақ тақырып тап. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты жарияланады
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Дауыстап ойлану» әдісі Өлеңді оқы. Ақын сұрағына жауап бер. ЕББҚ Өлең не туралы? Талқылау сұрақтары: 1.Мәтіннен не білдің? |
Сыныбындаға өнерпаз балалардың таңдаған өнері туралы сұрақтар дайындайды
Суреттерге ортақ тақырып табады
Өлеңді түсініп оқып, тапсырмалар орындайды
|
Дескриптор: -сұрақтар жазады -1б Мадақтау Дескриптор: -өлеңнің негізгі ойын анықтайды-1б -бірінші сұраққа жауап береді-1б -екінші сұраққа жауап береді-1б -зергерлік өнер туралы әңгімелейді-1б ҚБ: Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
Оқулық 28-бет Оқулық 29- бет Қолсағат |
|
|
10 мин Сергіту сәті 2 минут |
2- тапсырма Жеке жұмыс «Саған сұрақ» әдісі Өлеңді тыңда Өлеңге сүйеніп, тобылғы туралы 3 сұраққа жауап бер. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Өлеңнен өзіңе қандай қажет ақпарат алдың? |
Сұрақтарға жауап береді |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -бірінші сұраққа жауап береді-1б -екінші сұраққа жауап береді-1б -үшінші сұраққа жауап береді-1б «Басбармақ» арқылы |
Аудиотыңдалым Таратпа қаламсап |
|
|
10 мин
|
3 – тапсырма Жеке жұмыс «Кесте» әдісі Зергерлік өнерге қатысты кесте бойынша сөйле. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырманы орындауда не қиын, не жеңіл болды? |
Кестеге жазады |
«Отшашу» арқылы бір-бірін бағалау Дескриптор: -осыған дейін білетінін жазады-1б -бүгінгі сабақтан білгенін жазады-1б -келешекте білгісі келетінін жазады-1б |
Таратпа қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы Рефлексия 7 мин |
Үйге тапсырма 8 –тапсырма 31-бет Рефлексия «Үш сұрақ» әдісі 1.Бүгінгі сабақтан не үйрендің? 2.Бүгінгі сабақтан өзіңе қажет қандай ақпарат алдың? 3.Бүгінгі сабақта қандай тапсырма оңай, не қиын болды? |
Сұрақтарға жауап береді
|
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Шебердің қолы ортақ ҚМЖ 3 сын әдебиет.docx
Шебердің қолы ортақ ҚМЖ 3 сын әдебиет.docx
|
Бөлім |
Өнер |
||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||
|
Күні: |
30.01.2025ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Н.Н. |
||||
|
Сынып: 3 Ә |
Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шебердің қолы ортақ «Зергер»Фариза Оңғарсынова «Тобылғы» Бауыржан Жақып.. |
||||
|
Оқу бағдарламасы на сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.5.1 өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу 3.2.2.1 шығарма мазмұны бойынша қолдануға (практикалық), бағалауға және шығармашылыққа негізделген сұрақтар қою және жауап беру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қосымша мәлімет алу және әңгімелеу |
||||
|
Құндылық |
Ұлттық мұраны қастерлеуге, қазақ тілін, мемлекеттік рәміздерді құрметтеуге, татулық, келісім, ынтымақ және ел бірлігін сақтауға, отаншылдық пен мемлекетшілдікке тәрбиелеу |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Сабақтың басы (2 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Лабиринт» ойыны |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар допты лабиринт арқылы жүргізіп, тесікке түсіреді |
|
Қатты қағаздан жасалған лабиринт, доп |
|
|
Сабақтың ортасы (3 мин) 11 мин |
Үй тапсырмасын тексеру 6-тапсырма 28-бет Сыныбыңда өнерпаз балалар бар ма? Олардың таңдаған өнері туралы 3 сұрақ дайында. «Ой қозғау» әдісі Суреттерге зер сал. Ортақ тақырып тап. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты жарияланады
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Дауыстап ойлану» әдісі Өлеңді оқы. Ақын сұрағына жауап бер. ЕББҚ Өлең не туралы? Талқылау сұрақтары: 1.Мәтіннен не білдің? |
Сыныбындаға өнерпаз балалардың таңдаған өнері туралы сұрақтар дайындайды
Суреттерге ортақ тақырып табады
Өлеңді түсініп оқып, тапсырмалар орындайды
|
Дескриптор: -сұрақтар жазады -1б Мадақтау Дескриптор: -өлеңнің негізгі ойын анықтайды-1б -бірінші сұраққа жауап береді-1б -екінші сұраққа жауап береді-1б -зергерлік өнер туралы әңгімелейді-1б ҚБ: Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
Оқулық 28-бет Оқулық 29- бет Қолсағат |
|
|
10 мин Сергіту сәті 2 минут |
2- тапсырма Жеке жұмыс «Саған сұрақ» әдісі Өлеңді тыңда Өлеңге сүйеніп, тобылғы туралы 3 сұраққа жауап бер. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Өлеңнен өзіңе қандай қажет ақпарат алдың? |
Сұрақтарға жауап береді |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -бірінші сұраққа жауап береді-1б -екінші сұраққа жауап береді-1б -үшінші сұраққа жауап береді-1б «Басбармақ» арқылы |
Аудиотыңдалым Таратпа қаламсап |
|
|
10 мин
|
3 – тапсырма Жеке жұмыс «Кесте» әдісі Зергерлік өнерге қатысты кесте бойынша сөйле. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырманы орындауда не қиын, не жеңіл болды? |
Кестеге жазады |
«Отшашу» арқылы бір-бірін бағалау Дескриптор: -осыған дейін білетінін жазады-1б -бүгінгі сабақтан білгенін жазады-1б -келешекте білгісі келетінін жазады-1б |
Таратпа қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы Рефлексия 7 мин |
Үйге тапсырма 8 –тапсырма 31-бет Рефлексия «Үш сұрақ» әдісі 1.Бүгінгі сабақтан не үйрендің? 2.Бүгінгі сабақтан өзіңе қажет қандай ақпарат алдың? 3.Бүгінгі сабақта қандай тапсырма оңай, не қиын болды? |
Сұрақтарға жауап береді
|
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
|
|
шағым қалдыра аласыз













