Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
Тақырыбы: Қысқа мерзімді сабақ жоспарының үлгілері.Мақсаты:Әріптестерге шеберлік сынып көрсету арқылы қысқа мерзімді сабақ жоспарын құруды бірлесіп шешу.Күтілетін нәтижесі:Мұғалімдер барлық оқушылар қол жеткізетін, нақты өлшенетін нәтижелері бар сабақты жоспарлаутәсілдерін әзірлейді. Сабақтың мақсаты мен міндетін айқындап алуға бірлесе отырып жол табады.Шеберлік сабағының барысы:
Жұмыс кезеңдері: кіріспе бөлімі
Кезеңнің мазмұны
Қатысушылардың іс- әрекеті
1.Ұйымдастыру кезеңі «Өзіңді тереңірек тани біл» әдісі Мақсаты: Мұғалімдерге семинардың мақсатымен таныстыру және ынтымақтастықатмосферасынқұруМіндеттері :1. Әріптестердібір-біріментаныстыру; 2.Топтарға бөлу. Күтілетіннәтиже: қатысушыларарасындаынтымақтастықатмосферасыорнайды.
Қорытынды:Қатысушылардың рефлексиясыМақсаты: Шеберлік сабағын өткізу тиімділігі мен құндылығын білу, алған білімдерін саралау.
Қалыптастырушы бағалау: «Екі жұлдыз, бір тілек» кері байланыс парағы.
Амандасуретінде. (танысу). Жаттығу. “Бумба – Юмбатайпасы.”«Меніңкөңіл-күйім» жаттығуыМақсаты: оқушылардыңкөңіл-күйінигеребілугежәнебасқаруға, қадағалауға, дұрысбағалайбілугетәрбиелеуАлдарыңдағыбланкігеөзкөңіл-күйлеріңдісуреттепсалыңдар .Топқа бөліну үшін қатысушылар үстел үстіндегі смайлик суреттерін таңдап алды. Олар үш топқа бөлінді. Топқа бөліну себебі практикалық бөлімде анықталады. Топқабөлінді;
Ресурстар: смайликтер
Топтар өз таңдаған оқу мақсатын негізге ала отырып берілген сабақ жоспары шаблоны негізінде үш деңгейлі оқу мақсатын әзірлейді
Сауалнама алынады.Сауалнама сұрақтары: 1.Бүгінгі семинардың сіз үшін тиімділігі?2.Бүгінгі семинарда берілген ақпараттардың сіз үшін құндылығы?3.Берілген әдістердің қайсысын өз іс-тәжірибеңізге қолданған болар едіңіз? «Екі жұлдыз, бір тілек»
Смайлик суреттерін бөліп алу арқылы мұғалімдер 3 топқа бөлінді.
Берілген сабақ жоспары шаблоны негізінде үш деңгейлі оқу мақсатын әзірлейді
Шеберлік сабағының соңында қатысушы мұғалімдерден сауалнама алынды. Сонымен қатар семинар құндылығы – практикалық жұмыстарды іс жүзінде көрсете отырып объективті бағалаудың қыр-сырын түсіну екенін білдірді.
Мұғалімдер сауалнама толтырады.
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз