Материалдар / Сен аулада не істейсің
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Сен аулада не істейсің

Материал туралы қысқаша түсінік
Сабақ жоспары
Авторы:
19 Қараша 2023
252
7 рет жүктелген
Материал тегін
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Білім беру ұйымының атауы

17 орта мектебі.

Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

III Менің отбасым және достарым

Педагогтің аты-жөні:

Дуйсенова Р.К

Күні:


Сынып: 1

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Сен аулада не істейсің?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

1.1.2.1 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну

1.2.5.1 Тыңдалым материалдың мазмұнын өз сөзімен сипаттау

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар берілген сөздердің мағынасын түсінеді.

Тыңдалым бойынша өз сөздерімен сипаттайды

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру

Өзін-өзі тексеру







Өткен білімді еске түсіру











Жаңа білім






























































Бекіту









Кері байланыс

Ертеңгілік шеңбері

Ең бірінші мұғалім мен балалар бір-бірімен амандасады.

-Сәлеметсиздер ме!

-Сәлеметсиз бе!



Өткен тақырып бойынша мұғалім сұрақтар қояды:

1.Сенің досыңның аты кім?

2.Ол неше жаста?

3.Досың нешінші сыныпта оқиды?

4.Ол қандай дос?






Тыңдалым,айтылым

Жаңа сөздер:

Аула-двор

Ойнаймын-играю

Сурет саламын-рисую



1-тапсырма.Тыңда.Қайтала.

Салем Айбек!

Салем Асқар.

Сен аулада не істейсің?

Мен доп ойнаймын.

Ал сен не істеп отырсың?

Мен сурет салып отырмын.


2-тарсырма.Сұраққа жауап бер.

Сен аулада не істейсің?









Сергіту сәті

Буратино тұрды,

Буратино созылды,

Буратино секілді,

Буратино жүгірді.


3-тапсырма. Тыңда,үлгі бойынша сөйлес.

Салем Айбек!

Салем Асқар!

Халің қалай?

Жақсы,рахмет!Сенің халің қалай?

Жақсы.Сен аулада не істейсің?

Мен аулада доп ойнаймын.


4-тапсырма.Суретке қара,боя


5-тапсырма.Сұраққа жауап бер.Белгіле



Мұғалім жаңа тақырып бойынша қорытындылау сұрақтарын қояды.

Бұл кім?

Сен аулада не істейсің?

Саған қандай ойын ұнайды?


Үй жұмысы:45бет,4-тапсырма


«Бағдаршам әдісі»

Қызыл-мүлдем түсінбедім.

Сары-жартылай түсіндім.

Жасыл-толық түсіндім.

Барлық оқушылар бір-біріне шеңбер бойы сұрақ қойып оған жауап береді.


Сұрақтарға жауап береді.

Менің досымның аты-Жандос.

Ол жеті жаста.

Досым бірінші сыныпта оқиды.

Ол өте адал дос.


Оқушылар тыңдайды, бірнеше рет қайталайды.




Оқушылар тыңдайды,қайталайды.





Сұраққа жауап береді.

Мен аулада футбол ойнаймын.

Мен аулада асық ойнаймын.












Түстерді ажырата біледі,бояйды.











Оқушылар сұрақтарға жауап береді.






Оқушылар сабақта алған білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін білдіреді.





Қолпаштау






























Дескриптор

Сұрақтарға дұрыс жауап береді.

-тілдік нормаларды сақтайды.







ҚБ мұғалімнің бағалауы











ҚБ мұғалімнің бағалауы



Қолпаштау










Суреттер,слайдтар

















Оқулық









Оқулық 44

Бет






























Оқулық 45бет






Жазу дәптері






















Материалды жүктеу

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!