|
Күні |
19.02.2024 ж |
||
|
Сынып, жетекші |
8 «А» Джанзакова А.Д |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Сен және Заң» |
||
|
Мақсаты |
Оқушыларға заң білімі саласынан мағлұмат беру; өз құқықтарын жете білуге, өз беттерімен салыстыра білуге, өмірде қолдана білуге үйрету; құқықтық білімдерін толықтыру |
||
|
Күтілетін нәтижелер |
Әрбір тұлғаның ой-өрісін кеңейтіп, білім алудағы кітаптың маңыздылығын айқындау, кітап оқу мәдениетін қалыптастырады |
||
|
Керекті жабдықтар |
Қазақстан Республикасының Конституциясы, «Бала құқығы» конвенциясы, заңдар жинағы слайд. |
||
|
Құндылықтар |
Талап Дұрыс қарым қатынас орната білу |
||
|
Сабақ барысы: |
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|
|
Кіріспе (5мин) Тұсаукесер (10мин.) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыруда шаттық шеңбері жүзеге асырылады. 3. Оқушыларды топтарға біріктіру. Қанатты
сөздер: |
Мұғаліммен амандасады. Оқушылар мұғаліммен амандасады презентация |
|
|
Негізгі бөлім (15мин) |
Балалар құқығының»
заңдары. «Тәртіп
орнат» «Заңсыз арал» Біз ешқандай заңы жоқ аралда өмір сүрсек, не
болар еді? (Оқушылар пікірі
тыңдалады). |
Слайдта бейнеленген суреттерге қарап, мәліметтерді тыңдайды
Оқушылар өз ойларын түйіндейді
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
|
|
Қорытынды (10мин.) |
«Заң білу
– заман талабы». «Бала құқығы». «Заңға бағыну – адамзат
міндеті». |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Сен және Заң»
«Сен және Заң»
|
Күні |
19.02.2024 ж |
||
|
Сынып, жетекші |
8 «А» Джанзакова А.Д |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Сен және Заң» |
||
|
Мақсаты |
Оқушыларға заң білімі саласынан мағлұмат беру; өз құқықтарын жете білуге, өз беттерімен салыстыра білуге, өмірде қолдана білуге үйрету; құқықтық білімдерін толықтыру |
||
|
Күтілетін нәтижелер |
Әрбір тұлғаның ой-өрісін кеңейтіп, білім алудағы кітаптың маңыздылығын айқындау, кітап оқу мәдениетін қалыптастырады |
||
|
Керекті жабдықтар |
Қазақстан Республикасының Конституциясы, «Бала құқығы» конвенциясы, заңдар жинағы слайд. |
||
|
Құндылықтар |
Талап Дұрыс қарым қатынас орната білу |
||
|
Сабақ барысы: |
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|
|
Кіріспе (5мин) Тұсаукесер (10мин.) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыруда шаттық шеңбері жүзеге асырылады. 3. Оқушыларды топтарға біріктіру. Қанатты
сөздер: |
Мұғаліммен амандасады. Оқушылар мұғаліммен амандасады презентация |
|
|
Негізгі бөлім (15мин) |
Балалар құқығының»
заңдары. «Тәртіп
орнат» «Заңсыз арал» Біз ешқандай заңы жоқ аралда өмір сүрсек, не
болар еді? (Оқушылар пікірі
тыңдалады). |
Слайдта бейнеленген суреттерге қарап, мәліметтерді тыңдайды
Оқушылар өз ойларын түйіндейді
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
|
|
Қорытынды (10мин.) |
«Заң білу
– заман талабы». «Бала құқығы». «Заңға бағыну – адамзат
міндеті». |
|
|
шағым қалдыра аласыз













