Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы
«11 жалпы білім беретін мектеп»КММ
Пәні: логика әлемі
|
Педагогтің аты – жөні |
|
||||
|
Күні |
|
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Сіріңкемен есептер |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың логикалық ойлау қабілетін дамыту, шырпымен шығарылатын есептер шығарту, математикалық іскерліктерін жетілдіру |
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтау.
|
Зейіндерін сабаққа аударады,
жауап береді. |
Мадақтау, толықтыру |
Оқулық, видео, слайдтар |
|
|
Сабақтың ортасы |
Тапқырлыққа арналған есептер
Суретте көрсетілген сіріңкелердің 2 талын қозғау арқылы теңдікті дұрыстау қажет.
|
Жауап береді
|
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау,
|
Электрондыоқулық, презентация, |
|
|
Аяқталуы Кері байланыс |
Қорытындылау
|
Жауап береді |
Тиімді кері байланыс орнату. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сіріңкемен есептер. "Логика әлемі"
Сіріңкемен есептер. "Логика әлемі"
Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы
«11 жалпы білім беретін мектеп»КММ
Пәні: логика әлемі
|
Педагогтің аты – жөні |
|
||||
|
Күні |
|
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Сіріңкемен есептер |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың логикалық ойлау қабілетін дамыту, шырпымен шығарылатын есептер шығарту, математикалық іскерліктерін жетілдіру |
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтау.
|
Зейіндерін сабаққа аударады,
жауап береді. |
Мадақтау, толықтыру |
Оқулық, видео, слайдтар |
|
|
Сабақтың ортасы |
Тапқырлыққа арналған есептер
Суретте көрсетілген сіріңкелердің 2 талын қозғау арқылы теңдікті дұрыстау қажет.
|
Жауап береді
|
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау,
|
Электрондыоқулық, презентация, |
|
|
Аяқталуы Кері байланыс |
Қорытындылау
|
Жауап береді |
Тиімді кері байланыс орнату. |
|
|
шағым қалдыра аласыз























