|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Жәмеш Лаура Жетпісбайқызы |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Скрипттер пайдалану (3 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.3 web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдалану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Веб -бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін дайын скрипттерді қолдану |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру үшін "Өрмекші торы" әдісі қолданылады. Оқушылар жақсы тілектерін білдіріп, бір-біріне жіп лақтырады. Көңіл-күйлерін көтереді. Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау. Өткен сабақта алған білімдерін еске түсіру үшін "Ыстық орындық" ойынын қолдану. Оқушылар орындықта отырған оқушыға сұрақтар қояды. Оқушы қойылған сұрақтарға тез жауап беруі керек, әйтпесе ол күйіп кетеді. |
Балалар сабаққа дайындалады. Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Топтық жұмыс Топсырма: Еркін тақырыпқа хабарлама жасаңдар. Web-беттегі деректер төмендегі талаптарды орындау керек: 1. Мәтінді өңдеу тегтерін пайдаланып, тақырыбы құжаттың ортасында, ал мәтін ені бойынша туралансын. 2. Web-бетке өздеріңнің суреттеріңді қойыңдар және сурет мәтіннің астындағы орында тұрсын. 3. Өздеріңнің хабарламаларыңа JavaScript қосыңдар. Білімді бекіту
|
Оқушылар топтарға бөлінеді Тапсырманы орындайды Дескрипторлар: - тапсырманы орындайды - дұрыс жауапты таңдайды - бағдарлама кодын тереді, нәтижесін салыстырады - HTML- кодын тереді, нәтижесін салыстырады |
ФБ |
Презентация, оқулық, жұмыс дәптерлері Жұмыс парағы, Оқулық https://wordwall.net/ru/resource/68816778 |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: Web-бетке JavaScript қосудың қай әдісін қолданар едіңдер? Неліктен? Рефлексия. 1) Сабақтың барысында не қызықты болды? 2) Түсініксіз болған сәттер? |
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Скрипттер пайдалану (3 сабақ)
Скрипттер пайдалану (3 сабақ)
|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Жәмеш Лаура Жетпісбайқызы |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Скрипттер пайдалану (3 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.3 web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдалану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Веб -бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін дайын скрипттерді қолдану |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру үшін "Өрмекші торы" әдісі қолданылады. Оқушылар жақсы тілектерін білдіріп, бір-біріне жіп лақтырады. Көңіл-күйлерін көтереді. Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау. Өткен сабақта алған білімдерін еске түсіру үшін "Ыстық орындық" ойынын қолдану. Оқушылар орындықта отырған оқушыға сұрақтар қояды. Оқушы қойылған сұрақтарға тез жауап беруі керек, әйтпесе ол күйіп кетеді. |
Балалар сабаққа дайындалады. Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Топтық жұмыс Топсырма: Еркін тақырыпқа хабарлама жасаңдар. Web-беттегі деректер төмендегі талаптарды орындау керек: 1. Мәтінді өңдеу тегтерін пайдаланып, тақырыбы құжаттың ортасында, ал мәтін ені бойынша туралансын. 2. Web-бетке өздеріңнің суреттеріңді қойыңдар және сурет мәтіннің астындағы орында тұрсын. 3. Өздеріңнің хабарламаларыңа JavaScript қосыңдар. Білімді бекіту
|
Оқушылар топтарға бөлінеді Тапсырманы орындайды Дескрипторлар: - тапсырманы орындайды - дұрыс жауапты таңдайды - бағдарлама кодын тереді, нәтижесін салыстырады - HTML- кодын тереді, нәтижесін салыстырады |
ФБ |
Презентация, оқулық, жұмыс дәптерлері Жұмыс парағы, Оқулық https://wordwall.net/ru/resource/68816778 |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: Web-бетке JavaScript қосудың қай әдісін қолданар едіңдер? Неліктен? Рефлексия. 1) Сабақтың барысында не қызықты болды? 2) Түсініксіз болған сәттер? |
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз















