Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
Мұғалім
оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай, қалыптастырушы
бағалау жүргізеді. |
Дербес компьютер, проектор,
презентация. |
|
Сабақтың
ортасы (25 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен жұмыс: Скрипттерді
пайдалану (5 минут) |
Оқушылар мәтінді оқиды,
талқылайды, өз ойларын жазады. |
Топ
динамикасы, қорытындының сапасы. |
Оқулық, интернет ресурс, оқу
құралдары. |
|
1-тапсырма: Алгоритм жазу (5
минут) |
Оқушылар алгоритм жазады, оны
сыныпта талқылайды. |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі»
әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер,
жұмыс
дәптері.
|
|
|
|
2-тапсырма: Код қатесін табу (7
минут) |
Оқушылар
кодты тексеріп, қателерін түзетеді. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, жұмыс
дәптері. |
|
3-тапсырма: Скриптке түсініктеме беру (8
минут) |
Оқушылар
скриптті оқып, түсініктемелер жазады. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, жұмыс
дәптері. |
|
|
Сабақтың соңы (10
минут), |
Кері
байланыс |
Оқушылар
білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не
білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Скрипттер пайдалану. Практикалық жұмыс
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
Мұғалім
оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай, қалыптастырушы
бағалау жүргізеді. |
Дербес компьютер, проектор,
презентация. |
|
Сабақтың
ортасы (25 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен жұмыс: Скрипттерді
пайдалану (5 минут) |
Оқушылар мәтінді оқиды,
талқылайды, өз ойларын жазады. |
Топ
динамикасы, қорытындының сапасы. |
Оқулық, интернет ресурс, оқу
құралдары. |
|
1-тапсырма: Алгоритм жазу (5
минут) |
Оқушылар алгоритм жазады, оны
сыныпта талқылайды. |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі»
әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер,
жұмыс
дәптері.
|
|
|
|
2-тапсырма: Код қатесін табу (7
минут) |
Оқушылар
кодты тексеріп, қателерін түзетеді. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, жұмыс
дәптері. |
|
3-тапсырма: Скриптке түсініктеме беру (8
минут) |
Оқушылар
скриптті оқып, түсініктемелер жазады. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, жұмыс
дәптері. |
|
|
Сабақтың соңы (10
минут), |
Кері
байланыс |
Оқушылар
білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не
білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
шағым қалдыра аласыз




