|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 2 |
2сынып |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 58 сабақ Сөйлемдегі сөздердің байланысы. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1 мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру: 2.4.2.6 сөйлемдегі бір –бірімен байланысып тұрған сөздерді табу: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін мазмұны бойынша сұрақ қояды; Сызба бойынша сөйлем құрап жазады; |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ЕБҚЕ оқушыға тапсырма |
Сөз неден тұрады? Сөйлем неден құралады? |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: қазақ тілінің қолдану аясын кеңейту |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Амандасу Психологиялық ахуалды жақсарту «Мен күнмін» жаттығуы Күн шұғыласына жақсы қасиеттерін, өнерін, жетістігін жазады (өнерлімін, білімдімін, алғырмын, таланттымын, тәртіптімін, ұқыптымын, адалмын, сабырлымын, әдемімін, бестікпін, үздікпін, зерекпін,зерделімін, зейіндімін, жауаптымын, сенімдімін, байсалдымын, суретшімін, шебермін, қабілеттімін т.б.) Өткенді пысықтау «Додекаэдр» әдісі Жабық сұрақтарға жауап беру Тақырыпты ашу «Адасқан сөздер» әдісі Сөйлемдегі сөздерді ретімен қою Жаңа тақырып Топтық жұмыс Оқылым 30-жаттығу мәтінді түсініп оқу Сұрақтарға жауап беру «Бумеранг» әдісі 1-топ: мәтіннің басы 2-топ: мәтіннің ортасы 3-топ: мәтіннің соңы бөлініп беріледі Айтылым: «Бумеранг» әдісі 1-топ: мәтін не туралы? Жаңбар мен жаңбырдың пайда болуы туралы 2-топ: жаңбырдың қандай пайдасы бар? Жаңбырдан соң ауа тазарып, егістіктер мен бау-бақша суарылып қалады. 3-топ: мәтін мазмұны бойынша сұрақ қой «Шөкім» деген сөз қандай мағынаны береді? –үш саусақтың ұшымен шымшып алғандағы өлшем Бу қалай пайда болды?- күннің қызуынан жер бетіндегі сулар буға айналады Бұлт қалай пайда болды?–аспанға көтерілген бу түйіршіктері бір-бірімен қосылып бұлт болады. Жаңбыр дегеніміз не?- бұлт қоюланған сайын бу түйіршіктері ауырлап жерге түседі 31-жаттығу Жазылым Жеке жұмыс «Мен тапқырмын» әдісі Өлеңдегі суретке атауларын қойып жазу «Нейрожаттығу» әдісі Музыка ырғағымен жасайды 32-жаттығу Жазылым Жұптық жұмыс «Сен маған мен саған» ойыны Оқушы сөз табады, жұбы сөйлемге айналдырады
Самал ойнады Самал сумен ойнады Кішкентай Самал ойнады ЕБҚ Сөз неден тұрады? Сөйлем неден құралады? ЕҚБ Сөйлемдегі сөздердің байланысын тап. Мен өлкемді қорғаймын! 33-жаттығу ҰЖ Шығармашылық жұмыс Өзен, көл туралы жұмбақ құрастыру Әдемі, сылдырап ағады, жылға емес, Мөлдір, балықтар жүзеді, аквариум емес. Бұл не? Жауабы. Өзен Саралау тапсырмасы Мақсат мектепке келді. 1-деңгей Сөйлемдегі сөз байланысын қалай табамыз? Сұрақ қою арқылы 2-деңгей Сөйлемдегі сөздерге сұрақ қой 1.кім келді? 2.қайда келді? 3-деңгей Сөйлемдегі сөздердің байланысын сызып көрсет М
« Киіз үй» әдісі
Шаңырақ: өмірде қолдана аламын; Уықтар: сабақ түсінікті; Кереге: көмекті қажет етемін |
Сәлемдеседі Күннің әрбір шуағына өздерінің жақсы қасиеттерін жазады Өткенді еске түсіріп қорытады Сөзді ретімен қояды Мәтінді түсініп оқиды , сұрақтарға жауап береді мазмұнымен жұмыс жасайды Жеке жұмыс жасайды Өлеңдегі суреттердің орнына атауларын тауып жазады Сызба арқылы сөйлем құрап жазады Тапсырманы орындайды Саралау тапсырмала рын орындайды Мұғалім көмегімен жұмбақ құрайды Үй тапсырмасын алады
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Куттибекова Кулжахан НурматовнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Сөйлемдегі сөздердің байланысы
Тақырып бойынша 31 материал табылды
Сөйлемдегі сөздердің байланысыМатериал туралы қысқаша түсінік
Бастауыш сынып мұғалімдеріне ашық сабақ жоспары
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
















