|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Мәдени мұра |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып:4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№41сабақ. Сөйлемнің бірыңғай мүшелері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.7.2 – сөйлемнің бірыңғай мүшелерін ажырату және тыныс белгісін (үтір, қос нүкте) қою |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің негізгі ойын табуды үйренеді,бірыңғай мүшелерді табуға жаттығады |
|||||
|
Құндылықтар: Қараша айы: Әділдік және жауапкершілік Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну
|
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Мемлекеттік тілді білу Апта дәйексөзі: «Жауапкершілік –адамгершілік қасиеттің көрінісі» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Үй тапсырмасын тексеру Жаңа тақырып 40-жаттығу Мәтіннің негізгі тұсы: «Осындай сөз танымайтұғын елге сөз айтқанша,өзіңді танитұғын шошқаны баққан жақсы»,-деп бір хакім айтқан екен,сол секілді сөз болады. Сөйлемнің бірыңғай мүшелері: естіп,көріп,ұстап,татып ескерсе, таниды,білгені,көргені,сақтанса,шайқақтап,шалықтанып,салбырап,салғырт танып. ЕБҚ-тапсырма 41-жаттығу Матай,Мақан, Алтай, Ақан, Жантай, Жақан, Қаныш ағам бар Қанша ағам бар? Ж: Жеті ағасы бар. ЕҚБ-тапсырма 42-жаттығу Асыл,Айша мектепте оқиды Мен Нұр-Сұлтанға,Алматыға бардым Ол сенен оқысын,үйренсін 43-жаттығу Бірыңғай мүше----Қорықпаймын енді мен Аңызақ желден, бораннан Күрделі мүшелер:---Түні бойы аяз қаһарына мінді. Дара мүшелі: Бүгін жаңбыр жауды. 44-жаттығу.
45-жаттығу Сөредегі кітаптарды ұлы жазушының тегі шығатындай етіп орналастыр. Жауабы: Әуезов.
|
Үй тапсырмасын оқып береді Мәтіннің негізгі тұсын табады. Бірыңғай мүшелерді атайды Өлеңді көшіріп жазып, тыныс белгісін қояды Сызбамен жұмыс жасайды Сөйлем мүшелеріне талдайды Тапсырманы орындайды Сұрақтарға жауап береді Жазушының тегін табады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: Жарайсың! Тамаша Дескриптор: Мәтіннің негізгі тұсын табады.-1б Бірыңғай мүшелерді атайды-1б Дескриптор: Тыныс белгілерін дұрыс қоя алады-1б Көркем жазу емлесін біледі-1б Дескриптор. Сызба бойынша сөйлем құрай алады-1б Дескриптор: Сәйкестендіру жұмысын жасай алады-1б Бірыіғай мүшелерді ажырата алады-1б Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді-1б Сөйлем мүшелерін біледі-1б ҚБ: Керемет! М.Әуезов туралы біледі-1б Кері байланыс |
Суреттер Оқулық Абайдың портреті Суреттері Тыныс белгілер туралы плакат Сызба Сәйкестен діру кестесі Суреттер Сызбалар М.Әуезов тың суреттері Кері Байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сөйлемнің біріңғай мүшелері
Сөйлемнің біріңғай мүшелері
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Мәдени мұра |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып:4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№41сабақ. Сөйлемнің бірыңғай мүшелері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.7.2 – сөйлемнің бірыңғай мүшелерін ажырату және тыныс белгісін (үтір, қос нүкте) қою |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің негізгі ойын табуды үйренеді,бірыңғай мүшелерді табуға жаттығады |
|||||
|
Құндылықтар: Қараша айы: Әділдік және жауапкершілік Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну
|
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Мемлекеттік тілді білу Апта дәйексөзі: «Жауапкершілік –адамгершілік қасиеттің көрінісі» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Үй тапсырмасын тексеру Жаңа тақырып 40-жаттығу Мәтіннің негізгі тұсы: «Осындай сөз танымайтұғын елге сөз айтқанша,өзіңді танитұғын шошқаны баққан жақсы»,-деп бір хакім айтқан екен,сол секілді сөз болады. Сөйлемнің бірыңғай мүшелері: естіп,көріп,ұстап,татып ескерсе, таниды,білгені,көргені,сақтанса,шайқақтап,шалықтанып,салбырап,салғырт танып. ЕБҚ-тапсырма 41-жаттығу Матай,Мақан, Алтай, Ақан, Жантай, Жақан, Қаныш ағам бар Қанша ағам бар? Ж: Жеті ағасы бар. ЕҚБ-тапсырма 42-жаттығу Асыл,Айша мектепте оқиды Мен Нұр-Сұлтанға,Алматыға бардым Ол сенен оқысын,үйренсін 43-жаттығу Бірыңғай мүше----Қорықпаймын енді мен Аңызақ желден, бораннан Күрделі мүшелер:---Түні бойы аяз қаһарына мінді. Дара мүшелі: Бүгін жаңбыр жауды. 44-жаттығу.
45-жаттығу Сөредегі кітаптарды ұлы жазушының тегі шығатындай етіп орналастыр. Жауабы: Әуезов.
|
Үй тапсырмасын оқып береді Мәтіннің негізгі тұсын табады. Бірыңғай мүшелерді атайды Өлеңді көшіріп жазып, тыныс белгісін қояды Сызбамен жұмыс жасайды Сөйлем мүшелеріне талдайды Тапсырманы орындайды Сұрақтарға жауап береді Жазушының тегін табады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: Жарайсың! Тамаша Дескриптор: Мәтіннің негізгі тұсын табады.-1б Бірыңғай мүшелерді атайды-1б Дескриптор: Тыныс белгілерін дұрыс қоя алады-1б Көркем жазу емлесін біледі-1б Дескриптор. Сызба бойынша сөйлем құрай алады-1б Дескриптор: Сәйкестендіру жұмысын жасай алады-1б Бірыіғай мүшелерді ажырата алады-1б Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді-1б Сөйлем мүшелерін біледі-1б ҚБ: Керемет! М.Әуезов туралы біледі-1б Кері байланыс |
Суреттер Оқулық Абайдың портреті Суреттері Тыныс белгілер туралы плакат Сызба Сәйкестен діру кестесі Суреттер Сызбалар М.Әуезов тың суреттері Кері Байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз














